Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Moinesti
Scoala:Scoala George Enescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Avramoaie StefaniaI BECalian Laura
Ciosu BiancaI BECalian Laura
Florea IlariaI BECalian Laura
Gospodiu Ana MariaI BECalian Laura
Iorga RaissaI BECalian Laura
Zaharia Andrei RazvanI BECalian Laura
Cernat Delia AndreeaII AEBurlacu Aglaia
Mares Teodora LaviniaII AEBurlacu Aglaia
Cazan Robert StefanII CELupu Anca
Maciuca Serban AndreiII CELupu Anca
Tustiu Vlad CristianII CELupu Anca
Acatrinei Anca IoanaIII AEBotezatu Maria
Balan Alexandra StefaniaIII AEBotezatu Maria
Botezatu Alexandru StefanIII AEBotezatu Maria
Botezatu Ioana MedeeaIII AEBotezatu Maria
Burlacu Diana-MariaIII AEBotezatu Maria
Cobuz TeodoraIII AEBotezatu Maria
Dascalasu Daria MalinaIII AEBotezatu Maria
Ene Paul DimitrieIII AEBotezatu Maria
Lacatusu- Iscu VladIII AEBotezatu Maria
Petecuta Alexia MariaIII AEBotezatu Maria
Petecuta Maya IoanaIII AEBotezatu Maria
Vascan AlexiaIII AEBotezatu Maria
Zota Elena AlexiaIII AEBotezatu Maria
Munteanu AndreiIII BEMunteanu Cristina
Macovei Tudor AlexandruIII CEPruteanu C-tin
Macsim AndreeaIII CEPruteanu C-tin
Vinghiac Codrin AndreiIV BECioineag Ionela
Filip Ioana NicoleIII AIIBotezatu Maria
Hagiu MariaIII AIIBotezatu Maria
Motei Yssa MariaIII AIIBotezatu Maria
Musteata DariaIII BIIMunteanu Cristina
Belciu Stefan VladutII AIIBurlacu Aglaia
Candit BiancaIII CIIPruteanu C-tin
Manea DariusIII CIIPruteanu C-tin
Balan Brianna MariaIII AIIIBotezatu Maria
Bisca Rebeca-MariaIII AIIIBotezatu Maria
Ichim Alexia PaulaIII AIIIBotezatu Maria
Zaharia Ana TeodoraI BIIICalian Laura
Sova EcaterinaIII AIIIBotezatu Maria
Teris CosminIII AIIIBotezatu Maria
Bostina IoanaIII BIIIMunteanu Cristina
Dascalul AlexandruIV BIIICioineag Ionela
Petecuta Alexandru IulianII AMBurlacu Aglaia
Ciobanu Tudor StefanII CMLupu Anca
Mirianu Miruna IoanaII CMLupu Anca
Procopie Bogdan MarianIII AMBotezatu Maria
Macadan Maria EcaterinaIV BMCioineag Ionela
Mihalachi MirelaIV BMCioineag Ionela
Milea Tudor OctavianIV BMCioineag Ionela

Inapoi la centrele de concurs