Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Balulescu SaraI A100DUMITRU ANCA
Costache RuxandraI A100DUMITRU ANCA
Dociu MaraI A100DUMITRU ANCA
Enache DariaI A100DUMITRU ANCA
Frunza CostinI A100DUMITRU ANCA
MICU CATINCAI A100DUMITRU ANCA
Oghina EvaI A100DUMITRU ANCA
Parvulescu StefanI A100DUMITRU ANCA
Popescu RaresI A100DUMITRU ANCA
Savin PetraI A100DUMITRU ANCA
Savopol PavelI A100DUMITRU ANCA
Tamas AlexiaI A100DUMITRU ANCA
Belingher GabrielI A96DUMITRU ANCA
Bululete MariaI A96DUMITRU ANCA
Dumitrascu SebastianI A90DUMITRU ANCA
Mirica TheodorI A90DUMITRU ANCA
Sirbu MihaiI A90DUMITRU ANCA
Ticleanu MateiI A90DUMITRU ANCA
MARGARIT VLADIMIRI A85DUMITRU ANCA
Bacanu LetitiaI A80DUMITRU ANCA
Roman MateiI A80DUMITRU ANCA
Rucareanu DariaI A80DUMITRU ANCA
Dumitrasco AlexandruI A75DUMITRU ANCA
Oraselu IlincaI A75DUMITRU ANCA
Traila SoniaI A75DUMITRU ANCA
Voica Gurgu AntoniaI A75DUMITRU ANCA
BOGDAN IOANAI A70DUMITRU ANCA
Elaiah AhmedI A70DUMITRU ANCA
Romanasu BogdanI A70DUMITRU ANCA
Savu AlexandruI A70DUMITRU ANCA
Teodorescu DariaI A70DUMITRU ANCA
Sterea PetruI A60DUMITRU ANCA
BERTOLON CRISTINAI B100COTOR LUCIA
BORDESCU MARAI B100COTOR LUCIA
BURDUF MIHAIL DIMITRIEI B100COTOR LUCIA
CHENDI NATALIEI B100COTOR LUCIA
DONA CLARAI B100COTOR LUCIA
DUCA LARAI B100COTOR LUCIA
IONESCU ADELINA MARIAI B100COTOR LUCIA
MARIN ANITAI B100COTOR LUCIA
MIHAI THEODOR STEFANI B100COTOR LUCIA
MIHAILESCU STEFANIAI B100COTOR LUCIA
NICULESCU BOGDANI B100COTOR LUCIA
POPESCU-ILIONIU DIANAI B100COTOR LUCIA
SAULESCU MARIAI B100COTOR LUCIA
SOFONEA ANDREII B100COTOR LUCIA
STEFANESCU FILIPI B100COTOR LUCIA
TABUS ANDREEAI B100COTOR LUCIA
TURCU MIHALISI B100COTOR LUCIA
ADAMESCU MAIAI B95COTOR LUCIA
DRAGNEA ADRIANI B95COTOR LUCIA
GHIORGHE STEFANIA ELIZABETI B95COTOR LUCIA
GROAPA AMELIEI B95COTOR LUCIA
LUCA EVELINE GABRIELAI B95COTOR LUCIA
NITU-CIORNEI LUCAI B95COTOR LUCIA
BONTA AYANAI B90COTOR LUCIA
COJOCARU BEATRICEI B90COTOR LUCIA
MARCU IOANI B90COTOR LUCIA
BALICA ERICI B85COTOR LUCIA
STAVROSITU ERICI B80COTOR LUCIA
DRAGOI EVAI B75COTOR LUCIA
Barbu MateiI c100Stefanica Anca
Calin TudorI c100Stefanica Anca
Cercel EvaI c100Stefanica Anca
CHIRICESCU ANAI c100Stefanica Anca
Dan AlmaI c100Stefanica Anca
Enescu MateiI c100Stefanica Anca
Ghitulescu NatalieI c100Stefanica Anca
Hrisca EvaI c100Stefanica Anca
Ionescu OliviaI c100Stefanica Anca
MIINEA ROBERTI c100Stefanica Anca
Neamu LetitiaI c100Stefanica Anca
Olteanu MateiI c100Stefanica Anca
Pafitis FilipI c100Stefanica Anca
Rosu LarisaI c100Stefanica Anca
TUDOR SEBASTIANI c100Stefanica Anca
Barbulescu StefaniaI c95Stefanica Anca
DRAGAN PATRICKI c95Stefanica Anca
POPESCU LAURAI c95Stefanica Anca
ILIC MARKOI c90Stefanica Anca
Marinescu AyanI c85Stefanica Anca
OANA IARINA I c85Stefanica Anca
POPESCU CALINI c85Stefanica Anca
RADULESCU ALEXANDRAI c85Stefanica Anca
EL HUSSEINI EVAI c80Stefanica Anca
MARIN CATALINAI c80Stefanica Anca
PUIU ZOEI c80Stefanica Anca
VASILIU SASHAI c80Stefanica Anca
Beaupain ArthurI c70Stefanica Anca
Beaupain ArthurI c70Stefanica Anca
Andronache MateiII B100Neacsu Maria Ramona
