Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Nasaud
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu
Nume elevClasaCadru didactic
Asmarandei RaresI AMuresan Adela Gabriela
Blaga RobertI AMuresan Adela Gabriela
Buscoi BiancaI AMuresan Adela Gabriela
Buta GabrielaI AMuresan Adela Gabriela
Fazakas AndreiI AMuresan Adela Gabriela
Galan RazvanI AMuresan Adela Gabriela
Grosariu AdrianI AMuresan Adela Gabriela
Hoha AmaliaI AMuresan Adela Gabriela
Moldovan DenisaI AMuresan Adela Gabriela
Musca AlexandraI AMuresan Adela Gabriela
Ordace DarianaI AMuresan Adela Gabriela
Rusti GiuliaI AMuresan Adela Gabriela
Sarb InnaI AMuresan Adela Gabriela
Sfintean MaraI AMuresan Adela Gabriela
Stetz AdelinaI AMuresan Adela Gabriela
Talpos DariusI AMuresan Adela Gabriela
Andrei Alin RazvanII ABucur Mariana Elena
Ani Dragos VasileII ABucur Mariana Elena
Bodea Paul AlbertII ABucur Mariana Elena
Bolfa Patrick EmilianII ABucur Mariana Elena
Burduhos Luana MariaII ABucur Mariana Elena
Copil Tania LauraII ABucur Mariana Elena
Cotu Sara PatrisiaII ABucur Mariana Elena
Hognogi IoanaII ABucur Mariana Elena
Iliesi Lorena DoinaII ABucur Mariana Elena
Moldovan Ana- MariaII ABucur Mariana Elena
Muresan SebastianII ABucur Mariana Elena
Pop Ana CarinaII ABucur Mariana Elena
Sandu Maria CleopatraII ABucur Mariana Elena
Spaller Teodora IuliaII ABucur Mariana Elena
Zagrean Tania IoanaII ABucur Mariana Elena
DRADICI CATALIN GABRIELII CFLOROAE ADRIANA MARIA
HORDOAN MATIAS CLAUDIUII CFLOROAE ADRIANA MARIA
IGNAT MARIAII CFLOROAE ADRIANA MARIA
PINTEA ALEXANDRAII CFLOROAE ADRIANA MARIA
Adochie MelissaIII CCIRA IOANA
Bozomala AndreeaIII CCIRA IOANA
Retegan SoniaIII CCIRA IOANA
Sabau DenisaIII CCIRA IOANA
Sutia MihaiIII CCIRA IOANA
Tiganetea RazvanIII CCIRA IOANA
BOTE NICOLA CLAUDIAIV AKOVACS ANUTA INA
CILICA ANDREEA ELISAIV AKOVACS ANUTA INA
CRETA IONUT DARIUSIV AKOVACS ANUTA INA
CRETIU AIDA OCSANAIV AKOVACS ANUTA INA
FLOROAE IOAN ANDREASIV AKOVACS ANUTA INA
LOGIN DAIANA ISABELIV AKOVACS ANUTA INA
NEDELEA CALINIV AKOVACS ANUTA INA
NICOARA LORENA PETRUTAIV AKOVACS ANUTA INA
RUSAN IULIU VLADIV AKOVACS ANUTA INA
STRUGAR SOFIAIV AKOVACS ANUTA INA
Bodescu EmilianIV BVASILE IONELA
NICULAE SEBASTIANIV BVASILE IONELA
PRADAN ONIGA IULIAIV BVASILE IONELA
ZAGREAN LEONIV BVASILE IONELA
Caian Nicolae RalucaPregatitoare ATimis Adela Nicoleta
Filimon AlesiaPregatitoare ATimis Adela Nicoleta
Lari MariaPregatitoare ATimis Adela Nicoleta
Motofelea RaresPregatitoare ATimis Adela Nicoleta
Rosu VictorPregatitoare ATimis Adela Nicoleta

Inapoi la centrele de concurs