Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
APETRI ALBERTOII AELehadus Mioara
BEJENARU MARIAII AELehadus Mioara
BURCA ENYAII BEIvu Cristina
COZMA DARIUSII BEIvu Cristina
DINESCU MATEIII BEIvu Cristina
GURAMULTA ALEXANDRAII BEIvu Cristina
LEHADUS ANDREEAII BEIvu Cristina
MARGASOIU TUDORII BEIvu Cristina
NICORESCU STEFANII BEIvu Cristina
POPOVENIUC SANZIANAII BEIvu Cristina
SAMSON MATEIII BEIvu Cristina
BEJAN BIANCA DELIAII CEPopoveniuc Ana-Nela
BONTAS LORENA MIHAELAII CEPopoveniuc Ana-Nela
CIOBANU IRIS AGATAII CEPopoveniuc Ana-Nela
CRISTEA TUDORII CEPopoveniuc Ana-Nela
LASLAU DARIAII CEPopoveniuc Ana-Nela
PETRILA DIANAII CEPopoveniuc Ana-Nela
POPESCU DAVIDII CEPopoveniuc Ana-Nela
SECARA RAUL GABRIELII CEPopoveniuc Ana-Nela
SESTUN AMALIAII CEPopoveniuc Ana-Nela
SLICARU BIANCAII CEPopoveniuc Ana-Nela
ANISEI CEZARII DEAvram Mona
CHITESCU MATEIII DEAvram Mona
DABIJA DELIAII DEAvram Mona
DAVID ANDREIII DEAvram Mona
LEAHU ERICII DEAvram Mona
PAVALEANU TUDORII DEAvram Mona
RUSU ALEXANDRUII DEAvram Mona
AILENEI IOANAIII AEUngureanu Laura
AMALITEI ADELAIII AEUngureanu Laura
BALAN TEODORAIII AEUngureanu Laura
BREAHNA LORENAIII AEUngureanu Laura
REBEGEA LARISAIII AEUngureanu Laura
TAMBA ELISAIII AEUngureanu Laura
CIOCANAS RARESIII BEPloianu Mirela
DAVID I MIRUNAIII BEPloianu Mirela
POPA STEFANIAIII BEPloianu Mirela
TIHOC TUDORIII BEPloianu Mirela
BUDAU SABRINAIII CEVoicu Elena
BUTNARU NICOLASIII CEVoicu Elena
DINU ANDIIII CEVoicu Elena
DONICI RARESIII CEVoicu Elena
FLENCHEA MARIOIII CEVoicu Elena
FURDUI VLADIII CEVoicu Elena
GRECU MARIOIII CEVoicu Elena
SOLOMON FRANCISCIII CEVoicu Elena
Chifu RaresIV BEBecheanu Mirela
ISTICIOAIA STEFANPregatitoare CEMatei Roxana
BABUSANU LUCAII DIAvram Mona
CHIRILA CARINAII DIAvram Mona
STAN STEFANIII AIIUngureanu Laura
PINTILESCU BIANCAIII BIIPloianu Mirela
DRUG RADUIII CIIVoicu Elena
ALTIPARMAC IANISPregatitoare AIIBoghiu Leontina
BALINT ROBERTPregatitoare AIIBoghiu Leontina
BERTEA MATEIPregatitoare AIIBoghiu Leontina
DAVID MIRUNAPregatitoare AIIBoghiu Leontina
BALAN SOFIAI BIIBirleanu Monica
CORLADE MARIAI BIIBirleanu Monica
STANCIU GIORGIAII AIILehadus Mioara
BENEA TEODORII BIIIvu Cristina
BULMAGA ARIANAII BIIIvu Cristina
DINU CORINAII BIIIvu Cristina
POPA ANDREIII BIIIvu Cristina
APOSTOL DENISAII CIIPopoveniuc Ana-Nela
COLPOS MATEIII CIIPopoveniuc Ana-Nela
MUNTEANU DAVID ALEXANDRUII CIIPopoveniuc Ana-Nela
