Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala C-tin Platon
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Costea DavidI B90Tamas Oana
Barbuta ArianaI B80Tamas Oana
Bordeianu AndreiI B80Tamas Oana
Solomei AmaliaI C97Trofin Ana Maria
Antaluca Aldea RianaI C95Trofin Ana Maria
Luncanu Ana MariaI C95Trofin Ana Maria
Axinte Patrick CristianII A100Grecu Lucica Maria
Dinu DenisaII A100Grecu Lucica Maria
Enasel Ana MariaII A100Grecu Lucica Maria
Irimia AncaII A100Grecu Lucica Maria
Solomon AndreiII A100Grecu Lucica Maria
Stanciu Bogdan EmanuelII A95Grecu Lucica Maria
Anghel AnaII A85Grecu Lucica Maria
Chiriac Denisa IoanaII A85Grecu Lucica Maria
Botezatu SebastianII A80Grecu Lucica Maria
Griju Cristian AlexandruII A80Grecu Lucica Maria
Anchidin AlexII A70Grecu Lucica Maria
Ionescu Laura LorelaiII B100Simion Nina
Zaharia Vlad AndreiII B100Simion Nina
Gavrilescu MateiII B95Simion Nina
Antohi Roxana MariaII B90Simion Nina
JIpa Tudor ConstantinII B90Simion Nina
Perja Rares AndreiII B90Simion Nina
Postolache Cujba Briana MariaII B90Simion Nina
Vraciu MihaitaII C100Pustianu Maria
Ciuchi AlbertoII C90Pustianu Maria
Lungu PauloII C85Pustianu Maria
Eva RianaII C80Pustianu Maria
Grapa DenisII C80Pustianu Maria
Pruteanu DariusII C80Pustianu Maria
Nascu DariusII C75Pustianu Maria
David RalucaII CParticipantPustianu Maria
Ivascu MarioII CParticipantPustianu Maria
Rotaru RobertII CParticipantPustianu Maria
Bontas Alesia TeodoraIII A100Toc Maria
Hanga MatteoIII A100Toc Maria
Moisa Robert CosminIII A100Toc Maria
Muraru Vlad TudorIII A100Toc Maria
Opinca Giulia AndradaIII A100Toc Maria
Paduraru RaresIII A100Toc Maria
Preda ErikIII A100Toc Maria
Tarhon Razvan Gabriel III A100Toc Maria
Todireanu Stefan AlinIII A100Toc Maria
Ursu MariaIII A100Toc Maria
Andrei Alexandra SanzianaIII A99Toc Maria
Botezatu Raluca StefaniaIII A98Toc Maria
Capris Iulian GeorgeIII A96Toc Maria
Coca Tudor CristianIII A96Toc Maria
Lupu Rares GabrielIII A94Toc Maria
Manciu Jasmine GabrielaIII A92Toc Maria
Ungureanu IustinaIII A90Toc Maria
Andrei Alex Ionut OttoIII A87Toc Maria
Opinca Eduard III A84Toc Maria
Damaschin SilviaIII A83Toc Maria
Borcea MirunaIII A78Toc Maria
Irimia Alis ElenaIII A76Toc Maria
Doros AndreiIII A74Toc Maria
Irimia TeodorIII A74Toc Maria
Baghiu Marius NicholasIII A72Toc Maria
Bilbor MihaiIII B100Blajut Parascheva
Danila TudorIII B100Blajut Parascheva
Demsa JuliaIII B100Blajut Parascheva
Ercuta TudorIII B100Blajut Parascheva
Patrasciuc VladimirIII B100Blajut Parascheva
Dumitrescu AnaIII B95Blajut Parascheva
Rotaru MariaIII B95Blajut Parascheva
Braileanu AndreiIII B90Blajut Parascheva
Sechel MateiIII B90Blajut Parascheva
Croitoru IasmineIII B70Blajut Parascheva
Corodeanu AlexandraIII B60Blajut Parascheva
Lungu RobertIII B60Blajut Parascheva
Ungureanu BeatriceIII B60Blajut Parascheva
Ladariu IustinIII BParticipantBlajut Parascheva
