Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 10
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Harjaba AlexiaI A100Hodoroaba Ana
Istoc CarinaI A100Hodoroaba Ana
Leonte liviuI A100Hodoroaba Ana
Baicu VladimirI A98Hodoroaba Ana
Dumbrava RaresI A96Hodoroaba Ana
Parfeni AlessandroI A96Hodoroaba Ana
Fecioru EduardI A92Hodoroaba Ana
Brasoveanu PatrikI A85Hodoroaba Ana
Dolis AmaliaI A85Hodoroaba Ana
Porubiu IlincaI A85Hodoroaba Ana
Traian AdrianI A85Hodoroaba Ana
Ursu MateiI A85Hodoroaba Ana
Varlan DesireeI A85Hodoroaba Ana
Jimbu stefanI A80Hodoroaba Ana
Moisa JuliaI A80Hodoroaba Ana
Afrentoaie Ionut-MateiI B100Solomon Elena
Alexe Bianca-MariaI B100Solomon Elena
Dumitru Denisa-AndreeaI B100Solomon Elena
Iacob DavidI B100Solomon Elena
Lazar AlexandraI B100Solomon Elena
Lazar AlexandraI B100Solomon Elena
Petrila denis-StefanI B100Solomon Elena
Podoleanu GeorgeI B100Solomon Elena
Popescu RaisaI B100Solomon Elena
Solomon KarinaI B100Solomon Elena
Toderica-Cucu AlexandruI B100Solomon Elena
Amariei TeodoraI B95Solomon Elena
Apetri AlessiaI B95Solomon Elena
Dimitriu DariaI B95Solomon Elena
Nafornita CasianI B95Solomon Elena
Barjoveanu Victor-MarianI B90Solomon Elena
Enculesei Ana-MariaI B90Solomon Elena
Pojoreanu DavidI B90Solomon Elena
Barcan EdyI B85Solomon Elena
Stan MirunaI B85Solomon Elena
Chele AmaliaI B80Solomon Elena
Mistode MateiI B80Solomon Elena
David Miruna-MariaI C100Iscu Gabi
Dorobat Maria-AlexandraI C100Iscu Gabi
Tofan MateiI C100Iscu Gabi
Anita Matei-MaximI C97Iscu Gabi
Cochior Ema-StefaniaI C95Iscu Gabi
Coman MariaI C95Iscu Gabi
Dumea Daria-IoanaI C95Iscu Gabi
Golban Cezara-ElenaI C93Iscu Gabi
Cucu AlexandraI C92Iscu Gabi
Hartescu Matei-DimitrieI C92Iscu Gabi
Cosa Eduard-NicolasI C91Iscu Gabi
Brinza Anisia-TeodoraI C90Iscu Gabi
Ungureanu George-AndreiI C90Iscu Gabi
Vargaluta Luca-Alin-ConstantinI C90Iscu Gabi
Toma Teodora-StefanaI C88Iscu Gabi
Sofrone VladI C82Iscu Gabi
Balaita Stefan CristianI C81Iscu Gabi
Croitoru Radu-StefanI C81Iscu Gabi
Moise Petru-AlexandruI C80Iscu Gabi
Trifan Alessia-NicoleI C80Iscu Gabi
Jicu AlexandruII A100Sora Maria
Diaconu ElenaII A95Sora Maria
Trifan DenisaII A90Sora Maria
Gherasim AndreiII A85Sora Maria
Geangu ElenaII B100Deju Aurelia
Balan Lavinia-MariaII B95Deju Aurelia
Boboc Vlad StefanII B95Deju Aurelia
Dudas Sabrina-AndreeaII B95Deju Aurelia
Duma-Porondi AnastasiaII B95Deju Aurelia
Grama Casandra-AliaII B95Deju Aurelia
Lupu Alesia-MariaII B95Deju Aurelia
Mate Albert-DanielII B95Deju Aurelia
Nutulescu Mara-IoanaII B95Deju Aurelia
Paduraru Yannis-AlexandruII B95Deju Aurelia
Paizan Alexia-AndreeaII B95Deju Aurelia
Valcea Casian-VictorII B95Deju Aurelia
Burca Victor-StefanII B90Deju Aurelia
Varlan MaraII B90Deju Aurelia
Balau Tudor-AndreiII B85Deju Aurelia
Buda Victor-GabrielII B85Deju Aurelia
Horoiu Luca-MihaiII B85Deju Aurelia
Talau Radu-StefanII B85Deju Aurelia
Trandafir Rares AndreiII B85Deju Aurelia
Avadanii Eva-MariaII B80Deju Aurelia
Cocos CristianII B80Deju Aurelia
Colt Rares-AlexandruII B80Deju Aurelia
Moise Miruna-LorelaiII B80Deju Aurelia
Paiu Anita-MariaII B80Deju Aurelia
Tabarcea Maria-TalidaII B80Deju Aurelia
Budau RebecaII C95Vranciu Cristina
Calistru GabrielaII C95Vranciu Cristina
Gurau StefaniaII C95Vranciu Cristina
Roman AlexiaII C95Vranciu Cristina
Pintilie RobertaII C90Vranciu Cristina
Telentin BiancaII C90Vranciu Cristina
Buzdugan AngelaII C85Vranciu Cristina
Filip StefanII C85Vranciu Cristina
Nita MihaelaII C85Vranciu Cristina
Solldeanu MihneaII C85Vranciu Cristina
Bordeianu DariaII C80Vranciu Cristina
Cremene AlexII C80Vranciu Cristina
Nicoara MichaelII C80Vranciu Cristina
Sustac StefaniaII C80Vranciu Cristina
Carlan AlexandruII C75Vranciu Cristina
Enache AlessandroII C75Vranciu Cristina