OPRISAN MIHNEA IONUTII CIIPopoveniuc Ana-Nela
PAUNESCU MEDEEA GABRIELAII CIIPopoveniuc Ana-Nela
PETREANU MATEI STEFANII CIIPopoveniuc Ana-Nela
PIFU COSTIN DENISII CIIPopoveniuc Ana-Nela
POPA IONUT CIPRIANII CIIPopoveniuc Ana-Nela
STOCHICI MATIASII CIIPopoveniuc Ana-Nela
BOBOC ROBERTII DIIAvram Mona
GABOR PATRICIAII DIIAvram Mona
IUGANU LIVIAII DIIAvram Mona
ONISIE SEBASTIANII DIIAvram Mona
TRUPCIC ANDREIII DIIAvram Mona
NACU IOANAIII AIIUngureanu Laura
Munteanu RazvanIV BIIBecheanu Mirela
Tudor AllegraIV BIIBecheanu Mirela
NEMTANU TEEAPregatitoare AIIIBoghiu Leontina
MOCANU DENISSAIII CIIIVoicu Elena
Constandache MateeaIV BIIIBecheanu Mirela
Paraschiv ArianaIV BIIIBecheanu Mirela
AELENEI VLADPregatitoare AIIIBoghiu Leontina
GRECU STEFANIAPregatitoare AIIIBoghiu Leontina
GROZAVU STEFANIAPregatitoare AIIIBoghiu Leontina
MITREA TEODORAPregatitoare AIIIBoghiu Leontina
PASCAL TEODORA Pregatitoare AIIIBoghiu Leontina
PIRVU AMALIAPregatitoare AIIIBoghiu Leontina
POPA MIRUNAPregatitoare AIIIBoghiu Leontina
URSACHE SERGIUPregatitoare AIIIBoghiu Leontina
TAMAS ADELINIII BIIIPloianu Mirela
Boaca SabinaIV BIIIBecheanu Mirela
Butnaru LarisaIV BIIIBecheanu Mirela
Gorgan MariaIV BIIIBecheanu Mirela
Gotca AmaliaIV BIIIBecheanu Mirela
ABUREL DENISAII AMLehadus Mioara
ANDRES STEFANII AMLehadus Mioara
COSTANDACHI SOFIAII BMIvu Cristina
FILIMON THEONAII BMIvu Cristina
GHERGHEL MIHAIII BMIvu Cristina
IACOB STEFANIAII BMIvu Cristina
MOISEI RAZVANII BMIvu Cristina
RUSU DARIAII BMIvu Cristina
SANDU TEODORAII BMIvu Cristina
COZMA MIRUNA ANDREEAII CMPopoveniuc Ana-Nela
GALATANU EMANUELAII CMPopoveniuc Ana-Nela
PARFENE NICOLAE DANIELII CMPopoveniuc Ana-Nela
CIOBANU STEFANIAII DMAvram Mona
DADALICA ALEXIAII DMAvram Mona
PASCU MARIAII DMAvram Mona
TOMA DAVIDII DMAvram Mona
VASLUIANU ANASTASIAII DMAvram Mona
BONTAS EMMAIII AMUngureanu Laura
CAMPANU RARESIII AMUngureanu Laura
CUCIUREAN IOANAIII AMUngureanu Laura
FODOR GABRIELIII CMVoicu Elena
OLTEANU ANDRAIII CMVoicu Elena
ROSCA ANDREIIII CMVoicu Elena
Merticariu VladIV BMBecheanu Mirela
Pascaru DariaIV BMBecheanu Mirela
CALUGARU DAVIDPregatitoare AMBoghiu Leontina
BLEJUSCA DARIAPregatitoare CMMatei Roxana
BRIAHNA MIHAIPregatitoare CMMatei Roxana
DITU COSMINPregatitoare CMMatei Roxana
GOGA STEFANPregatitoare CMMatei Roxana
LUPU STEFANIAPregatitoare CMMatei Roxana

Inapoi la centrele de concurs