Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Scoala nr 13 Mircea cel Batran
Nume elevClasaCadru didactic
PAHONTU ALEXIAI AENITA ILEANA
Barbu VanessaII AMATEESCU ANA
Ene DariaII CHaragus Valerica
DOBRE MARIOII FLIPA MIHAELA
OLAR INGRIDII FLIPA MIHAELA
Dragoescu VladII GLemnaru Diana
Nica EvaII GLemnaru Diana
BARBU LUCAIII ABaiasu Dora Maria
GEANTA DENISIII ABaiasu Dora Maria
IANCU ANDREIIII ABaiasu Dora Maria
VILCU CAROLINAIII ABaiasu Dora Maria
Iliescu Ancuta-ElenaIII BPopescu Mihaela-Roxana
BURCEA ANDREEA- PETRUTAIII CMATAOANU IOLANDA
FOANTA RENATAIII CMATAOANU IOLANDA
MARINESCU LUANAIII CMATAOANU IOLANDA
Dacinoi DariusIII EArina Serbanica
Trandafir MateiIII EArina Serbanica
Olar BogdanIII FVlasceanu Maria-Carmen
Tanasescu Luca IoanIII FVlasceanu Maria-Carmen
Carapostol NathasaPregatitoare ASTOICA MARIA
Catulescu EricPregatitoare ASTOICA MARIA
Mandu MariaPregatitoare ASTOICA MARIA
Neaga MarioPregatitoare ASTOICA MARIA
Radulescu IrenaPregatitoare ASTOICA MARIA
Stan OtiliaPregatitoare ASTOICA MARIA
Tibanu Maria BiancaPregatitoare ASTOICA MARIA
Vutan DariusPregatitoare ASTOICA MARIA
Barbulescu Vlad AndreiPregatitoare CCraciun Lavinia
Berevoianu Ana RebecaPregatitoare CCraciun Lavinia
Bostina Albert IoanPregatitoare CCraciun Lavinia
Burcea Ioana DianaPregatitoare CCraciun Lavinia
Gealap LucaPregatitoare CCraciun Lavinia
Ion Vlad AlexandruPregatitoare CCraciun Lavinia
Istrate Antonia ElenaPregatitoare CCraciun Lavinia
Lixandru Zarnescu Miruna SophiaPregatitoare CCraciun Lavinia
Lungu Cezar IonelPregatitoare CCraciun Lavinia
Nedelcu Alice StefaniaPregatitoare CCraciun Lavinia
Nicolae Aida MihaelaPregatitoare CCraciun Lavinia
Olteanu Ioana RalucaPregatitoare CCraciun Lavinia
Olteanu Maria RuxandraPregatitoare CCraciun Lavinia
Pana DragosPregatitoare CCraciun Lavinia
Patru Raisa MariaPregatitoare CCraciun Lavinia
Scarlat Oliver NicolasPregatitoare CCraciun Lavinia
Serban Andrada MariaPregatitoare CCraciun Lavinia
Serbanica Sabina MariaPregatitoare CCraciun Lavinia
Stamoiu MarcusPregatitoare CCraciun Lavinia
Stan EcaterinaPregatitoare CCraciun Lavinia
Stancu Oana AlexandraPregatitoare CCraciun Lavinia
Toader Sara MariaPregatitoare CCraciun Lavinia
Tuca Eleonora VioletaPregatitoare CCraciun Lavinia
Vuta Andreea FeliciaPregatitoare CCraciun Lavinia
DOROBANTU STEFAN CALINPregatitoare ESCARLAT AURELIA
FLOREA SEBASTIAN ANDREIPregatitoare ESCARLAT AURELIA
IORDACHE DENISA NICOLETAPregatitoare ESCARLAT AURELIA
MARINESCU STEFAN MATEIPregatitoare ESCARLAT AURELIA
ORODEL ALEXIA GABRIELAPregatitoare ESCARLAT AURELIA
TULUC GIULIA ANDREEAPregatitoare ESCARLAT AURELIA

Inapoi la centrele de concurs