Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Alba
Localitate:Alba Iulia
Scoala:Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu
Nume elevClasaCadru didactic
Bodea AlexiaI ABoit Daniela
Draghiciu TeodoraI ABoit Daniela
Dragosin AndreeaI ABoit Daniela
Ianos ElisI ABoit Daniela
Marean TudorI ABoit Daniela
Neacsu DenisaI ABoit Daniela
Vintan SergiuI ABoit Daniela
Borza MaraI BPop Felicia
Burlacu DanaI BPop Felicia
Morar MadalinaI BPop Felicia
Vatajelu BiancaI BPop Felicia
Dobrescu AlexandraI CChira Carmen
Jorja LarisaII ADraghici Maria
Daramus MiriamII BNica Iulia-Liana
Petrea MihaelaII BNica Iulia-Liana
Bratean RobertII CUtiu Ileana
Bordea HarisIII AMINDROC NICOLETA
Buzdugan DariaIII AMINDROC NICOLETA
Ispas LarisaIII AMINDROC NICOLETA
Oancea TheodoraIII AMINDROC NICOLETA
Savu Ana MariaIII AMINDROC NICOLETA
Ursales LaviniaIII AMINDROC NICOLETA
Vintan AndreeaIII AMINDROC NICOLETA
Dinet OliviaIV BRusu Viorica
Lazar HoratiuIV BRusu Viorica
Burja ElenaIV CBorsan Florina
Morar CodrutaIV CBorsan Florina
Paven EduardIV CBorsan Florina
Timbus TeodoraIV CBorsan Florina
Beldean OliviuPregatitoare AMuresan Ioana-Maria
Cioara Razvan AdrianPregatitoare AMuresan Ioana-Maria
Cornea CarlaPregatitoare AMuresan Ioana-Maria
Hisu KarinaPregatitoare AMuresan Ioana-Maria
Opincariu George TudorPregatitoare AMuresan Ioana-Maria
Oprut AnamariaPregatitoare AMuresan Ioana-Maria
Pasca AndreeaPregatitoare AMuresan Ioana-Maria
Stef SimonePregatitoare AMuresan Ioana-Maria
Stoia StefanaPregatitoare AMuresan Ioana-Maria
Tomestean Albert AlexandruPregatitoare AMuresan Ioana-Maria
Bobaila MariaPregatitoare BVoina Gabriela
Buzgure FlaviusPregatitoare BVoina Gabriela
Chirila AlecsandruPregatitoare BVoina Gabriela
Cucereanu RobertoPregatitoare BVoina Gabriela
Dejanschi TudorPregatitoare BVoina Gabriela
Demeny RalucaPregatitoare BVoina Gabriela
Fodor PaulPregatitoare BVoina Gabriela
Rus BiancaPregatitoare BVoina Gabriela
Schiau AlexandruPregatitoare BVoina Gabriela
Bortes IosifPregatitoare CTraxler Ionela
Bota GabrielPregatitoare CTraxler Ionela
Bota Mihai Pregatitoare CTraxler Ionela
Buzduganaru LorenaPregatitoare CTraxler Ionela
Chira ElenaPregatitoare CTraxler Ionela
Corlea NataliaPregatitoare CTraxler Ionela
Cristea BogdanPregatitoare CTraxler Ionela
Dominte DariaPregatitoare CTraxler Ionela
Gemanescu NicoletaPregatitoare CTraxler Ionela
Moraru TeodorPregatitoare CTraxler Ionela
Sinc DavidPregatitoare CTraxler Ionela

Inapoi la centrele de concurs