Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 190
Nume elevClasaCadru didactic
DANCIU AYANNAI BGHEORGHE ROXANA
ENACHE VICTORI BGHEORGHE ROXANA
GAIDAMUT IRISI BGHEORGHE ROXANA
GHERGHESCU EDDYI BGHEORGHE ROXANA
MANOLACHE ALEXANDRUI BGHEORGHE ROXANA
SANDU MIHNEAI BGHEORGHE ROXANA
TARABAN MARIAI BGHEORGHE ROXANA
BRAILESCU OCTAVIANII BALDEA LAURA
GHILT MONICAII BALDEA LAURA
JUMARA TUDORII BALDEA LAURA
MILA LUCIAII BALDEA LAURA
MURARIU IOANAII BALDEA LAURA
PLOP-SAVA ALEXANDRUII BALDEA LAURA
HAIVAS HORIAII CZAGARADNIUC CATALINA
IORDACHE ELENAII CZAGARADNIUC CATALINA
BADEA MARIA RUXANDRAII DMOISE MONICA
FARKAS ANDREI OLIVERII DMOISE MONICA
MARINESCU ILINCA ALEXIAII DMOISE MONICA
PETRE ALBERT AARONII DMOISE MONICA
Mircea AndreiII GPaunescu Paraschiva
Neacsu EricII GPaunescu Paraschiva
Samoila AdelaII GPaunescu Paraschiva
Sandu AntnioII GPaunescu Paraschiva
Slotea IanisII GPaunescu Paraschiva
ANGHEL ANDREEAIII DStoian Lavinia
ION ELENA DANIELAIII DStoian Lavinia
SOSA ALEXIAIII DStoian Lavinia
STIRBU MARIAIII DStoian Lavinia
TUDOSE ISABELAIII DStoian Lavinia
Bobe CosminIII ENAICU IOANA
Ciobanu Monica IoanaIV BVelicu Florica
Dina Robert AndreiIV BVelicu Florica
Nicolae StefanIV BVelicu Florica
Petrov AndreiIV BVelicu Florica
Robu Ingrid AndreeaIV BVelicu Florica
Tavares Alexandre VictoarIV BVelicu Florica
Tudor Mihnea StefanIV BVelicu Florica
Vasilescu BogdanIV BVelicu Florica
PETRESCU SOPHIAIV CGutu Florentina
POPESCU CATRINELIV CGutu Florentina
Predescu RaduIV CGutu Florentina
Raicu SaraIV CGutu Florentina
Tanase BiancaIV CGutu Florentina
Visan CalinIV CGutu Florentina
DOBROTA DAVIDIV DEnache Maria
FURTUNA ARIANAIV DEnache Maria
GRECU ANASTASIAIV DEnache Maria
MIRCEA STEFANIV DEnache Maria
MOLDOVAN MAIAIV DEnache Maria
PIPOS DARIAIV DEnache Maria

Inapoi la centrele de concurs