Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 133
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Roman DavidI A75Guramulta Manuela
Iosifescu MirunaI A70Guramulta Manuela
Ionescu EduardI A60Guramulta Manuela
Nastase Stefan I A60Guramulta Manuela
Anton EduardI AParticipantGuramulta Manuela
Geleschi AndreiI AParticipantGuramulta Manuela
Stanculescu IrisI B100Bocman Georgiana
Dragan MaraI B95Bocman Georgiana
Ivan CleopatraI B90Bocman Georgiana
Nita MateiI B90Bocman Georgiana
Tanasescu CatalinI B90Bocman Georgiana
Gidiuta Moinescu RaresI B87.5Bocman Georgiana
Ghimisi MayaI B85Bocman Georgiana
Obacescu SebastianI B85Bocman Georgiana
Stan BogdanI B85Bocman Georgiana
Tudor MirunaI B85Bocman Georgiana
Stefan DavidI B82.5Bocman Georgiana
Chivu AlesiaI B80Bocman Georgiana
Moraru MirunaI C75Condrea Carmen
Catrina RaisaI C70Condrea Carmen
Carbunaru BogdanI C67.5Condrea Carmen
Peruzzare AlexandraI C62.5Condrea Carmen
Gheoca RaresI C60Condrea Carmen
Gheorghe AndreiI CParticipantCondrea Carmen
Panait CristianI CParticipantCondrea Carmen
Andrei Antonia I D90Nedelcu Andra
Cristea LucaI D90Nedelcu Andra
Cautis Miruna I D85Nedelcu Andra
Ganea Daniel I D80Nedelcu Andra
Alecu AlisI D75Nedelcu Andra
Costoiu AdrianaI D75Nedelcu Andra
Pavelescu Alexandru I D75Nedelcu Andra
Popescu Razvan I D75Nedelcu Andra
Datcu Diana I D72.5Nedelcu Andra
Ionita Emma I D70Nedelcu Andra
Patur AyanaI D70Nedelcu Andra
Maclava David I D65Nedelcu Andra
Chiriac Daniela I D62.5Nedelcu Andra
Pahontu Enia Maria ElenaI E100Geletu Alina Iulia
Ilie Toma DanielI E97.5Geletu Alina Iulia
Marinache Alessia ClaudiaI E97.5Geletu Alina Iulia
Petcu MariaI E97.5Geletu Alina Iulia
Negut AlexiaI E95Geletu Alina Iulia
Pop Ioan Daniel I E90Geletu Alina Iulia
Gigiu Alin GabrielI E85Geletu Alina Iulia
Girnita Karina GabrielaI E85Geletu Alina Iulia
Nita Luca AndreiI E85Geletu Alina Iulia
Firica Albert FlorianI E80Geletu Alina Iulia
Taudor StefanI E80Geletu Alina Iulia
Lazar Ana AndreeaI E75Geletu Alina Iulia
Macau Nicolle AndraI E75Geletu Alina Iulia
Metea Mircea AugustinI E75Geletu Alina Iulia
Marinescu AlexandruI E70Geletu Alina Iulia
Ciornea Ana Maria BiancaI E60Geletu Alina Iulia
Iancu Alexandru NicolaeI E60Geletu Alina Iulia
Fianu AnaI F100Odaiasu Luminita
Mihai David I F100Odaiasu Luminita
Craciun Ana MariaI F98Odaiasu Luminita
Oancea BiancaI F97Odaiasu Luminita
Pirvu TeodoraI F90Odaiasu Luminita
Popi MiriamI F90Odaiasu Luminita
Radu DariaI F85Odaiasu Luminita
Serban VladimirI F85Odaiasu Luminita
Gheorghe DariusI F75Odaiasu Luminita
Lita FabianI F75Odaiasu Luminita
Loita RaisaI F68Odaiasu Luminita
Bejan AaronI F65Odaiasu Luminita
Samson CristianI F60Odaiasu Luminita
Ruta MateiII B98Cristescu Daniela
Barcutean RuxandraII B96Cristescu Daniela
Buca MayaII B95Cristescu Daniela
Tudorache RaduII B95Cristescu Daniela
Radulescu BogdanII B90Cristescu Daniela
Simion DariusII B88Cristescu Daniela
Ene Clara II B85Cristescu Daniela
Sandu MariaII B85Cristescu Daniela
Tamas CezarII B85Cristescu Daniela
Troncea DenisII B80Cristescu Daniela
Caraulea RaresII C85Boaja Luminita
Doseanu Giulia MariaII C85Boaja Luminita
Gradinariu IustinaII C80Boaja Luminita
Ciobanu DavidII C70Boaja Luminita
Copoeru Andreea Ana MariaII C65Boaja Luminita
Iordachita NataliaII C60Boaja Luminita
Adam DanielII CParticipantBoaja Luminita
Danila IonutII D100Celea Laura
Vasile IrinaII D95Celea Laura
Chirac Mihai AdrianII D85Celea Laura
Lepadus Yannis AlexandruII D85Celea Laura
Puricel Aris GabrielII D85Celea Laura
Condurache EricII DParticipantCelea Laura
Badea MariaIII B100Iacob Dolfina
