Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
POPA CRISTIANI BEMACARIE ELENA
MANOLESCU SEBASTIANI DETECSAN CRISTIANA
ALEXE MIHAII EERATIU PARASCHIVA
CIOCAN CEZARI EERATIU PARASCHIVA
ILIESCU PETRUI EERATIU PARASCHIVA
SAMSON EDUARDI EERATIU PARASCHIVA
ALEXANDRU DENISI FEOBADA CORINA
IACATA KARINAII CEPATRASCU LUIZA
BILNICU ALEXANDRAII EEBUZILA MIRELA
CHIRCU IOANAII EEBUZILA MIRELA
MOCANITA ALEXANDRAII EEBUZILA MIRELA
VELCEA MARIAII EEBUZILA MIRELA
STUCAN DARIAIII BECIOCOIU RAMONA
IOAN ANDREIIII CESTEFANITA ANA
GROZA TUDORIII DESTEFAN DITA
BENGESCU DIANAIII EESTANCIU DANA
IONICA TUDORIII EESTANCIU DANA
POENARIU SELENAIII EESTANCIU DANA
ANDRONESCU NICOLAE LUCAIV AEGUTA MIHAELA
DUSCEAC DARIAIV AEGUTA MIHAELA
VELCEA MATEIIV AEGUTA MIHAELA
DARIE IOANAIV BETUDORACHE CAMELIA
CRETU ALEXIAIV CELAPOVITA ANA
MIHAI RADUIV CELAPOVITA ANA
MORLOVA CATRINELIV CELAPOVITA ANA
ANCA MARIAPregatitoare AEBURGA CLAUDIA
BUCULEI DAVIDPregatitoare AEBURGA CLAUDIA
CAZANOI TEODORPregatitoare AEBURGA CLAUDIA
FEIDLER DRAGOSPregatitoare AEBURGA CLAUDIA
ILIUTA JIANU JAQUELINEPregatitoare AEBURGA CLAUDIA
PASCU STEFANIAPregatitoare AEBURGA CLAUDIA
SANDU SORINPregatitoare AEBURGA CLAUDIA
STANCIU NATALIAPregatitoare AEBURGA CLAUDIA
TUICA DARIUSPregatitoare AEBURGA CLAUDIA
CORBU AMALIAPregatitoare BEDELEANU PAULINA
DAIANU MIRUNAPregatitoare BEDELEANU PAULINA
GRIGORE DAVIDPregatitoare BEDELEANU PAULINA
MIHAI TEODORAPregatitoare BEDELEANU PAULINA
OTETEA MARIAPregatitoare BEDELEANU PAULINA
STEFAN MARIAPregatitoare BEDELEANU PAULINA
ALESSIA ARONPregatitoare CEANTON CEZAR
ALEXANDRU KARLA Pregatitoare CEANTON CEZAR
BRATANOF ALEXANDRUPregatitoare CEANTON CEZAR
CAVAL ERICPregatitoare CEANTON CEZAR
CHELCAN BIANCAPregatitoare CEANTON CEZAR
DUMITRESCU ANDRAPregatitoare CEANTON CEZAR
HARABAGIU ANDREIPregatitoare CEANTON CEZAR
RIZEA KEVINPregatitoare CEANTON CEZAR
ROBERT IORDACHEPregatitoare CEANTON CEZAR
TOMA FLORENTINAPregatitoare CEANTON CEZAR
TUDOR ENACHEPregatitoare CEANTON CEZAR
VASILE IRINAPregatitoare CEANTON CEZAR
SERETEANU DARIUSPregatitoare AIBURGA CLAUDIA
BARBU ALEXIAIII CISTEFANITA ANA
IORDANOAIA COSMINIII EISTANCIU DANA
ALEXANDRU MATEIIV AIGUTA MIHAELA
RUSU EREMIAIV BITUDORACHE CAMELIA
DAVID ALEXANDRUII CIIPATRASCU LUIZA
BILNICU MARIAIV AIIGUTA MIHAELA
VISAN ANAPregatitoare BIIDELEANU PAULINA
FLOAREA AIDAPregatitoare CIIANTON CEZAR
PAUN EDUARDPregatitoare CIIANTON CEZAR
