Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala gimnaziala nr 164
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Bahnaru David IoanI AEBirtu Anca
Opris GloriaI AEBirtu Anca
Popa AdinaI AEBirtu Anca
Stoian NicolaeI AEBirtu Anca
Vintilescu PavelI AEBirtu Anca
Donisan DavidI BESerban Adriana
Frumosu IoanaI BESerban Adriana
Frumosu Ioan AlexandruII AENiculae Doina
Gherghelas SophiaII AENiculae Doina
Nastasa Andreea TeodoraII AENiculae Doina
Dinu BiancaII BEVlad Mihaela
Marin AntranigII CENitu Dorinel
Constantin NataliaIII AEAnoaica Magdalena
Fortuna RaduIII AEAnoaica Magdalena
Yousofian DariaIII AEAnoaica Magdalena
Irimia TeodoraIV AEGhita Bianca
Constantinescu FlaviuPregatitoare AEMarozan Catalina
Dumitrescu MarianPregatitoare AEMarozan Catalina
Enache EduardPregatitoare AEMarozan Catalina
Orita VladPregatitoare AEMarozan Catalina
Abaluta AlessiaPregatitoare CEToma Ionela
Boita AlexandruPregatitoare CEToma Ionela
Ciociltan PetruPregatitoare CEToma Ionela
Cotarcea KarinaPregatitoare CEToma Ionela
Gherghilescu MariaPregatitoare CEToma Ionela
Gorgu AnaPregatitoare CEToma Ionela
Licsor EvaPregatitoare CEToma Ionela
Mihai Maria RaisaPregatitoare CEToma Ionela
Patru DavidPregatitoare CEToma Ionela
Toader TeodoraPregatitoare CEToma Ionela
Cimpoeru CatincaIV AIGhita Bianca
Manolache TudorIV AIGhita Bianca
Furtuna MedeeaPregatitoare CIIToma Ionela
Zissu IoanaIII AIIAnoaica Magdalena
Constantin AlessiaI AIIBirtu Anca
Radulescu DianaI AIIBirtu Anca
Enculescu Toma AlessiaI BIISerban Adriana
Stofor MedeeaI BIISerban Adriana
Mot IngridII AIINiculae Doina
Beldie DavidII BIIVlad Mihaela
Chirobocea EduardII BIIVlad Mihaela
Dumitrache DavidII BIIVlad Mihaela
Fintescu MaraII BIIVlad Mihaela
Gostian TaniaII BIIVlad Mihaela
Mirica LeonardII CIINitu Dorinel
Constantinescu VladimirIII BIIPirvu Claudia
Nicolau IoanaIV AIIGhita Bianca
Haidu RaresPregatitoare AIIMarozan Catalina
Popina Andrei StefanPregatitoare AIIMarozan Catalina
Teica VladPregatitoare AIIMarozan Catalina
Jakab LoredanaPregatitoare BIINuca Marilena
Busuioc DariaPregatitoare CIIToma Ionela
Irimia CosminPregatitoare CIIToma Ionela
Matei KarinaPregatitoare CIIToma Ionela
Butoi MatiasPregatitoare CIIIToma Ionela
Grecu AlexandraPregatitoare AIIIMarozan Catalina
Ungureanu RebecaPregatitoare AIIIMarozan Catalina
Dinca AdaraI AMBirtu Anca
Rizea Ana ValentinaI AMBirtu Anca
Cimpoeru AndreeaI BMSerban Adriana
Garlea AndreiI BMSerban Adriana
Perieanu MaraI BMSerban Adriana
Dumitru Ana MariaII AMNiculae Doina
Ivan Daria MariaII AMNiculae Doina
Licsandru DavidII BMVlad Mihaela
Meclea TeodorIII AMAnoaica Magdalena
Niculescu AndreiIII BMPirvu Claudia
Nisipeanu AlexandraPregatitoare AMMarozan Catalina
Vasilescu ValentinPregatitoare AMMarozan Catalina
Birzan AnaPregatitoare BMNuca Marilena
Georgescu MariaPregatitoare BMNuca Marilena
Scheferis AlexandruPregatitoare BMNuca Marilena
Cebotari DavidPregatitoare CMToma Ionela
Gherlan EduardPregatitoare CMToma Ionela

Inapoi la centrele de concurs