Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Scoala nr 11 Mihai Eminescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
TACHE IRINA IOANAI AEZMARANDESCU SOFIA
BERECHET SEBASTIANI BESTOICA MARIA
ONECI DARIAI BESTOICA MARIA
OANCEA ALEXANDRAI CEMATEI ANDREEA
TAHIS ALBERTI CEMATEI ANDREEA
PAUN ALBERTI DEARSENE CONSTANTA
TINTAR ERIKI EEIRDACHE MARIA MAGDALENA
GIUGEA MARIA CLAUDIAI FECIOBANU ANA
PAVEL MALINAII AENEN ION
CICU ISABELAII CETOTEANU NARCISA
CIOBANU IOANAII CETOTEANU NARCISA
MOCANU LAURENTIUII CETOTEANU NARCISA
MOISE ADRIANAII CETOTEANU NARCISA
RAICU MARIAII CETOTEANU NARCISA
APOSTOL MARIAII DEProistosescu Elena
RADU FELIXIII AECUMPENASU ILEANA
SLAVITESCU ANDRADAIII AECUMPENASU ILEANA
RADU ALEXANDRUIII BEBARBU CORINA
ARMAN VICTORIAIII DETOMESCU CLAUDIA
ISAILA MAIAI CIMATEI ANDREEA
COJOCARU IANISIII BIBARBU CORINA
MAZILU MARIA ALEXANDRAI AIIZMARANDESCU SOFIA
BADEA VICTORI CIIMATEI ANDREEA
STANESCU MARIOI CIIMATEI ANDREEA
COMANESCU ADAI EIIIRDACHE MARIA MAGDALENA
MOTOESCU MEDEEAIII DIITOMESCU CLAUDIA
BILDAN ANDREII DIIARSENE CONSTANTA
DRAGOI OCTAVIANI EIIIRDACHE MARIA MAGDALENA
MARIN ANA MARIAI FIICIOBANU ANA
RIZEA MARIA BIANCAII DIIProistosescu Elena
BADEA MARIAI DIIIARSENE CONSTANTA
MARINETE RIZEA MIHNEAIII BIIIBARBU CORINA
ISTOCESCU DAVID IOANI AIIIZMARANDESCU SOFIA
LOGHINESCU VASILE ALEXANDRUI AIIIZMARANDESCU SOFIA
TRONAC DARIUS ANDREII AIIIZMARANDESCU SOFIA
NITU IOSIFI EIIIIRDACHE MARIA MAGDALENA
ENACHE STEFANIAPregatitoare EIIIZAMFIRA LUIZA
OANA TEODORPregatitoare EIIIZAMFIRA LUIZA
MATEI ANA MARIAI AMZMARANDESCU SOFIA
HOPU IRINAI BMSTOICA MARIA
FURDUESCU MATEII DMARSENE CONSTANTA
MOTONEA BIANCAIII AMCUMPENASU ILEANA
STOICA DALISIII AMCUMPENASU ILEANA
IONESCU IRISIII BMBARBU CORINA
COMANESCU ALBERTIII DMTOMESCU CLAUDIA
MATEI MARIAIII DMTOMESCU CLAUDIA

Inapoi la centrele de concurs