Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Rm Sarat
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 6
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ANTON ANDRAI AENECHIFOR GINA
BAZIR MADALINI AENECHIFOR GINA
BILAUSCHI ANDREII AENECHIFOR GINA
COVURLUI ANDRADAI AENECHIFOR GINA
DINICA DAVIDI AENECHIFOR GINA
GURITA DENISI AENECHIFOR GINA
JALBA MARAI AENECHIFOR GINA
MESCA RARESI AENECHIFOR GINA
MOCANU SALOMEIAI AENECHIFOR GINA
POPESCU RALUCAI AENECHIFOR GINA
SANDU CLAUDIUI AENECHIFOR GINA
STEFAN MARIAI AENECHIFOR GINA
TANASE CRISTIANI AENECHIFOR GINA
TEODORESCU STEFANI AENECHIFOR GINA
LEOPEA ANDREEAII AEDRAGOMIR IRINA
RUSU DENISII AEDRAGOMIR IRINA
CASAPU COSTINPregatitoare AEBARBU OLGA
MARIN TEODORAPregatitoare AEBARBU OLGA
PANAETE ISABELLAPregatitoare AEBARBU OLGA
RAILEANU MARINAPregatitoare AEBARBU OLGA
SARARU ALEXANDRUPregatitoare AEBARBU OLGA
SARARU DARIAPregatitoare AEBARBU OLGA
SELARU ALEXANDRAPregatitoare AEBARBU OLGA
ANGHEL ANDREI MADALINPregatitoare BEOLARU FLORENTINA
FELEA ANA MIRUNAPregatitoare BEOLARU FLORENTINA
MUSAT IANIS ANDREIPregatitoare BEOLARU FLORENTINA
OLARU PETRU ANDREIPregatitoare BEOLARU FLORENTINA
UNTEA IOANAPregatitoare BEOLARU FLORENTINA
VASILE MIRELAPregatitoare BEOLARU FLORENTINA
VOICU BEATRICE ANDREEAPregatitoare BEOLARU FLORENTINA
CUCU DENISA GABRIELAPregatitoare BIIOLARU FLORENTINA
SIMION ALEX GEORGEPregatitoare BIIOLARU FLORENTINA
DURAN CATALINPregatitoare BIIOLARU FLORENTINA
MANOIU ANDREI ALEXANDRUPregatitoare BIIOLARU FLORENTINA
OLARU IRINA ANDREEAPregatitoare BIIOLARU FLORENTINA
AIOANITOAIEI DEMISPregatitoare AIIBARBU OLGA
COSTACHE DARIAPregatitoare AIIBARBU OLGA
GALATEANU MARIAPregatitoare AIIBARBU OLGA
GHITA ROBERTPregatitoare AIIBARBU OLGA
PAVALOIU MATEIPregatitoare AIIBARBU OLGA
PESTRITU MARIANPregatitoare AIIBARBU OLGA
ZAMFIR ELENAPregatitoare AIIBARBU OLGA
BORJOI ANA GABRIELAPregatitoare BIIOLARU FLORENTINA
STROE ANDRADA FLORINAPregatitoare BIIOLARU FLORENTINA
DUMITRU ALEXANDRAI AIIINECHIFOR GINA
VILCU RARESI AIIINECHIFOR GINA
MIHAI DARIAPregatitoare BIIIOLARU FLORENTINA
MOISA ELIANAI AMNECHIFOR GINA
SERBAN ANDREIPregatitoare AMBARBU OLGA

Inapoi la centrele de concurs