Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:C. N. Mihai Eminescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
DOBRE KARINA-STEFANIAI CECIOBANU MARIANA RAMONA
Arghir LucaII AECarmen Dumitrache
Cumpata TudorII AECarmen Dumitrache
Ionescu MayaII AECarmen Dumitrache
Marinescu HoratiuII AECarmen Dumitrache
Mihalache AdelinaII AECarmen Dumitrache
Popa AyleenII AECarmen Dumitrache
Popescu RalucaII AECarmen Dumitrache
Ureche MihaiII AECarmen Dumitrache
Vasila Ana MariaII AECarmen Dumitrache
CUCU BOGDAN MARIANII BEFILIP IONELA-CRISTINA
MAVRICHI FILIPII BEFILIP IONELA-CRISTINA
POPESCU SEBASTIANII BEFILIP IONELA-CRISTINA
Bojica StefanIII AERodica Rizea
Deva VladIII AERodica Rizea
Nica AndreiIII AERodica Rizea
Ludosanu LucaIV AEDespina Daoud
Balareanu EmiliaPregatitoare AECristina Popa
Enescu MyallegraPregatitoare AECristina Popa
Pasaitan RaduPregatitoare AECristina Popa
Raducanu NycolasPregatitoare AECristina Popa
Stan RaresPregatitoare AECristina Popa
PURDILA IOANAI CICIOBANU MARIANA RAMONA
SERSEA IRIS NECTARIEII BIFILIP IONELA-CRISTINA
Bogdan DianaIII AIRodica Rizea
Iordache MaraIV AIDespina Daoud
Yilmaz Melda ZehraIV AIDespina Daoud
CADINESCU VLADI CIICIOBANU MARIANA RAMONA
Catrina DavidIII AIIRodica Rizea
Lazar AndreiIII AIIRodica Rizea
Pena PatriciaIV AIIDespina Daoud
POPESCU RADUI CIICIOBANU MARIANA RAMONA
Badea AnastasiaII AIICarmen Dumitrache
Boer AnaII AIICarmen Dumitrache
Bologa MihaiII AIICarmen Dumitrache
Daia MateiII AIICarmen Dumitrache
SERBU MARIA SOPHIAII BIIFILIP IONELA-CRISTINA
STANCULESCU PATRICK MIHAIII BIIFILIP IONELA-CRISTINA
Rada TudorIV AIIDespina Daoud
Groza DoinitaPregatitoare AIICristina Popa
Manea IarinaPregatitoare AIICristina Popa
Nica MateiPregatitoare AIICristina Popa
Rosioru AlexandruPregatitoare AIICristina Popa
Petre DavidIII AIIIRodica Rizea
Rotaru LucaIII AIIIRodica Rizea
Dogaru FrancescaIII AIIIRodica Rizea
ANASTASIU-ZISULESCU MARIA ALEXANDRAII BIIIFILIP IONELA-CRISTINA
Munteanu AndreiIV BIIIFlorentina Chifu
Popa AlisaIV BIIIFlorentina Chifu
Codreanu MariaII AMCarmen Dumitrache
Popescu BrianaII AMCarmen Dumitrache
Vidu AlexandruII AMCarmen Dumitrache
IONESCU RARES CRISTIANII BMFILIP IONELA-CRISTINA
SOBOLU BEATRICE MARIAII BMFILIP IONELA-CRISTINA
Danila EduardIV BMFlorentina Chifu
Grecescu Ana MariaIV BMFlorentina Chifu
Ureche NataliaIV BMFlorentina Chifu
Chirilescu DariusPregatitoare AMCristina Popa
Flaugiu MaysaPregatitoare AMCristina Popa
Ion GabrielPregatitoare AMCristina Popa
Musat PatrikPregatitoare AMCristina Popa
Orzata EvaPregatitoare AMCristina Popa
Postole AndreiPregatitoare AMCristina Popa
Stoica AlbertPregatitoare AMCristina Popa
Tanase SergiuPregatitoare AMCristina Popa

Inapoi la centrele de concurs