Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 96
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Neagu BiancaI BEPetrache Dorina
Neagu BiancaI CEPetrache Dorina
Comoli Razvan-GabrielII AEDragan Iuliana
Livadariu Sophia-MariaII AEDragan Iuliana
Nicolau Ania-ElenaII AEDragan Iuliana
Seftic Lara-CristianaII AEDragan Iuliana
Vararean Andra-IoanaII AEDragan Iuliana
Ionescu AndreiIII BERosca Viorica
Neaga PaulIII BERosca Viorica
Serban DanIII BERosca Viorica
Melintioi George AlexandruIV AEVanghelie Dana
Constantin Alin-StefanPregatitoare BEComoli Doina
Cozarog Carla-MariaPregatitoare BEComoli Doina
Dobre Flavius SebastianPregatitoare BEComoli Doina
Dobre Iustin-AndreiPregatitoare BEComoli Doina
Dumitru Larisa ElenaPregatitoare BEComoli Doina
Ghiba IlincaPregatitoare BEComoli Doina
Grigorescu Bogdan CristianPregatitoare BEComoli Doina
Marinescu Teodora MariaPregatitoare BEComoli Doina
Milan MariaPregatitoare BEComoli Doina
Popescu Andrei IonutPregatitoare BEComoli Doina
Vranceanu Alessia MariaPregatitoare BEComoli Doina
Chelaru Cuc Mara NicoletaPregatitoare CEVisan Alina
Dumitru Denis GabrielPregatitoare CEVisan Alina
Ghica Ana LuciaPregatitoare CEVisan Alina
Popescu Radu BogdanPregatitoare CEVisan Alina
Gurban AlexandruIII BIRosca Viorica
Mitran CristinaIII BIRosca Viorica
Radu Rihana-AndreeaII AIDragan Iuliana
Viziteu Andreea-MariaII AIDragan Iuliana
Enache Letitia GloriaII CIIPatrascan Mirela
Sandu DavidIII BIIRosca Viorica
Radu IrinaI AIICiocodei Letitia
Bratu Bulibasa Briana MariaII AIIDragan Iuliana
Boldea Alexandru TeodorII CIIPatrascan Mirela
Canea AndraIII BIIRosca Viorica
Dumitrescu AnaIII BIIRosca Viorica
Teodora MihaiIII BIIRosca Viorica
Barleaza Sara IoanaPregatitoare BIIComoli Doina
Grigore Andreea AlessiaPregatitoare BIIComoli Doina
Saracu Maya AndreeaPregatitoare BIIComoli Doina
Soare Marco MihaiPregatitoare BIIComoli Doina
Vasile AlexandraPregatitoare BIIComoli Doina
Sidorencu Thomas DavidPregatitoare CIIVisan Alina
Grigoras Theodora-MariaII AIIIDragan Iuliana
Samaila Maia GabrielaIV AIIIVanghelie Dana
Cretu Ioan CristianI AMCiocodei Letitia
Danciulescu AndreiI AMCiocodei Letitia
Stoian AdrianI CMPetrache Dorina
Petrache Ema -MariaII AMDragan Iuliana
Alexe BiancaIII BMRosca Viorica
Lungu MaraIII BMRosca Viorica
Vlad Daniel AndreiIV AMVanghelie Dana
Soare Andrei AlexandruPregatitoare BMComoli Doina
Stefan Lucas AndreiPregatitoare BMComoli Doina
Buzica Sara MariaPregatitoare CMVisan Alina

Inapoi la centrele de concurs