Nita GabrielaII C75Vranciu Cristina
Tofan MateeaII C75Vranciu Cristina
Crupa VladII C70Vranciu Cristina
Gradinaru EvelynaII C70Vranciu Cristina
Catrinoi-Sfarghi DragosII D90Karpfen Ramona
Dogaru ErikaII D90Karpfen Ramona
Pricopi RalucaII D90Karpfen Ramona
Raclaru PaulaII D90Karpfen Ramona
Udrea AlexandruII D90Karpfen Ramona
Condurat MarianII D85Karpfen Ramona
Cozma AlexandruII D85Karpfen Ramona
Lacatusu LucaII D85Karpfen Ramona
Stanga RobertII D85Karpfen Ramona
Guler DariaIII A100Rebegea Dana
Rotaru CosminIII A100Rebegea Dana
Traian GiuliaIII A100Rebegea Dana
Crima AmaliaIII A98Rebegea Dana
Ciutescu IlincaIII A96Rebegea Dana
Florea PhillipIII A96Rebegea Dana
Chiron AlexIII A95Rebegea Dana
Ghiuta IonutIII A95Rebegea Dana
Ianus FrederikIII A95Rebegea Dana
Luncanu Stefania III A90Rebegea Dana
Podoleanu LucaIII A90Rebegea Dana
Burghel ErikaIII A80Rebegea Dana
Caia BeatriceIII A80Rebegea Dana
Ionita AndiIII A80Rebegea Dana
Tarabusca AlexandruIII A80Rebegea Dana
Palade AndreiIII B98Badarau Maricica
Baltii CristianIII B97Badarau Maricica
Hazu AlexandruIII B97Badarau Maricica
Senchea TeodoraIII B97Badarau Maricica
Varlan DavidIII B97Badarau Maricica
Hartescu OtiliaIII B90Badarau Maricica
Padurariu BogdanIII B90Badarau Maricica
Zarnescu AlexandruIII B85Badarau Maricica
Bejenaru Bianca StefaniaIII B80Badarau Maricica
Platon Mihai AlexandruIII B80Badarau Maricica
Apostol SandraIII C100Lupascu Andreea
Balan MariusIII C100Lupascu Andreea
Campanu PaulaIII C100Lupascu Andreea
Dinu BogdanIII C100Lupascu Andreea
Iacob MateeaIII C100Lupascu Andreea
Mihai LorenaIII C100Lupascu Andreea
Panzaru AndreiIII C100Lupascu Andreea
Vlad IlincaIII C100Lupascu Andreea
Bejenaru CodrutIII C99Lupascu Andreea
Druta NicoletaIII C99Lupascu Andreea
Monar DariaIII C98Lupascu Andreea
Padurescu VictorIII C97Lupascu Andreea
David StefanIII C96Lupascu Andreea
Motei AlexandruIII C96Lupascu Andreea
Alexa DanIII C95Lupascu Andreea
Gherasim TeodoraIII C95Lupascu Andreea
Buzdugan SabinIII C92Lupascu Andreea
Colac IlincaIII C92Lupascu Andreea
Marin DariaIII C90Lupascu Andreea
Varvara IoanaIII C90Lupascu Andreea
Nistor CatincaIII C87Lupascu Andreea
Anton RihanaIII C85Lupascu Andreea
Buculei StefanIII C85Lupascu Andreea
Lungu-Ifrim IoanaIII C85Lupascu Andreea
Balcan ArianaIII D100Acatrini Corina
Bilis StefaniaIII D100Acatrini Corina
Nica Maia-StefaniaIII D98Acatrini Corina
Stegaru MateiIII D98Acatrini Corina
Pall IuliaIII D93Acatrini Corina
Milon StefanIII D92Acatrini Corina
Barcan MirunaIII D91Acatrini Corina
Bostanescu ElenaIII D91Acatrini Corina
Onet AmaliaIII D91Acatrini Corina
Mandel BogdanIII D90Acatrini Corina
Pintilie AlexandruIII D85Acatrini Corina
Galusca DenisaIII D82Acatrini Corina
Corlateanu RaresIII D81Acatrini Corina
Zaharia RaduIII D81Acatrini Corina
Mandache IulianIII D70Acatrini Corina
Nastur DariaIII D70Acatrini Corina
Bohatir StefanIV A100Birzu Oana
Ichim TianaIV A100Birzu Oana
Antohi DragosIV A90Birzu Oana
Filimon MateiIV A80Birzu Oana
Bosman Alicia-VivianaIV B100Diaconu Ionel-Catalin
Gavriliu MihneaIV B100Diaconu Ionel-Catalin
Ivan Andrei-CristianIV B100Diaconu Ionel-Catalin
Magirescu Diana-MariaIV B100Diaconu Ionel-Catalin
Suceveanu Elena-TeodoraIV B90Diaconu Ionel-Catalin
Grigoras Alesia-MariaIV B88Diaconu Ionel-Catalin
Pirici TeodorIV B85Diaconu Ionel-Catalin
Ciosnar-Turcu CatincaIV B83Diaconu Ionel-Catalin
Rusu Rares-MihaiIV B82Diaconu Ionel-Catalin
Ungureanu AlexandraIV B81Diaconu Ionel-Catalin
Burlacu BiancaIV C100Marin Carmen
Gherasim TeodoraIV C100Marin Carmen
Neculescu AnastasiaIV C100Marin Carmen
Asendulesei BrianaIV C96Marin Carmen
Lupu AlexiaIV C94Marin Carmen
Airinei Beatrice-ElenaIV D100Cozma Elena
Rebegea TeodoraIV D92Cozma Elena
Stan CodrinIV D92Cozma Elena

Inapoi la centrele de concurs