Cazacu EvaII B100Neacsu Maria Ramona
Ciocarlan EmaII B100Neacsu Maria Ramona
Codreanu AlexandraII B100Neacsu Maria Ramona
Cotorobai IlincaII B100Neacsu Maria Ramona
David DanielII B100Neacsu Maria Ramona
Mares LucaII B100Neacsu Maria Ramona
Mares RaisaII B100Neacsu Maria Ramona
Nistor MateiII B100Neacsu Maria Ramona
Siman AstridII B100Neacsu Maria Ramona
Tihon AnaII B100Neacsu Maria Ramona
Unguru RaresII B100Neacsu Maria Ramona
Cristu AndreiII B95Neacsu Maria Ramona
Dumitrescu MariaII B95Neacsu Maria Ramona
Iovanescu LiviaII B95Neacsu Maria Ramona
Manea SophiaII B95Neacsu Maria Ramona
Popescu MirunaII B95Neacsu Maria Ramona
Selischi MirunaII B95Neacsu Maria Ramona
Sidor FilipII B95Neacsu Maria Ramona
Marcu PetruII B90Neacsu Maria Ramona
Sandu Mihai AlexandruII B90Neacsu Maria Ramona
Grigore AnastasiaII B85Neacsu Maria Ramona
Manta BeatriceII B85Neacsu Maria Ramona
Corbu IngridII B80Neacsu Maria Ramona
Scaesteanu CezarII B80Neacsu Maria Ramona
Cuculici SebastianII B70Neacsu Maria Ramona
Kusak MaiaII B70Neacsu Maria Ramona
Predescu AndreiII BParticipantNeacsu Maria Ramona
Caliman TeodoraII C100Ramona Lazar
Dragoi SergiuII C100Ramona Lazar
Musat EdwardII C100Ramona Lazar
Popescu Alexandru PaulII C100Ramona Lazar
Radu AlexandruII C100Ramona Lazar
Damian MariaII C95Ramona Lazar
Georgescu DavidII C95Ramona Lazar
Cazanaru EvelinII C90Ramona Lazar
Ionescu EvaII C90Ramona Lazar
Dinu CezarII C85Ramona Lazar
Anastasof LaurianaIII A100Enciu Eugenia
Balc Iris MaraIII A100Enciu Eugenia
Fentzel Roland FlorinIII A100Enciu Eugenia
Gherlan Ioana CorinaIII A100Enciu Eugenia
Socol Ioan AndreiIII A100Enciu Eugenia
Neacsu Vlad AdrianIII A99Enciu Eugenia
Pintilie Mara IlincaIII A99Enciu Eugenia
Petrescu Mara IoanaIII A98Enciu Eugenia
Petrescu Mara IoanaIII A98Enciu Eugenia
Cristea Rania AdrianaIII A96Enciu Eugenia
Teleanu Ilinca MariaIII A96Enciu Eugenia
Hobeanu Stefan AlexandruIII A95Enciu Eugenia
Horridge Ana MyraIII A95Enciu Eugenia
Enache Vasiliu Albert LucaIII A94Enciu Eugenia
Chitea Arwen AnamariaIII A90Enciu Eugenia
Dinu Teodora ElenaIII A89Enciu Eugenia
Dinu Teodora ElenaIII A89Enciu Eugenia
Togan Darius PatrikIII A82Enciu Eugenia
Luca Emma AndreeaIII A80Enciu Eugenia
Sontica Alexanru BogdanIII A80Enciu Eugenia
Balla Vlad LadislauIII A78Enciu Eugenia
Dinu David StefanIII A73Enciu Eugenia
Radian Ian TudorIII A70Enciu Eugenia
Stanescu VladimirIII A70Enciu Eugenia
Oprescu TamaraIII A69Enciu Eugenia
Brinza WilliamIII A68Enciu Eugenia
Clejeneanu Sasha IonIII A62Enciu Eugenia
Ionescu Mara IoanaIII A61Enciu Eugenia
Avram RaisaIII B100Ghinea Madalina
Langa AndreiIII B100Ghinea Madalina
Matei CAlinIII B100Ghinea Madalina
Naftan TheodorIII B100Ghinea Madalina
PANCU AndreiIII B100Ghinea Madalina
Stefan IrinaIII B100Ghinea Madalina
Ursoi EvaIII B100Ghinea Madalina
Costachescu PetruIII B98Ghinea Madalina
Florescu VladIII B98Ghinea Madalina
Minut CatrinelIII B98Ghinea Madalina
Niculae DariaIII B98Ghinea Madalina
Achivoaie AndruIII B95Ghinea Madalina
Dicu TheodorIII B95Ghinea Madalina
Jumbei AnastasiaIII B95Ghinea Madalina
