Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Moinesti
Scoala:Scoala St. Luchian
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BOLOHAN DENISA IOANAI B97CARP VIOREL
LAZAR DARIUSI B78CARP VIOREL
TERIS RARES- CONSTANTINI BParticipantCARP VIOREL
IFRIM MARTAI BParticipantCARP VIOREL
ADOCHITEI DRAGOSII A100BALANICA CARMEN
PARASCAN DAVIDII A100BALANICA CARMEN
URZICA SERGIUII A100BALANICA CARMEN
CERNAT STEFANII A95BALANICA CARMEN
LASLAU DARIUSII A95BALANICA CARMEN
RADU ALEXII A95BALANICA CARMEN
COJOCARU DAVIDII A90BALANICA CARMEN
IVASCU CATALINAII A80BALANICA CARMEN
MOVILA ROXANAII A80BALANICA CARMEN
POPA ALEXIAII A80BALANICA CARMEN
DOGULESEI LARISA MARIAII B100PARASCAN MIRCEA
PRAJESCU SMARANDAII B100PARASCAN MIRCEA
CATANA DENIS ALINII B95PARASCAN MIRCEA
ANITEI ADRIAN MIHAIII B94PARASCAN MIRCEA
KONT ALEXANDRU IOANII B93PARASCAN MIRCEA
BARZU IOAN RARESII B84PARASCAN MIRCEA
PRICOPI MAIA TEODORAII B84PARASCAN MIRCEA
NICULESCU STEFAN GABRIELII B83PARASCAN MIRCEA
LACATUSU DELIA ELENAII B80PARASCAN MIRCEA
OPREA ANDREIII B80PARASCAN MIRCEA
MOISA ANDREI IULIANII BParticipantPARASCAN MIRCEA
CLOSCA ALEXANDRUII BParticipantPARASCAN MIRCEA
BELCIU TUDORIII A100HERES VIORICA
MARIS NECTARIAIII A100HERES VIORICA
MOTEI CRISTIANAIII A100HERES VIORICA
PRAJESCU PATRICIAIII A100HERES VIORICA
AVADANEI BOGDANIII A98HERES VIORICA
COSMA PAULIII A96HERES VIORICA
POPA ALEXIII A96HERES VIORICA
LAZAR PAULIII A88HERES VIORICA
FODOR IAZMINAIII B100COJOCARU GABRIELA
PUSCASU LUCAIII B98COJOCARU GABRIELA
ILINCA MIRUNAIII B96COJOCARU GABRIELA
OROS ANDREEAIII B96COJOCARU GABRIELA
HUSZAR EMAIII B94COJOCARU GABRIELA
CRISTEA DARIUS III B93COJOCARU GABRIELA
BIDIGA IULIANIII B92COJOCARU GABRIELA
JIPA MATEIIII B91COJOCARU GABRIELA
RUSU SERBAN DENISIII B88COJOCARU GABRIELA
LICHI BIANCAIII B83COJOCARU GABRIELA
CORBAN ANDREIIII B81COJOCARU GABRIELA
CERBU MATEIIII B80COJOCARU GABRIELA
DOGARIU MADALINIII B77COJOCARU GABRIELA
TANASE ERICIII B73COJOCARU GABRIELA
AGAVRILOAIE ALEXANDRUIII B72COJOCARU GABRIELA
DAVIDUTA GEORGE STEFANIII C100TONCU IULIANA
GRADINARU DARIA ELENAIII C100TONCU IULIANA
MARINUC STEFANAIII C100TONCU IULIANA
MARTIN ALEXANDRUIII C100TONCU IULIANA
MAXIM EDUARD NICOLASIII C100TONCU IULIANA
TUGLEA FLAVIUSIII C100TONCU IULIANA
INSURATELU STEFANIAIII C94TONCU IULIANA
INSURATELU TEODORAIII C92TONCU IULIANA
POPA STEFANIAIII C90TONCU IULIANA
CIOSU DARIAIII C83TONCU IULIANA
STOLERU DAVIDIII C83TONCU IULIANA