Leonte DariaIII BParticipantBlajut Parascheva
Pruteanu CristianIII BParticipantBlajut Parascheva
Micu HrisostomIII BParticipantBlajut Parascheva
Andries TommaIV A100Solomon Valentina
Andronache BogdanIV A100Solomon Valentina
Danciulescu GabrielIV A100Solomon Valentina
Huma DariaIV A100Solomon Valentina
Lisman AlessyaIV A100Solomon Valentina
Misca TimeeaIV A100Solomon Valentina
Nica JasmineIV A100Solomon Valentina
Scarlat RicardoIV A100Solomon Valentina
Spataru LucaIV A100Solomon Valentina
Tomozei RaisaIV A100Solomon Valentina
Vintila AnaIV A100Solomon Valentina
Corlade DariusIV A90Solomon Valentina
Fesan AndreeaIV A90Solomon Valentina
Frigura AndreiIV A90Solomon Valentina
Haidau CristiIV A85Solomon Valentina
Casian TeodoraIV B100Ramascanu Laura
Mihai Rares GabrielIV B100Ramascanu Laura
Negru TeodorIV B100Ramascanu Laura
Stoica Daria RenataIV B100Ramascanu Laura
Cot Iulian ConstantinIV B94Ramascanu Laura
Ramascanu Radu MihaiIV B94Ramascanu Laura
Totu Bianca IulianaIV B91Ramascanu Laura
Grapa SebastianIV B86Ramascanu Laura
Cheta AlexandruIV C100Docuta Adriana
Chirila StefaniaIV C100Docuta Adriana
Merlan SaraIV C100Docuta Adriana
Francu GiuliaIV C98Docuta Adriana
Coca MateeaIV C88Docuta Adriana
Costea BiankaIV C88Docuta Adriana
Hermeziu RalucaIV C85Docuta Adriana
Antaluca MatteoPregatitoare A100Racles Gheorghe
Bardasu LaviniaPregatitoare A100Racles Gheorghe
Frincu MattiaPregatitoare A100Racles Gheorghe
Ivan IoanaPregatitoare A100Racles Gheorghe
Tamas AlesiaPregatitoare A95Racles Gheorghe
Ardeleanu GiuliaPregatitoare A90Racles Gheorghe
Barcan AndreeaPregatitoare A90Racles Gheorghe
Paduraru MihaiPregatitoare A88Racles Gheorghe
Agache IonelaPregatitoare A75Racles Gheorghe
Ciuraru SedraPregatitoare A62Racles Gheorghe
Rosca DavidPregatitoare AParticipantRacles Gheorghe
Ghenade AlesiaPregatitoare AParticipantRacles Gheorghe
Tatu IzabelaPregatitoare AParticipantRacles Gheorghe
Adam AntoniaPregatitoare B100Braescu Lenuta
Adam EricaPregatitoare B100Braescu Lenuta
Antohe Victor CristianPregatitoare B100Braescu Lenuta
Bernevic BiancaPregatitoare B100Braescu Lenuta
Budau Sorin IonutPregatitoare B100Braescu Lenuta
Burlacu DenisaPregatitoare B100Braescu Lenuta
Catea MateiPregatitoare B100Braescu Lenuta
Covaci AlexiaPregatitoare B100Braescu Lenuta
Cristea EcaterinaPregatitoare B100Braescu Lenuta
Fesan SofiaPregatitoare B100Braescu Lenuta
Galben SofiaPregatitoare B100Braescu Lenuta
Jipa Robert IoanPregatitoare B100Braescu Lenuta
Simileanu Daria ElenaPregatitoare B100Braescu Lenuta
Solomon Andra NectariaPregatitoare B100Braescu Lenuta
Stan AdelaPregatitoare B100Braescu Lenuta
Ursachi MariaPregatitoare B100Braescu Lenuta
Cretu IonutPregatitoare B95Braescu Lenuta
Minea Mary StefaniaPregatitoare B95Braescu Lenuta
Ungureanu StefaniaPregatitoare B90Braescu Lenuta

Inapoi la centrele de concurs