Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Buzau
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 11
Nume elevClasaCadru didactic
ION ADNANA MIRUNAI ACIMPEANU ANCA
ERIC ROSUI BZECHERU CARMEN
GURITA-MANOLE DAVIDI DSTEFAN CATALINA
DOBRINOIU STEFANIA MARIAI FAVRAM DORA
BANU IOANAII ADAMIAN ANGELA
BIRLA BOGDAN MARIOII ADAMIAN ANGELA
CATRINOIU CONSTANTIN RAZVANII ADAMIAN ANGELA
COMANESCU CARLA ANDREEAII ADAMIAN ANGELA
DINU AGATA SANZIANAII ADAMIAN ANGELA
GHEORGHE ALEXANDRA ANAMARIAII ADAMIAN ANGELA
IORDACHE ALEXANDRU GABRIELII ADAMIAN ANGELA
MURGOCI ANDREEA ARIANAII ADAMIAN ANGELA
PETRE ERIC ANDREIII ADAMIAN ANGELA
PETRISOR RAZVAN IONUTII ADAMIAN ANGELA
PREDA MIHAIII ADAMIAN ANGELA
RADULESCU MARIA ALEXANDRAII ADAMIAN ANGELA
SAPUNARU CARMINA GABRIELAII ADAMIAN ANGELA
URUC DAVID FLORINII ADAMIAN ANGELA
VASI MARA IOANAII ADAMIAN ANGELA
VASILICA LUCA ALEXANDRUII ADAMIAN ANGELA
BELDIMANESCU IOANAII BISTRATOIU MIRELA
FALCUTA MARIAII BISTRATOIU MIRELA
MINCULESCU ANAII BISTRATOIU MIRELA
PATRANOIU BIANCAII BISTRATOIU MIRELA
TEMELIE YANNISII BISTRATOIU MIRELA
VASILE STEFANII BISTRATOIU MIRELA
AVRAM ARIANAII DVOICU MARILENA
VOICILA MIHAILII DVOICU MARILENA
COSERU ELENA TEODORAII FGROZAVU VERONICA
GHEORGHE ALEXANDRUII FGROZAVU VERONICA
APOSTOL ANA MARIAII Step by StepALEXANDRU M DUMITRU C
GRADINARU IOANAII Step by StepALEXANDRU M DUMITRU C
NEAGU HORIA TEODORII Step by StepALEXANDRU M DUMITRU C
ZOTOLEA BIANCA CRISTINAII Step by StepALEXANDRU M DUMITRU C
BESOIU RUXANDRAIII ALupsan Mirela
BOLOS ANTONIAIII ALupsan Mirela
BOTAN MATEIIII ALupsan Mirela
BRUTARU ALEXANDRUIII ALupsan Mirela
DINU ANDREEAIII ALupsan Mirela
DUTA SABINIII ALupsan Mirela
POPA ANDREEAIII ALupsan Mirela
ALDEA UDRESCU RARESIII BNiculescu Mariana
CHIRAC TEODORIII BNiculescu Mariana
GEORGESCU VLADIII BNiculescu Mariana
GULOIU IARINAIII BNiculescu Mariana
SERBANICA DIANAIII BNiculescu Mariana
STROE MIRUNAIII BNiculescu Mariana
TATU ALEXIAIII BNiculescu Mariana
TATU ALEXIAIII BNiculescu Mariana
BREBEANU ROBERT III B Step by StBlidaru D Stroe N
CHITACU DIANA III B Step by StBlidaru D Stroe N
CIUPITU CARLAIII B Step by StBlidaru D Stroe N
CIUPITU DARIAIII B Step by StBlidaru D Stroe N
DULEA MARIAIII B Step by StBlidaru D Stroe N
GRADINARU MARIAIII B Step by StBlidaru D Stroe N
MIHALCEA ALEXANDRAIII B Step by StBlidaru D Stroe N
MOCANU ROBERTIII B Step by StBlidaru D Stroe N
MURGOCI ROBERTIII B Step by StBlidaru D Stroe N
PANA MARIAIII B Step by StBlidaru D Stroe N
PIRIU TEODORAIII B Step by StBlidaru D Stroe N
POPESCU ANDREIIII B Step by StBlidaru D Stroe N
TOMA DARIUS ANDREIIII B Step by StBlidaru D Stroe N
VORNICITA IOANAIII B Step by StBlidaru D Stroe N