NICULESCU MARIAIV A98PINTILIE ALINA
MUNTEANU RARESIV A95PINTILIE ALINA
STOICA SIMINAIV A95PINTILIE ALINA
FLOREA ANDREIIV A93PINTILIE ALINA
HILOHI CRINAIV A82PINTILIE ALINA
ILISEI RADUIV B100DASCALUL IOANA
PADURARU DAVIDIV B100DASCALUL IOANA
ZOTA BIANCAIV B100DASCALUL IOANA
Musteata AlexandraPregatitoare A100Tabacaru Loredana
Tabacariu Diana MariaPregatitoare A100Tabacaru Loredana
Cernat Daria IoanaPregatitoare A95Tabacaru Loredana
Armeanu TudorPregatitoare A90Tabacaru Loredana
Boghiu SofiaPregatitoare A90Tabacaru Loredana
Manciu Nicole- MadalinaPregatitoare A90Tabacaru Loredana
Trofin Alexia- BiancaPregatitoare A90Tabacaru Loredana
Botezatu DariusPregatitoare A86Tabacaru Loredana
Popa TheodorPregatitoare A86Tabacaru Loredana
Carp Teodora- MarilenaPregatitoare A82Tabacaru Loredana
Tudorache SaraPregatitoare A82Tabacaru Loredana
Mihai KarlaPregatitoare A77Tabacaru Loredana
Stanila Erika- IoanaPregatitoare A76Tabacaru Loredana
Chiriac ElizaPregatitoare A72Tabacaru Loredana
Muntianu AnastasiaPregatitoare A67Tabacaru Loredana
Palade StelianPregatitoare A65Tabacaru Loredana
Leru MayaPregatitoare A63Tabacaru Loredana
COSA ALESSIO GABRIELPregatitoare B100BURUIANA TANTA
DONA TUDOR ANDREIPregatitoare B100BURUIANA TANTA
MARIAN ALEXANDRA MARIAPregatitoare B100BURUIANA TANTA
PAVAL ALEXANDRAPregatitoare B100BURUIANA TANTA
ROMANESCU MARIA PARASCHEVAPregatitoare B100BURUIANA TANTA
ZALA DARIUS ANDREIPregatitoare B100BURUIANA TANTA
VINGHIAC INGRID MARIAPregatitoare B96BURUIANA TANTA
COMANESCU STEFAN FLORINPregatitoare B95BURUIANA TANTA
MUNTEANU TEODORA MARIAPregatitoare B95BURUIANA TANTA
ABABEI IOANA DARINAPregatitoare B90BURUIANA TANTA
GHERASIM ILINCAPregatitoare B90BURUIANA TANTA
MUNTEANU MATEEA STEFANIAPregatitoare B90BURUIANA TANTA
PUSCASU ANAPregatitoare B90BURUIANA TANTA
TURCU GHEORGHE STEFANPregatitoare B90BURUIANA TANTA
ALBU STEFAN TEODORPregatitoare B87BURUIANA TANTA
DRAGAN CLAUDIU SERGIUPregatitoare B87BURUIANA TANTA
ARDELEANU STEFANPregatitoare B80BURUIANA TANTA
BIDIGA ANDRAPregatitoare C85DUMEA ANCA
LUCA FILIP IULIAPregatitoare C81DUMEA ANCA
NASTASE REBECAPregatitoare C81DUMEA ANCA
ANCUTA ANDREIPregatitoare C80DUMEA ANCA
CATANA ALISAPregatitoare C80DUMEA ANCA
MACSIM GHEORGHEPregatitoare C80DUMEA ANCA
NECHIFOR ARIADNAPregatitoare C80DUMEA ANCA
NECULCEA FLAVIUSPregatitoare C80DUMEA ANCA
PLACINTA KARINAPregatitoare C80DUMEA ANCA

Inapoi la centrele de concurs