Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu
Nume elevClasaCadru didactic
Balulescu SaraI ADUMITRU ANCA
Costache RuxandraI ADUMITRU ANCA
Dociu MaraI ADUMITRU ANCA
Enache DariaI ADUMITRU ANCA
Frunza CostinI ADUMITRU ANCA
MICU CATINCAI ADUMITRU ANCA
Oghina EvaI ADUMITRU ANCA
Parvulescu StefanI ADUMITRU ANCA
Popescu RaresI ADUMITRU ANCA
Savin PetraI ADUMITRU ANCA
Savopol PavelI ADUMITRU ANCA
Tamas AlexiaI ADUMITRU ANCA
BERTOLON CRISTINAI BCOTOR LUCIA
BORDESCU MARAI BCOTOR LUCIA
BURDUF MIHAIL DIMITRIEI BCOTOR LUCIA
CHENDI NATALIEI BCOTOR LUCIA
DONA CLARAI BCOTOR LUCIA
DUCA LARAI BCOTOR LUCIA
IONESCU ADELINA MARIAI BCOTOR LUCIA
MARIN ANITAI BCOTOR LUCIA
MIHAI THEODOR STEFANI BCOTOR LUCIA
MIHAILESCU STEFANIAI BCOTOR LUCIA
NICULESCU BOGDANI BCOTOR LUCIA
POPESCU-ILIONIU DIANAI BCOTOR LUCIA
SAULESCU MARIAI BCOTOR LUCIA
SOFONEA ANDREII BCOTOR LUCIA
STEFANESCU FILIPI BCOTOR LUCIA
TABUS ANDREEAI BCOTOR LUCIA
TURCU MIHALISI BCOTOR LUCIA
Barbu MateiI cStefanica Anca
Calin TudorI cStefanica Anca
Cercel EvaI cStefanica Anca
CHIRICESCU ANAI cStefanica Anca
Dan AlmaI cStefanica Anca
Enescu MateiI cStefanica Anca
Ghitulescu NatalieI cStefanica Anca
Hrisca EvaI cStefanica Anca
Ionescu OliviaI cStefanica Anca
MIINEA ROBERTI cStefanica Anca
Neamu LetitiaI cStefanica Anca
Olteanu MateiI cStefanica Anca
Pafitis FilipI cStefanica Anca
Rosu LarisaI cStefanica Anca
TUDOR SEBASTIANI cStefanica Anca
Andronache MateiII BNeacsu Maria Ramona
Cazacu EvaII BNeacsu Maria Ramona
Ciocarlan EmaII BNeacsu Maria Ramona
Codreanu AlexandraII BNeacsu Maria Ramona
Cotorobai IlincaII BNeacsu Maria Ramona
David DanielII BNeacsu Maria Ramona
Mares LucaII BNeacsu Maria Ramona
Mares RaisaII BNeacsu Maria Ramona
Nistor MateiII BNeacsu Maria Ramona
Siman AstridII BNeacsu Maria Ramona
Tihon AnaII BNeacsu Maria Ramona
Unguru RaresII BNeacsu Maria Ramona
Caliman TeodoraII CRamona Lazar
Dragoi SergiuII CRamona Lazar
Musat EdwardII CRamona Lazar
Popescu Alexandru PaulII CRamona Lazar
Radu AlexandruII CRamona Lazar
Anastasof LaurianaIII AEnciu Eugenia
Balc Iris MaraIII AEnciu Eugenia
Fentzel Roland FlorinIII AEnciu Eugenia
Gherlan Ioana CorinaIII AEnciu Eugenia
Socol Ioan AndreiIII AEnciu Eugenia
Avram RaisaIII BGhinea Madalina
Langa AndreiIII BGhinea Madalina
Matei CAlinIII BGhinea Madalina
Naftan TheodorIII BGhinea Madalina
PANCU AndreiIII BGhinea Madalina
Stefan IrinaIII BGhinea Madalina
Ursoi EvaIII BGhinea Madalina
Sabou TudorIII CBONCA MIHAELA
CIOBANU ALEXANDRUIV BONCESCU CARMEN
GAVRIZI KATERINAIV BONCESCU CARMEN
LEPADATU OLIVERIV BONCESCU CARMEN
MICU ILINCAIV BONCESCU CARMEN
Ban MariaPregatitoare AFolteanu Luiza
Barbu SabinaPregatitoare AFolteanu Luiza
Crisan ClaraPregatitoare AFolteanu Luiza
Iancu MateiPregatitoare AFolteanu Luiza
Mitu AmeliaPregatitoare AFolteanu Luiza
Onofreiciuc EcaterinaPregatitoare AFolteanu Luiza
Zaharia AlexandraPregatitoare AFolteanu Luiza
Burtan AlesiaPregatitoare CFlorentina Vartic
Cernescu EsraPregatitoare CFlorentina Vartic
Chawi AyshaPregatitoare CFlorentina Vartic
Craciun NataliaPregatitoare CFlorentina Vartic
Dumitrescu HoratiuPregatitoare CFlorentina Vartic
Eftimie EvaPregatitoare CFlorentina Vartic
Gherasim DariaPregatitoare CFlorentina Vartic
Ilie AndreiPregatitoare CFlorentina Vartic
Ilie EduardPregatitoare CFlorentina Vartic
Marcu MateiPregatitoare CFlorentina Vartic
Marinescu LaraPregatitoare CFlorentina Vartic
Mihai AnastasiaPregatitoare CFlorentina Vartic
Oprescu MironPregatitoare CFlorentina Vartic
Savu IngridPregatitoare CFlorentina Vartic
Teica TomaPregatitoare CFlorentina Vartic

Inapoi la centrele de concurs