Oprescu MariaIII B95Ghinea Madalina
Sandu IsettaIII B95Ghinea Madalina
Soare OrionIII B95Ghinea Madalina
Beaupain ClaraIII B90Ghinea Madalina
Crisan EmaIII B90Ghinea Madalina
Ene AlexandruIII B85Ghinea Madalina
Ionita DariaIII B85Ghinea Madalina
Lazar RaresIII B85Ghinea Madalina
Lup GabrielIII B85Ghinea Madalina
Lazariu RobertIII B80Ghinea Madalina
Petculescu VladIII B80Ghinea Madalina
Tamas DariaIII B80Ghinea Madalina
Jechel AlexandruIII B75Ghinea Madalina
Voiculescu MateiIII B75Ghinea Madalina
CIOBANU ALEXANDRUIV B100ONCESCU CARMEN
GAVRIZI KATERINAIV B100ONCESCU CARMEN
LEPADATU OLIVERIV B100ONCESCU CARMEN
MICU ILINCAIV B100ONCESCU CARMEN
CRINTEA VLADIV B98ONCESCU CARMEN
OPREA MARIAIV B98ONCESCU CARMEN
STANICA ALEXANDRAIV B96ONCESCU CARMEN
FABIAN ALESIAIV B95ONCESCU CARMEN
ENE TUDORIV B94ONCESCU CARMEN
HARALAMBIE ALEXANDRUIV B92ONCESCU CARMEN
NITU HORIAIV B92ONCESCU CARMEN
SANDU ARESIV B92ONCESCU CARMEN
PETRICA TRAIANIV B90ONCESCU CARMEN
BOGDAN TUDORIV B88ONCESCU CARMEN
MANEA SIMONAIV B82ONCESCU CARMEN
VLAICU IOANAIV B77ONCESCU CARMEN
BANCESCU OCTAVIANIV B73ONCESCU CARMEN
DEACONESCU STEFANIV B73ONCESCU CARMEN
BOGDAN IOANAPregatitoare 70DUMITRU ANCA
Ban MariaPregatitoare A100Folteanu Luiza
Barbu SabinaPregatitoare A100Folteanu Luiza
Crisan ClaraPregatitoare A100Folteanu Luiza
Iancu MateiPregatitoare A100Folteanu Luiza
Mitu AmeliaPregatitoare A100Folteanu Luiza
Onofreiciuc EcaterinaPregatitoare A100Folteanu Luiza
Zaharia AlexandraPregatitoare A100Folteanu Luiza
Badulescu AlexandraPregatitoare A98Folteanu Luiza
David ClaraPregatitoare A95Folteanu Luiza
Ivan SimonaPregatitoare A95Folteanu Luiza
Popescu PetraPregatitoare A95Folteanu Luiza
Viorel AlexandruPregatitoare A95Folteanu Luiza
Apostol StefanPregatitoare A93Folteanu Luiza
Radinoiu AnaPregatitoare A92Folteanu Luiza
Cornateanu ArianaPregatitoare A90Folteanu Luiza
Drugea DianaPregatitoare A90Folteanu Luiza
Tipsie SaraPregatitoare A90Folteanu Luiza
Burtan AlesiaPregatitoare C100Florentina Vartic
Cernescu EsraPregatitoare C100Florentina Vartic
Chawi AyshaPregatitoare C100Florentina Vartic
Craciun NataliaPregatitoare C100Florentina Vartic
Dumitrescu HoratiuPregatitoare C100Florentina Vartic
Eftimie EvaPregatitoare C100Florentina Vartic
Gherasim DariaPregatitoare C100Florentina Vartic
Ilie AndreiPregatitoare C100Florentina Vartic
Ilie EduardPregatitoare C100Florentina Vartic
Marcu MateiPregatitoare C100Florentina Vartic
Marinescu LaraPregatitoare C100Florentina Vartic
Mihai AnastasiaPregatitoare C100Florentina Vartic
Oprescu MironPregatitoare C100Florentina Vartic
Savu IngridPregatitoare C100Florentina Vartic
Teica TomaPregatitoare C100Florentina Vartic
Gherasim MaraPregatitoare C95Florentina Vartic
Lazarescu StefaniaPregatitoare C95Florentina Vartic
Minca HoriaPregatitoare C95Florentina Vartic
Minea VladPregatitoare C95Florentina Vartic
Nastasescu AlessiaPregatitoare C95Florentina Vartic
Stefan TudorPregatitoare C95Florentina Vartic
Tanase SofiaPregatitoare C90Florentina Vartic
Abraham MihaelaPregatitoare C80Florentina Vartic

Inapoi la centrele de concurs