Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 190
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
PETRESCU PETRUI A90TIGANILA VASILICA
RADUTA VLADI A90TIGANILA VASILICA
PAVEL SASHA ANDREII A80TIGANILA VASILICA
BIZON STEFAN BOGDANI A75TIGANILA VASILICA
OLARU IOANA SOFIAI A70TIGANILA VASILICA
SIMION ANTONIE STEFANI A70TIGANILA VASILICA
BITA NICOLLE ALEXIAI A65TIGANILA VASILICA
ILEANA MAYA ALEXIAI A65TIGANILA VASILICA
BUZOIANU MATEI CHRISTIANI A60TIGANILA VASILICA
DUMITRU DENIS MIHAII A60TIGANILA VASILICA
TURCULEASA RADU MIHAII A60TIGANILA VASILICA
BARBU ERIC NICOLASI AParticipantTIGANILA VASILICA
DINU NICOLAS ALEXANDRUI AParticipantTIGANILA VASILICA
BLAJAN RAISSA ALEXIAI AParticipantTIGANILA VASILICA
DAVID ANA BIANCAI AParticipantTIGANILA VASILICA
ION ANA MARIAI AParticipantTIGANILA VASILICA
NEGOITA LAVINIAI AParticipantTIGANILA VASILICA
COLTUC MAIAI AParticipantTIGANILA VASILICA
NITA MIRUNAI AParticipantTIGANILA VASILICA
COLTUC MARAI AParticipantTIGANILA VASILICA
NEGOITA SILVIAI AParticipantTIGANILA VASILICA
IANCU SAMYRA ALEXANDRAI AParticipantTIGANILA VASILICA
NICULA MARIA ANTONIAI AParticipantTIGANILA VASILICA
PANSUS DUMITRAN AMINAI AParticipantTIGANILA VASILICA
STANILA DAVID CONSTANTINI AParticipantTIGANILA VASILICA
DANCIU AYANNAI B100GHEORGHE ROXANA
ENACHE VICTORI B100GHEORGHE ROXANA
GAIDAMUT IRISI B100GHEORGHE ROXANA
GHERGHESCU EDDYI B100GHEORGHE ROXANA
MANOLACHE ALEXANDRUI B100GHEORGHE ROXANA
SANDU MIHNEAI B100GHEORGHE ROXANA
TARABAN MARIAI B100GHEORGHE ROXANA
PELINEL SOFIAI B90GHEORGHE ROXANA
SURCEL STEFANI B85GHEORGHE ROXANA
TIGANUS MONICAI B85GHEORGHE ROXANA
TARIN ANDYI B81GHEORGHE ROXANA
DIACONESCU STEFANIAI B80GHEORGHE ROXANA
BRAILESCU OCTAVIANII B100ALDEA LAURA
GHILT MONICAII B100ALDEA LAURA
JUMARA TUDORII B100ALDEA LAURA
MILA LUCIAII B100ALDEA LAURA
MURARIU IOANAII B100ALDEA LAURA
PLOP-SAVA ALEXANDRUII B100ALDEA LAURA
NAE DARIUSII B99ALDEA LAURA
FIRU ANA-MARIAII B95ALDEA LAURA
MOISIEV ANISIAII B95ALDEA LAURA
TENE ALEXIAII B95ALDEA LAURA
CIOBANU RAULII B90ALDEA LAURA
GRIGORE GABRIELAII B85ALDEA LAURA
BADEA MARIA RUXANDRAII D100MOISE MONICA
FARKAS ANDREI OLIVERII D100MOISE MONICA
MARINESCU ILINCA ALEXIAII D100MOISE MONICA
PETRE ALBERT AARONII D100MOISE MONICA
TURCU EDUARD MIHAIII D98MOISE MONICA
COJOCARU TEODORII D95MOISE MONICA
DUMITRASCU AMIRA STEFANIAII D93MOISE MONICA
NASTASE ALEXANDRA SILVIAII D93MOISE MONICA
VATRA RUXANDRA IOANAII D93MOISE MONICA
TOBA MAIA IOANAII D92MOISE MONICA
COADA ALEXANDRU NIKOLASII D90MOISE MONICA
STOICESCU RAZVANII D90MOISE MONICA
VLAD ANDREIII D90MOISE MONICA
PANAIT DANIEL II D85MOISE MONICA
MARCULESCU CRISTINAII D83MOISE MONICA
CIUBAN IRINA GABRIELAII D60MOISE MONICA
DARABANEANU ARIANAII E90VOICU FLORINA
PASCA VICTORII E90VOICU FLORINA
