Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 156
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Drindea FilipI EEAliciuc Anca
Ferezan RobertII AEFilip Elena
Voicu AntoniaIV AEAnghelescu Steluta
Cristea Paul EmanuelPregatitoare BEGeadau Mihaela
Istrate MariaPregatitoare BEGeadau Mihaela
Gheorghe AndreiPregatitoare CECostache Daniela
Golea RaresPregatitoare CECostache Daniela
Stoica DavidPregatitoare CECostache Daniela
Surdu BiancaPregatitoare CECostache Daniela
Zaharia AnastasiaPregatitoare CECostache Daniela
Constantin DavidPregatitoare DEMoise Tonya
Duna MariaPregatitoare DEMoise Tonya
Ion AyanPregatitoare DEMoise Tonya
Serban RaisaPregatitoare CICostache Daniela
Goreac VictorIV DIOprea Florenta
Stegaru MelissaPregatitoare CICostache Daniela
Rotaru Amalia I BIIModan Lavinia
Gheorghe AnaII AIIFilip Elena
Tone AdelinaII AIIFilip Elena
Cristache David CristianII BIICanavoiu Ana Maria
Ursuleasa LucaII BIICanavoiu Ana Maria
Catescu Ana MariaII DIICostache Ana
David Anisia MariaPregatitoare BIIGeadau Mihaela
Papa Sorin GeorgePregatitoare BIIGeadau Mihaela
Parvan Alesia MariaPregatitoare BIIGeadau Mihaela
Vieru Carina GabrielaPregatitoare BIIGeadau Mihaela
Bradeanu VladPregatitoare CIICostache Daniela
Vochin IoanaPregatitoare CIICostache Daniela
Cruceru TeodoraPregatitoare DIIMoise Tonya
Enescu VictorPregatitoare DIIMoise Tonya
Stan FrancescaPregatitoare DIIMoise Tonya
Teodorescu MiriamPregatitoare DIIMoise Tonya
Serafim DianaIV AIIIAnghelescu Steluta
Elena AlessiaPregatitoare DIIIMoise Tonya
Palamariuc MariaPregatitoare DIIIMoise Tonya
Petrescu Rahela Pregatitoare DIIIMoise Tonya
Sandila DavidPregatitoare BIIIGeadau Mihaela
Cocos FlorentinaIV AIIIAnghelescu Steluta
Fugarelu AmaliaPregatitoare CIIICostache Daniela
Palovici DavidII DIIICostache Ana
Chitila RaisaIII AIIIMija Elena Luminita
Carneciu RaduPregatitoare CIIICostache Daniela
Caracas AnastasiaI BMModan Lavinia
Scarlat TomaI EMAliciuc Anca
Gheorghe Sara IoanaII BMCanavoiu Ana Maria
Lazarescu IustinII BMCanavoiu Ana Maria
Stoican AlexandruII BMCanavoiu Ana Maria
Stanciu SebastianII CMPopa Doina
Laffineur TeodorPregatitoare BMGeadau Mihaela
Papa OctavianPregatitoare BMGeadau Mihaela
Radu Luca DavidPregatitoare BMGeadau Mihaela
Siclitaru Luana MariaPregatitoare BMGeadau Mihaela
Dumitrescu NataliaPregatitoare DMMoise Tonya
Ionici CarlaPregatitoare DMMoise Tonya
Mladin EricPregatitoare DMMoise Tonya
Popescu AndreiPregatitoare DMMoise Tonya

Inapoi la centrele de concurs