Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 133
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Stanculescu IrisI BEBocman Georgiana
Pahontu Enia Maria ElenaI EEGeletu Alina Iulia
Fianu AnaI FEOdaiasu Luminita
Mihai David I FEOdaiasu Luminita
Danila IonutII DECelea Laura
Badea MariaIII BEIacob Dolfina
Ruta AntoniaPregatitoare AEPopa Maria
Tamas DavidPregatitoare AEPopa Maria
Stefan AlicePregatitoare BESandu Ionela
Trandafir DavidPregatitoare BESandu Ionela
Craciun Ana MariaI FIOdaiasu Luminita
Ruta MateiII BICristescu Daniela
Brad Bogdan MarianIV BIDima Ramona
Calin IoanaPregatitoare AIPopa Maria
Oancea BiancaI FIIOdaiasu Luminita
Radoveneanu RaresPregatitoare AIIPopa Maria
Barcutean RuxandraII BIICristescu Daniela
Carbunaru CristianIV BIIDima Ramona
Dragan MaraI BIIBocman Georgiana
Negut AlexiaI EIIGeletu Alina Iulia
Buca MayaII BIICristescu Daniela
Tudorache RaduII BIICristescu Daniela
Vasile IrinaII DIICelea Laura
Cheaga DavidIII BIIIacob Dolfina
Ciobanu PatriciaIII BIIIacob Dolfina
Pitic AdelinaIII BIIIacob Dolfina
Tasca AlesiaIII BIIIacob Dolfina
Dumitrescu AlexandruPregatitoare AIIPopa Maria
Munteanu AntoniaPregatitoare AIIPopa Maria
Petre AlexandruPregatitoare AIIPopa Maria
Popescu IoanaPregatitoare AIIPopa Maria
Fugulin AndreiPregatitoare BIISandu Ionela
Niculescu AlexiaPregatitoare BIISandu Ionela
Scarlat IuliaPregatitoare BIISandu Ionela
Duta AndraIII BIIIIacob Dolfina
Sanda Gabriel GeorgeIV BIIIDima Ramona
Stancu AnaPregatitoare BIIISandu Ionela
Hideg AndreiIII BIIIIacob Dolfina
Ariton IssabelleIV BIIIDima Ramona
Tamas IustinIV BIIIDima Ramona
Cioban AlexandruPregatitoare BIIISandu Ionela
Hag-Saleh AndreeaIII DIIIMarinica Clementina
Calina SebiPregatitoare AIIIPopa Maria
Ivan CleopatraI BMBocman Georgiana
Nita MateiI BMBocman Georgiana
Tanasescu CatalinI BMBocman Georgiana
Andrei Antonia I DMNedelcu Andra
Cristea LucaI DMNedelcu Andra
Pop Ioan Daniel I EMGeletu Alina Iulia
Pirvu TeodoraI FMOdaiasu Luminita
Popi MiriamI FMOdaiasu Luminita
Radulescu BogdanII BMCristescu Daniela
Preda AdrielaIV BMDima Ramona
Tiltu LucaIV DMCailean Dana
Basa DavidPregatitoare AMPopa Maria
Rosu TudorPregatitoare AMPopa Maria
Tola AlexPregatitoare AMPopa Maria
Grigore MateiPregatitoare BMSandu Ionela

Inapoi la centrele de concurs