VISAN COSMINII E90VOICU FLORINA
Anton DariusGabrielII S95Danciu Alina Petruta
Bodonea Florea EmanuelII S95Danciu Alina Petruta
Giuraniuc Andrei DanielII S95Danciu Alina Petruta
Murgoci Sara MariaII S95Danciu Alina Petruta
Bancila Nicole AlexiaII S90Danciu Alina Petruta
Gavriluta VladII S90Danciu Alina Petruta
Nicula Vlad Mihai II S90Danciu Alina Petruta
Dadacus ChristianII S85Danciu Alina Petruta
Dovlecioaica Andres II S85Danciu Alina Petruta
Iordache YannisII S85Danciu Alina Petruta
Nicolae-Zamfir AlexiaII S85Danciu Alina Petruta
Bidilica DariaII S80Danciu Alina Petruta
Constantin Georgia MariaII S75Danciu Alina Petruta
Cotofana Darius II S70Danciu Alina Petruta
Iordan MariaII S70Danciu Alina Petruta
Nicula Diana Maria II S70Danciu Alina Petruta
Paunescu Robert II S70Danciu Alina Petruta
ANGHEL ANDREEAIII D100Stoian Lavinia
ION ELENA DANIELAIII D100Stoian Lavinia
SOSA ALEXIAIII D100Stoian Lavinia
STIRBU MARIAIII D100Stoian Lavinia
TUDOSE ISABELAIII D100Stoian Lavinia
RADULESCU ALESSIAIII D92Stoian Lavinia
GHIC TUDORIII D88Stoian Lavinia
PURNAVEL ANDREEAIII D88Stoian Lavinia
Bobe CosminIII E100NAICU IOANA
Bobe CosminIII E99NAICU IOANA
Trutescu RenataIII E89NAICU IOANA
Ciobanu Monica IoanaIV B100Velicu Florica
Dina Robert AndreiIV B100Velicu Florica
Nicolae StefanIV B100Velicu Florica
Petrov AndreiIV B100Velicu Florica
Robu Ingrid AndreeaIV B100Velicu Florica
Tavares Alexandre VictoarIV B100Velicu Florica
Tudor Mihnea StefanIV B100Velicu Florica
Vasilescu BogdanIV B100Velicu Florica
Axante MaraIV B97Velicu Florica
Tancoc Andrea DianaIV B97Velicu Florica
Dragomir Radu AlexandruIV B95Velicu Florica
Vultur Mario GabrielIV B95Velicu Florica
Manea MirunaIV B93Velicu Florica
Nadolsky MelaniaIV B90Velicu Florica
Savu AdrianaIV B90Velicu Florica
Muraru Edward CristianIV B85Velicu Florica
Enciu StefanIV B81Velicu Florica
Capat CristinaIV B80Velicu Florica
Micu SoniaIV B80Velicu Florica
Mihailescu Estera IV B60Velicu Florica
PETRESCU SOPHIAIV C100Gutu Florentina
POPESCU CATRINELIV C100Gutu Florentina
Predescu RaduIV C100Gutu Florentina
Raicu SaraIV C100Gutu Florentina
Tanase BiancaIV C100Gutu Florentina
Visan CalinIV C100Gutu Florentina
CHELU ELENAIV C98Gutu Florentina
Pasca MaiaIV C98Gutu Florentina
ROSCA ANA SOFIAIV C98Gutu Florentina
Arvinte IrinaIV C92Gutu Florentina
ZANFIR DARIUSIV C88Gutu Florentina
Tita MaraIV C83Gutu Florentina
DOBROTA DAVIDIV D100Enache Maria
FURTUNA ARIANAIV D100Enache Maria
GRECU ANASTASIAIV D100Enache Maria
MIRCEA STEFANIV D100Enache Maria
MOLDOVAN MAIAIV D100Enache Maria
PIPOS DARIAIV D100Enache Maria
MiHAILA RARESIV D98Enache Maria
TOMESCU VICTORIV D88Enache Maria
BERCHEZ MATEIIV D83Enache Maria
MASELUSA DENISIV D82Enache Maria

Inapoi la centrele de concurs