Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 10
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Dudas Sabrina-AndreeaI B95Deju Aurelia
Geangu ElenaI B95Deju Aurelia
Mate Albert-DanielI B95Deju Aurelia
Moisa MirunaI B95Deju Aurelia
Valcea Victor-CasianI B95Deju Aurelia
Buca VictorI B90Deju Aurelia
Grama CasandraI B85Deju Aurelia
Nutulescu Mara-IoanaI B85Deju Aurelia
Paduraru Ianis-AlexandriI B85Deju Aurelia
Paizan AlexiaI B85Deju Aurelia
Talau Radu StefanI B85Deju Aurelia
Varlan MaraI B85Deju Aurelia
Lupu AlexiaI B80Deju Aurelia
Calistru GabrielaI C100Vranciu Cristina
Roman AlexiaI C100Vranciu Cristina
Buzdugan AngelaI C99Vranciu Cristina
Baciu ErikaI C95Vranciu Cristina
Gurau StefaniaI C95Vranciu Cristina
Sustac StefaniaI C95Vranciu Cristina
Georgescu IustinI C92Vranciu Cristina
Soldeanu MihneaI C92Vranciu Cristina
Pintilie RobertaI C91Vranciu Cristina
Budau RebecaI C90Vranciu Cristina
Nita MihaelaI C86Vranciu Cristina
Enache AlessandroI C85Vranciu Cristina
Draghici MarioI C82Vranciu Cristina
Bordeianu DariaI C78Vranciu Cristina
Filip StefanI C76Vranciu Cristina
Nita GabrielaI C73Vranciu Cristina
Gradinaru EvelynaI C72Vranciu Cristina
Crupa VladI C70Vranciu Cristina
Chiron AlexII A100Rebegea Daniela
Dragan OtiliaII A100Rebegea Daniela
Florea FilipII A100Rebegea Daniela
Guler DariaII A100Rebegea Daniela
Luncanu StefaniaII A100Rebegea Daniela
Podoleanu LucaII A100Rebegea Daniela
Rotaru CosminII A100Rebegea Daniela
Traian GiuliaII A100Rebegea Daniela
Burghel ErikaII A95Rebegea Daniela
Saulea CodrinII A95Rebegea Daniela
Ciutescu IlincaII A90Rebegea Daniela
Crimu AmaliaII A90Rebegea Daniela
Ionita AndiII A90Rebegea Daniela
Ghiuta IonutII A80Rebegea Daniela
Alexa Dan-MihaiII C100Lupascu Andreea
Apostol SandraII C100Lupascu Andreea
Balan MariusII C100Lupascu Andreea
Bejenaru CodrutII C100Lupascu Andreea
Buzdugan Sabin-MateiII C100Lupascu Andreea
Monar DariaII C100Lupascu Andreea
Campanu PaulaII C98Lupascu Andreea
Druta NicoletaII C98Lupascu Andreea
Mihai Lorena-ListinaII C98Lupascu Andreea
Padurescu VictorII C98Lupascu Andreea
Panzaru AndreiII C98Lupascu Andreea
Dinu Bogdan-AndreiII C95Lupascu Andreea
Nistor CatincaII C94Lupascu Andreea
Colac IlincaII C90Lupascu Andreea
Savin MirceaII C90Lupascu Andreea
Balcan ArianaII D100Paisa Cristina
Nica MaiaII D100Paisa Cristina
Stegaru MateiII D100Paisa Cristina
Bostanescu ElenaII D90Paisa Cristina
Pintilie AlexandruII D90Paisa Cristina
Filimon MateiIII A100Birzu Oana
Ichim TianaIII A100Birzu Oana
Bohatir StefanIII A91Birzu Oana
Frunza LucasIII A91Birzu Oana
Bejan BiancaIII A88Birzu Oana
Pauceanu StefanIII A87Birzu Oana
Lungu StefanaIII A85Birzu Oana
Antohi DragosIII A82Birzu Oana
Bertea AlexIII A82Birzu Oana
Bosman Alicia VivianaIII B100Diaconu Ionel Catalin
Suceveanu Elena TeodoraIII B100Diaconu Ionel Catalin
Magirescu DianaIII B91Diaconu Ionel Catalin
Rusu Rares MihaiIII B91Diaconu Ionel Catalin
Grigoras Alesia MariaIII B88Diaconu Ionel Catalin
Ivan AndreiIII B88Diaconu Ionel Catalin
Gavriliu MihneaIII B87Diaconu Ionel Catalin
Rotaru Carmen IrinaIII B87Diaconu Ionel Catalin
Pirici TeodorIII B82Diaconu Ionel Catalin
Popa VladimirIII B81Diaconu Ionel Catalin
Asendulesei BrianaIII C100Marin Carmen
Burlacu BiancaIII C100Marin Carmen
Calin CristianIII C100Marin Carmen
Gherasim TeodoraIII C100Marin Carmen
Nastasa MadalinaIII C100Marin Carmen
Niculescu AnastasiaIII C100Marin Carmen
Lupu Alexia AIII C90Marin Carmen
Vasilache MaraIII C90Marin Carmen
Birladeanu CalinIV A100Botezatu Cristina
Stefanescu DragosIV A100Botezatu Cristina
Turluianu BogdanIV A100Botezatu Cristina
Scarlat EduardIV A99Botezatu Cristina
Cochior MariaIV A98Botezatu Cristina
Nastasa AlessandraIV A98Botezatu Cristina
Ungureanu ElenaIV A95Botezatu Cristina
Lungu RobertIV A94Botezatu Cristina
Lungu AndreeaIV A92Botezatu Cristina
Dimitriu TeodorIV A90Botezatu Cristina
Lepadatu AndreeaIV A90Botezatu Cristina
Paraschiv DianaIV A86Botezatu Cristina
Bostanescu AndreiIV A85Botezatu Cristina
Grudinschi TeonaIV A85Botezatu Cristina
Rachiteanu IngridIV A85Botezatu Cristina
Vargaluta TaniaIV A83Botezatu Cristina
Buculei Alexandru-CalinIV B100Mares Alina
Grozav Elena-IoanaIV B100Mares Alina
Imbrea Francesca-MariaIV B100Mares Alina
Mosnegutu Diana-MariaIV B98Mares Alina
Spataru IlincaIV B98Mares Alina
Bertea NorisIV B96Mares Alina
Gotesman Alexandra-PaulinaIV B96Mares Alina
Iacob ElenaIV B96Mares Alina
Dima CristianIV B95Mares Alina
Popa IlincaIV B95Mares Alina
Vilcea IoanaIV B90Mares Alina
Ciocan StefanIV B84Mares Alina
Popescu IoanaIV B83Mares Alina
Munteanu ValentinIV C98Grosu Viorica
Tucanu SebastianIV C98Grosu Viorica
Platon StefanIV C94Grosu Viorica
Platon CristianIV C88Grosu Viorica
Checherita GabrielIV C73Grosu Viorica
Aghirasimoae TeodoraIV D100Barcan Carmen
Hulubina GeorgeIV D100Barcan Carmen
Panzaru TeodoraIV D100Barcan Carmen
Cornea CarminaIV D98Barcan Carmen
Botez StefanIV D96Barcan Carmen
Mate Carol-RobertIV D95Barcan Carmen
Vechiu MihneaIV D95Barcan Carmen
Balau DariaIV D92Barcan Carmen
Zarnescu VladimirIV D85Barcan Carmen
Marinoiu AndreeaIV D83Barcan Carmen
Savin AtenaIV D80Barcan Carmen

Inapoi la centrele de concurs