Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Alba
Localitate:Blaj
Scoala:Scoala Gimnaziala Toma Cocisiu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Tescaru MateiI AEKomives Daniela
Costea CristianI BESuteu Susana
Mosneag GeorgeI BESuteu Susana
Gaban TudorI CEPuscasu Anca
Moldovan AmyaII AEFRATILA CRINA
Plesa TeodoraII AEFRATILA CRINA
Truta AndaII AEFRATILA CRINA
Catauta AndrteiII BEIgnat Felicia
Marcu SarahII BEIgnat Felicia
Anusca DenisIII AESirbu Camelia
Carpaciu Cristian AmaliaIII AESirbu Camelia
Comandasu Soare StephanieIII AESirbu Camelia
Franc DenisIII AESirbu Camelia
Petras IasminaIII AESirbu Camelia
Rasnita RaulIII AESirbu Camelia
Simu DianaIII AESirbu Camelia
Czinczok DariaIII BECorbean Adela
Lungu NicolaeIII BECorbean Adela
Pripon BiancaIV AEBalau Mirela
Oltean AntoniaIV BEMarginean Rozina
Anton Eric MihailPregatitoare AEPetru Mihaiela
Comsa Tudor RazvanPregatitoare AEPetru Mihaiela
Drugus DariaPregatitoare AEPetru Mihaiela
Ignat Mihai CalinPregatitoare AEPetru Mihaiela
Martin ArianaPregatitoare AEPetru Mihaiela
Paullete Briana AlinaPregatitoare AEPetru Mihaiela
Isaila AlexiaPregatitoare BESimu Lavinia
Ivasca RaulPregatitoare BESimu Lavinia
Rat AlesiaPregatitoare BESimu Lavinia
Rus RaresPregatitoare BESimu Lavinia
Tulus AndreiPregatitoare BESimu Lavinia
Radu AlexandruPregatitoare CEMarginean Lavinia
Butu IzabelaIV AIBalau Mirela
Ioica RaulIV AIBalau Mirela
Iliesiu GabrielPregatitoare BIISimu Lavinia
Fratila DavidI BIISuteu Susana
Tulus CatalinI CIIPuscasu Anca
Naciu PetruII AIIFRATILA CRINA
Merut DavidIII AIISirbu Camelia
Oniga SilviuIII AIISirbu Camelia
Trir RamonaIII AIISirbu Camelia
Rahaian RazvanIII BIICorbean Adela
Szekeli StefaniaIV BIIMarginean Rozina
Vrenghea DenisaIV CIICipariu Gabriela
Aron denis EduardPregatitoare AIIPetru Mihaiela
Chiorean CristianPregatitoare BIISimu Lavinia
Radu AlexandruPregatitoare CIIMarginean Lavinia
Iacob GabrielI CMPuscasu Anca
Todea CarlaII AMFRATILA CRINA
Docolin CristianIII AMSirbu Camelia
Benchea FlaviaIII BMCorbean Adela
Dragan CatalinIII BMCorbean Adela
Pojoni RoxanaIV CMCipariu Gabriela
Florea BeniaminPregatitoare AMPetru Mihaiela
Jidvian Denis GabrielPregatitoare AMPetru Mihaiela
Tulus DuniaPregatitoare BMSimu Lavinia
Lacatus AndreeaPregatitoare CMMarginean Lavinia

Inapoi la centrele de concurs