Cheaga DavidIII B95Iacob Dolfina
Ciobanu PatriciaIII B95Iacob Dolfina
Pitic AdelinaIII B95Iacob Dolfina
Tasca AlesiaIII B95Iacob Dolfina
Duta AndraIII B94Iacob Dolfina
Hideg AndreiIII B93Iacob Dolfina
Aceleanu DianaIII B81Iacob Dolfina
Nitu DariaIII B80Iacob Dolfina
Ralea CosminIII B80Iacob Dolfina
Serban PaulIII B80Iacob Dolfina
Strambeanu GeorgeIII B80Iacob Dolfina
Ilie AlexiaIII B78Iacob Dolfina
Nistor AlessiaIII B75Iacob Dolfina
Presura MirunaIII B72Iacob Dolfina
Hag-Saleh AndreeaIII D92Marinica Clementina
Mincu Eva MariaIII D83Marinica Clementina
Musat CristinaIII D81Marinica Clementina
Badulescu GabrielaIII D80Marinica Clementina
Toader AlexaIII D77Marinica Clementina
Popisteru RaduIII D74Marinica Clementina
Popescu SebastianIII D64Marinica Clementina
Mogildea DenisaIII DParticipantMarinica Clementina
Pogar Francisca AlisiaIII DParticipantMarinica Clementina
Voicu Ana RaisaIII DParticipantMarinica Clementina
Mazilu AndreiIII DParticipantMarinica Clementina
Dobrin AntonioIII DParticipantMarinica Clementina
Grosu Maria MadalinaIII DParticipantMarinica Clementina
Bucur DenisIII DParticipantMarinica Clementina
Bargoanu DenisaIII DParticipantMarinica Clementina
Manea DavidIII DParticipantMarinica Clementina
Corches ElenaIII DParticipantMarinica Clementina
David Alexandru GabrielIII DParticipantMarinica Clementina
Chiriac AndreiIII DParticipantMarinica Clementina
Neagu AlbertoIII DParticipantMarinica Clementina
Brad Bogdan MarianIV B98Dima Ramona
Carbunaru CristianIV B96Dima Ramona
Sanda Gabriel GeorgeIV B94Dima Ramona
Ariton IssabelleIV B93Dima Ramona
Tamas IustinIV B93Dima Ramona
Preda AdrielaIV B90Dima Ramona
Tiltu LucaIV D90Cailean Dana
Dudea LiviaIV D83Cailean Dana
Pasaluc ElisaIV D76Cailean Dana
Albu RebecaIV D70Cailean Dana
Macau FabianIV D70Cailean Dana
Ruta AntoniaPregatitoare A100Popa Maria
Tamas DavidPregatitoare A100Popa Maria
Calin IoanaPregatitoare A98Popa Maria
Radoveneanu RaresPregatitoare A97Popa Maria
Dumitrescu AlexandruPregatitoare A95Popa Maria
Munteanu AntoniaPregatitoare A95Popa Maria
Petre AlexandruPregatitoare A95Popa Maria
Popescu IoanaPregatitoare A95Popa Maria
Calina SebiPregatitoare A92Popa Maria
Basa DavidPregatitoare A90Popa Maria
Rosu TudorPregatitoare A90Popa Maria
Tola AlexPregatitoare A90Popa Maria
Popa AndreiPregatitoare A87.5Popa Maria
Papakosmas MariaPregatitoare A84.5Popa Maria
Simion MarioPregatitoare A83Popa Maria
Halau DariusPregatitoare A82Popa Maria
Zisu AnastasiaPregatitoare A80Popa Maria
Neata AnastasiaPregatitoare A78Popa Maria
Kucsicsa LucaPregatitoare A75Popa Maria
Sandu IoanaPregatitoare A75Popa Maria
Molnar DavidPregatitoare A71Popa Maria
Stefan AlicePregatitoare B100Sandu Ionela
Trandafir DavidPregatitoare B100Sandu Ionela
Fugulin AndreiPregatitoare B95Sandu Ionela
Niculescu AlexiaPregatitoare B95Sandu Ionela
Scarlat IuliaPregatitoare B95Sandu Ionela
Stancu AnaPregatitoare B94Sandu Ionela
Cioban AlexandruPregatitoare B93Sandu Ionela
Grigore MateiPregatitoare B90Sandu Ionela
Gruia GeorgianaPregatitoare B88Sandu Ionela
Ponoran DariaPregatitoare B88Sandu Ionela
Matei Daniel Pregatitoare B86.5Sandu Ionela
Din IanisPregatitoare B84Sandu Ionela
Sandu MihaiPregatitoare B80Sandu Ionela
Cristina EduardPregatitoare B73.5Sandu Ionela
Dogaru SofiaPregatitoare B61Sandu Ionela
Baschir DennisPregatitoare BParticipantSandu Ionela
Cocian MayaPregatitoare BParticipantSandu Ionela
Mocanu Ana-MariaPregatitoare BParticipantSandu Ionela
Stefan AnastasiaPregatitoare BParticipantSandu Ionela
Hera CristinaPregatitoare BParticipantSandu Ionela

Inapoi la centrele de concurs