DRAGOMIRESCU VICTORI BIIMACARIE ELENA
IONESCU VICTORI DIITECSAN CRISTIANA
TINTOC MARIAI EIIRATIU PARASCHIVA
ANGHEL VLADI FIIOBADA CORINA
CIOLACU MARIAII AIIPAUN ELENA
MILITARU RARESIII CIISTEFANITA ANA
MATACHE ANDREIIII DIISTEFAN DITA
URECHIATU CRISTIANIII EIISTANCIU DANA
CHEN ROBERTIV AIIGUTA MIHAELA
SFREDEL MIHAIIV AIIGUTA MIHAELA
MOTOI MIRUNAPregatitoare AIIBURGA CLAUDIA
PASCU IRINAPregatitoare AIIBURGA CLAUDIA
SANDRU FLORINPregatitoare AIIBURGA CLAUDIA
UNGUREANU DARIAPregatitoare AIIBURGA CLAUDIA
VASILIU ANAPregatitoare AIIBURGA CLAUDIA
CARSTOIU ALEXANDRUPregatitoare BIIDELEANU PAULINA
DOBRIN MATEIPregatitoare BIIDELEANU PAULINA
RADUTA DAVIDPregatitoare BIIDELEANU PAULINA
BODEA NATALIAPregatitoare CIIANTON CEZAR
POPESCU VICTORPregatitoare CIIANTON CEZAR
DOBRITA RARES SCOALA 27IV BIIITUDORACHE CAMELIA
OTETEA RALUCAIV BIIITUDORACHE CAMELIA
DUMA YVONNEIV CIIILAPOVITA ANA
TUDOR ANTONIAPregatitoare CIIIANTON CEZAR
DRAGUT STEFANIV CIIILAPOVITA ANA
IONESCU ANDREIIV DIIICIUREA MIHAELA
DAIANU MATEIII AIIIPAUN ELENA
ALEXE IOANAII CIIIPATRASCU LUIZA
NEAGU ALEXANDRUII CIIIPATRASCU LUIZA
ZAMFIR ANNE-MARIEII CIIIPATRASCU LUIZA
ROTARI LIDIAII DIIIIONESCU MARIANA
MOTOI RIANNAIV AIIIGUTA MIHAELA
PAVELIU ALEXANDRAIV CIIILAPOVITA ANA
JUSTIN NICOLAEPregatitoare CIIIANTON CEZAR
VERDES MATEOPregatitoare CIIIANTON CEZAR
BALACEANU CRISTINAIV BIIITUDORACHE CAMELIA
BARBU MATEII BMMACARIE ELENA
DASHTINASERABADI SHIRINI BMMACARIE ELENA
DESPA MARIAI BMMACARIE ELENA
ILIE OANAI BMMACARIE ELENA
PASCU EMMAI BMMACARIE ELENA
STOIAN ALEXANDRAI BMMACARIE ELENA
NATALIA STUCANI CMIOJA ANNEMARIE
ALEXE DANIEL I DMTECSAN CRISTIANA
CLICHICI SOFIAI DMTECSAN CRISTIANA
DINU NICUSORI DMTECSAN CRISTIANA
GORGAN ANDREII DMTECSAN CRISTIANA
NEAGU BIANCAI DMTECSAN CRISTIANA
RADU DARIAI DMTECSAN CRISTIANA
STOICA LARISAI DMTECSAN CRISTIANA
DAUS MARIA PETRAI FMOBADA CORINA
GAINUS ANDREII GMPOPESCU SANDA
SAIZ ANDREII GMPOPESCU SANDA
SPANU MATEII GMPOPESCU SANDA
STEFAN MIHAI I GMPOPESCU SANDA
BACIU ERICII AMPAUN ELENA
COSTACHE ERICII AMPAUN ELENA
CIUNGU PETRUIV AMGUTA MIHAELA
FABIAN LUCAIV AMGUTA MIHAELA
BARBU MIRUNAIV BMTUDORACHE CAMELIA
CONSTANTIN ANDREIPregatitoare AMBURGA CLAUDIA
MANEA MARIAPregatitoare AMBURGA CLAUDIA
POPOVSCHI RAZVANPregatitoare AMBURGA CLAUDIA
ENCIU CARINAPregatitoare BMDELEANU PAULINA
NEDELCU RADUPregatitoare BMDELEANU PAULINA

Inapoi la centrele de concurs