Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 133
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Ruta MateiI BECristescu Daniela
Duta AndraII BEIacob Dolfina
Ilie AlexiaII BEIacob Dolfina
Carbunaru CristianIII BEDima Ramona
Acay AdnanIV AESava Ioana
Drosu MateiIV AESava Ioana
Eftimie MariaIV AESava Ioana
Mihalcea IoanaIV AESava Ioana
Stoenica OvidiuIV AESava Ioana
Tincu IoanaIV AESava Ioana
Vasile RobertIV AESava Ioana
Bucur ClaudiuPregatitoare FEOdaiasu Luminita
Craciun Ana MariaPregatitoare FEOdaiasu Luminita
Loita RaisaPregatitoare FEOdaiasu Luminita
Mihai DavidPregatitoare FEOdaiasu Luminita
Mirica AndreeaPregatitoare FEOdaiasu Luminita
Stavar VladPregatitoare FEOdaiasu Luminita
Brad BogdanIII BIDima Ramona
Radu AlexandruIV BIPopa Maria
Ngandu DavidPregatitoare FIIOdaiasu Luminita
Oancea BiancaPregatitoare FIIOdaiasu Luminita
Barcutean RuxandraI BIICristescu Daniela
Moise Sofia ElenaI BIICristescu Daniela
Troncea DenisI BIICristescu Daniela
Pitic AdelinaII BIIIacob Dolfina
Mihai AndreeaIII BIIDima Ramona
Badarau FlorinIV AIISava Ioana
Enicov ElenaIV AIISava Ioana
Stanculescu IrisPregatitoare BIIBocman Georgiana
Cristea LucaPregatitoare DIINedelcu Andra
Toba GabrielPregatitoare DIINedelcu Andra
Gigiu AlinPregatitoare EIIGeletu Alina Iulia
Bejan AaronPregatitoare FIIOdaiasu Luminita
Comanescu PetruPregatitoare FIIOdaiasu Luminita
Fianu AnaPregatitoare FIIOdaiasu Luminita
Pirvu TeodoraPregatitoare FIIOdaiasu Luminita
Serban VladimirPregatitoare FIIOdaiasu Luminita
Aldea StefaniaIV AIIISava Ioana
Hideg AndreiII BIIIIacob Dolfina
Groza AndreiIV BIIIPopa Maria
Stan BogdanPregatitoare BIIIBocman Georgiana
Tanasescu CatalinPregatitoare BIIIBocman Georgiana
Nastase StefanPregatitoare AIIIGuramulta Manuela
Metea MirceaPregatitoare EIIIGeletu Alina Iulia
Pahontu EniaPregatitoare EIIIGeletu Alina Iulia
Petcu MariaPregatitoare EIIIGeletu Alina Iulia
Pop DanielPregatitoare EIIIGeletu Alina Iulia
Mereanu GabrielPregatitoare FIIIOdaiasu Luminita
Radu DariaPregatitoare FIIIOdaiasu Luminita
Samson CristianPregatitoare FIIIOdaiasu Luminita
Voinea MaiaPregatitoare FIIIOdaiasu Luminita
Delcea Mateea DimitriaI BMCristescu Daniela
Tamas IustinIII BMDima Ramona
Tudor MirunaPregatitoare BMBocman Georgiana
Alecu AlisPregatitoare DMNedelcu Andra
Cautis MirunaPregatitoare DMNedelcu Andra
Chiriac DanielaPregatitoare DMNedelcu Andra
Costoiu AdrianaPregatitoare DMNedelcu Andra
Lacraru DenisaPregatitoare DMNedelcu Andra
Matei AndreiPregatitoare DMNedelcu Andra
Mierlesteanu AndreiPregatitoare DMNedelcu Andra
Pavelescu AlexandruPregatitoare DMNedelcu Andra
Popescu RazvanPregatitoare DMNedelcu Andra
Stanut AncutaPregatitoare DMNedelcu Andra
Talpeanu RandyPregatitoare DMNedelcu Andra
Udrescu DariaPregatitoare DMNedelcu Andra
Younes FadiPregatitoare DMNedelcu Andra
Bucataru CristinaPregatitoare EMGeletu Alina Iulia
Gheorghe DariusPregatitoare FMOdaiasu Luminita

Inapoi la centrele de concurs