CIUBOTARU DARAIII CAlbu Daniela
GHEORGHE ANTONIAIII CAlbu Daniela
MANOLE DIANAIII CAlbu Daniela
NEGOITA DAVIDIII CAlbu Daniela
NEGOITA IRINAIII CAlbu Daniela
BOBELEAC ANASTASIAIV APISLARU RODICA
CRISTEA DRAGOSIV APISLARU RODICA
DANCIU ALESSANDRAIV APISLARU RODICA
DITOIU DARIAIV APISLARU RODICA
DRENEA MARIAIV APISLARU RODICA
MATEIU ALEXANDRUIV APISLARU RODICA
ROTARU RARESIV APISLARU RODICA
Darstaru BiancaIV EJERCAIANU RODICA
Epure AndreeaIV EJERCAIANU RODICA
Margineanu VladIV EJERCAIANU RODICA
Pana AndreiIV EJERCAIANU RODICA
RUSU ALEXIA IV EJERCAIANU RODICA
Ungureanu MateiIV EJERCAIANU RODICA
Zarea AlexandruIV EJERCAIANU RODICA
BRINZEA ELVIRA-MIHAELA Pregatitoare AANDREI ROMICA
BRUTARU CALIN-IOAN Pregatitoare AANDREI ROMICA
CIOBANU DAVID-IOAN Pregatitoare AANDREI ROMICA
MOROSANU DAVID MIHAILPregatitoare AANDREI ROMICA
NEAGU MAYA-IOANA Pregatitoare AANDREI ROMICA
NOHAI STEFAN Pregatitoare AANDREI ROMICA
OPREA ANDREI Pregatitoare AANDREI ROMICA
ALEXEI EDUARD MIHAIPregatitoare BLUPSAN NICUSOR
FILIPESCU VICTORPregatitoare BLUPSAN NICUSOR
FLORESCU ALEXIA MARIAPregatitoare BLUPSAN NICUSOR
MIHAI ALEXANDRU DARIUSPregatitoare BLUPSAN NICUSOR
VASILE ANDREI CRISTIANPregatitoare BLUPSAN NICUSOR
DIMA ERICA-NICOLEPregatitoare CNEDELCU ADINA
MUSAT DAVID-ADRIAN GABRIELPregatitoare CNEDELCU ADINA
STANCIU IANIS-ANDREIPregatitoare CNEDELCU ADINA
BADEA CALIN STEFANPregatitoare DGRAJDAN CARMEN
CRISTACHE VICTORPregatitoare DGRAJDAN CARMEN
DOBRESCU NICOLETAPregatitoare DGRAJDAN CARMEN
LAZAR LUANA ELENAPregatitoare DGRAJDAN CARMEN
MUSCELEANU DAVID STEFANPregatitoare DGRAJDAN CARMEN
NEGOITA MAYA STEFANIAPregatitoare DGRAJDAN CARMEN
PETRE IOANA SOFIAPregatitoare DGRAJDAN CARMEN
PREDA STEFANIAPregatitoare DGRAJDAN CARMEN
SANDA DAVID ANDREIPregatitoare DGRAJDAN CARMEN
SOAITA MARIA SOFIAPregatitoare DGRAJDAN CARMEN
BUGA ANDREI-BOGDANPregatitoare ESFASIE DOINA
DEDU MARIA-REBECAPregatitoare ESFASIE DOINA
DUICA FLAVIUS-PETREPregatitoare ESFASIE DOINA
SERBAN ILINCA-MARIAPregatitoare ESFASIE DOINA
SERBAN STEFANIA-ALYSIAPregatitoare ESFASIE DOINA
STOICA RAISA-ELENAPregatitoare ESFASIE DOINA
TACHE ANASTASIAPregatitoare ESFASIE DOINA
VARLAN MIHAI-CATALINPregatitoare ESFASIE DOINA
ALECU SARA ADRIANAPregatitoare FTRANDAFIR ANAMARIA
ARSLAN YUNUSPregatitoare FTRANDAFIR ANAMARIA
BUDUI MATEI STEFANPregatitoare FTRANDAFIR ANAMARIA
COMAN MAURA ELENA Pregatitoare FTRANDAFIR ANAMARIA
APOSTOL PETRU-ALEXANDRUPregatitoare SteMIRCEA M JUNCU V
CIRSTINESCU RADU MIHAIPregatitoare SteMIRCEA M JUNCU V
MUCENIC DAVID STEFANPregatitoare SteMIRCEA M JUNCU V
OLARU PATRICIA-MARIAPregatitoare SteMIRCEA M JUNCU V

Inapoi la centrele de concurs