Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul
Nume elevClasaCadru didactic
DRAGOMIR IRENAI ARUSU ELENA
ESERGHEP ANELYSI ARUSU ELENA
FLOROIU TEODORAI ARUSU ELENA
IORDACHE TEODORI ARUSU ELENA
MIHALCEA DAVIAI ARUSU ELENA
PEIU STEFANI ARUSU ELENA
POPA IOANAI ARUSU ELENA
ROSCULET ANDREII ARUSU ELENA
SIMION IRINAI ARUSU ELENA
VARVOREA STEFANI ARUSU ELENA
Cismileanu DragosI CEnuta Primavera Florentina
Hanzu Pazara Cezar MaximilianI CEnuta Primavera Florentina
Jitaru Daria IoanaI CEnuta Primavera Florentina
Radu David GabrielI CEnuta Primavera Florentina
Bacescu Irina I DCaraulan Alexandra
Ciobanu Irina AlexandraI DCaraulan Alexandra
Dendiu Mircea DemianI DCaraulan Alexandra
Dobre Elisa MariaI DCaraulan Alexandra
Grosu NicoletaI DCaraulan Alexandra
Ignat Raisa CristianaI DCaraulan Alexandra
Ilinca Alessia AndreeaI DCaraulan Alexandra
Nita Maria Rebecca AnastasiaI DCaraulan Alexandra
Olteanu RaresI DCaraulan Alexandra
Pinzaru MihaiI DCaraulan Alexandra
Tega Mara GeorgianaI DCaraulan Alexandra
Zavaleanu Alexandru AndreiI DCaraulan Alexandra
Buzarna AdelaI ETudor Aurelia
Culea MariaI ETudor Aurelia
Gheorghian GiuliaI ETudor Aurelia
Shalash Nisryn JulietteI ETudor Aurelia
DRAGOMIR MARAII DVASILIEV ANCA-RALUCA
GAINA MARIA BIANCAII DVASILIEV ANCA-RALUCA
GHENESCU EDWIN MIHAIII DVASILIEV ANCA-RALUCA
IONESCU MARCEL CRISTIANII DVASILIEV ANCA-RALUCA
SVINARCIUC IUSTIN DANIELII DVASILIEV ANCA-RALUCA
TIGANESCU RAZVAN IONUTII DVASILIEV ANCA-RALUCA
VOICILA KARINA ELENAII DVASILIEV ANCA-RALUCA
BANCIU MIHAIII EMIRICA MARGULESCU ELENA
CIRLIG MARAII EMIRICA MARGULESCU ELENA
MILITARU TEODORA AMALIAII EMIRICA MARGULESCU ELENA
PETCU HORIAII EMIRICA MARGULESCU ELENA
PETRARIU ANDRAII EMIRICA MARGULESCU ELENA
ROSCA SEBASTIANII EMIRICA MARGULESCU ELENA
STOICA DORIANII EMIRICA MARGULESCU ELENA
BUICA MIHNEA ANDREIIII ACIOC MARIANA
CONSTANTINESCU BIANCA MARIAIII ACIOC MARIANA
ENCIU SONIAIII ACIOC MARIANA
IBRAM AIDANIII ACIOC MARIANA
LASCU ERIC GEORGEIII ACIOC MARIANA
SACUIU NICOLAS LUCAIII ACIOC MARIANA
SECELEANU ALEXANDRAIII ACIOC MARIANA
BOICENCO ANDREASIII BGHIBAN IOANA
GUNACHE BIANCAIII BGHIBAN IOANA
NEGREA CATALINAIII BGHIBAN IOANA
BUGAN IUSTIN FLORINELIII DPOPOV ANAIDA
GEAMBAZU SOTIRIII DPOPOV ANAIDA
Amza KarinaPregatitoare CNegrila Mariana

Inapoi la centrele de concurs