Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Buzau
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr 11
Nume elevClasaCadru didactic
Ghita AdrianI BIstratoiu Mirela
Minculescu AnaI BIstratoiu Mirela
Mocanu MaraI BIstratoiu Mirela
Chiricioiu Mihai DanielI FGrozavu Veronica
Pislaru EvaI FGrozavu Veronica
Popescu Stefan AdrianI FGrozavu Veronica
DUTA SABINII ALupsan Mirela
NISTOR LUCAII ALupsan Mirela
BODEA DAVIDII BNiculescu Mariana
CHIRAC TEODORII BNiculescu Mariana
CIUREA AGNESAII BNiculescu Mariana
STROE IOANAII BNiculescu Mariana
TATU ALEXIAII BNiculescu Mariana
BREBEANU ROBERT II B Step by SteBlidaru D Stroe N
DULEA MARIAII B Step by SteBlidaru D Stroe N
GRADINARU MARIAII B Step by SteBlidaru D Stroe N
MANESCU IRINAII B Step by SteBlidaru D Stroe N
MIHALCEA ALEXANDRAII B Step by SteBlidaru D Stroe N
MOCANU ROBERTII B Step by SteBlidaru D Stroe N
NOHAI BIANCA MARIAII B Step by SteBlidaru D Stroe N
CIUBOTARU DARAII CAlbu Daniela
COLES ANTONIAII CAlbu Daniela
NEGOITA IRINAII CAlbu Daniela
BALAN ELIZAII EPanaite Adriana
CHIRIC EMANUELAII EPanaite Adriana
COMAN TEODORIII APISLARU RODICA
CRISTEA DRAGOSIII APISLARU RODICA
DRENEA MARIAIII APISLARU RODICA
GAVRILA GEORGIANIII APISLARU RODICA
VASILE ANDREEAIII APISLARU RODICA
ZAMFIR EDUARDIII APISLARU RODICA
DINU BEATRICEIII CMILEA GEORGETA
IPATE MIHNEAIII CMILEA GEORGETA
SEVCENCO MARIAIII CMILEA GEORGETA
NEAGU ALINIII DCONSTANTIN DANA
ANGHEL TUDORIII EJERCAIANU RODICA
APOSTU MIRUNAIII EJERCAIANU RODICA
AURICA BIANCAIII EJERCAIANU RODICA
DANILIUC VLADIII EJERCAIANU RODICA
DARSTARU BIANCAIII EJERCAIANU RODICA
EPURE ANDREEAIII EJERCAIANU RODICA
IORDACHE RARESIII EJERCAIANU RODICA
PANA ANDREIIII EJERCAIANU RODICA
POPA BIANCAIII EJERCAIANU RODICA
RUSU ALEXIAIII EJERCAIANU RODICA
UNGUREANU MATEIIII EJERCAIANU RODICA
ZAHARIA DARIUSIII EJERCAIANU RODICA
ZAREA ALEXANDRUIII EJERCAIANU RODICA
PETRARU LIDIA TEODORAIII SBS1HARABAGIU D VASILIU F
TANCU GABRIELIII SBS1HARABAGIU D VASILIU F
BALAN PETER NORBERTIII SBS2AXENTE F TRANDAFIR A
PLESEA MARIA-EMILIAIV AANDREI ROMICA
POLSCHI BOGDANIV CLUPSAN NICUSOR
COSERU STEFANIAIV DNEDELCU ADINA
CIUBOTARU RADU-GEORGEIV ESFASIE DOINA
DUTU BIANCAIV ESFASIE DOINA
DUMITRU DAVIDPregatitoare ACIMPEANU ANCA
ION ADNANA MIRUNAPregatitoare ACIMPEANU ANCA
MARINOV RUXANDRAPregatitoare ACIMPEANU ANCA
PARASCA MARIA BIANCAPregatitoare ACIMPEANU ANCA
ICHIM RARES FLORINPregatitoare CBARBU IOANA
MANOLACHE ALEX-NICOLASPregatitoare CBARBU IOANA
ALEXANDRU BOGDANPregatitoare DSTEFAN CATALINA
ADAM NECHITA PETRUPregatitoare SBSBUNA ELENA ROTARU CAROLINA
GURITA DARIA STEFANIAPregatitoare SBSBUNA ELENA ROTARU CAROLINA
MAFTEI ALEXANDRUPregatitoare SBSBUNA ELENA ROTARU CAROLINA
MIHAILESCU ARIANNAPregatitoare SBSBUNA ELENA ROTARU CAROLINA
SERBANICA DENISA MARIAPregatitoare SBSBUNA ELENA ROTARU CAROLINA

Inapoi la centrele de concurs