Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dambovita
Localitate:Gaesti
Scoala:Scoala Radu cel Mare
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Craciun AlesiaI A ENitu Marieana Neagu Madalina
Popa AdinaI A ENitu Marieana Neagu Madalina
Coseriu AdinaI CENeculae Gabriela
Cucu AlexandruII AEMagirescu Mirela
Andrei StefanIII AEIonita Tuta
Bidica GabrielIII AEIonita Tuta
Dumitrescu David III AEIonita Tuta
Alexe DariaIV AEPaun Dorina
Canciu AndreiIV AEPaun Dorina
Iorga CalinIV AEPaun Dorina
Stanciu AntoniaIV AEPaun Dorina
Arsenoiu TeodoraPregatitoare A ECalciu Daniela Barbu Anca
Ciureanu Mario Pregatitoare A ECalciu Daniela Barbu Anca
Dinu AlexandruPregatitoare A ECalciu Daniela Barbu Anca
Dinu PatrickPregatitoare A ECalciu Daniela Barbu Anca
Dragomir AndreiPregatitoare A ECalciu Daniela Barbu Anca
Mihai DavidPregatitoare A ECalciu Daniela Barbu Anca
Radu DianaPregatitoare A ECalciu Daniela Barbu Anca
Raicu AnaPregatitoare A ECalciu Daniela Barbu Anca
Vasilescu DenisaPregatitoare A ECalciu Daniela Barbu Anca
Brica IanisIII AIIIonita Tuta
Lita BiancaI A IINitu Marieana Neagu Madalina
Neagu AdrianaI A IINitu Marieana Neagu Madalina
Ilie EmmaI CIINeculae Gabriela
Vilcoci LidiaI CIINeculae Gabriela
Bogoi AlexandruII AIIMagirescu Mirela
Mihalcea Bogdan II AIIMagirescu Mirela
Nedelcu NataliaII AIIMagirescu Mirela
Voicu IulianII AIIMagirescu Mirela
Anghel AlexandruIV AIIPaun Dorina
Tenea AndreeaIV AIIPaun Dorina
Zinca StefaniaIV AIIPaun Dorina
Bratu BiancaPregatitoare A IICalciu Daniela Barbu Anca
Epure VladutPregatitoare A IICalciu Daniela Barbu Anca
Marin MariusPregatitoare A IICalciu Daniela Barbu Anca
Metehoiu VladutPregatitoare A IICalciu Daniela Barbu Anca
Radu OvidiuPregatitoare A IICalciu Daniela Barbu Anca
Simionescu EricPregatitoare A IICalciu Daniela Barbu Anca
Simionescu EricPregatitoare A IICalciu Daniela Barbu Anca
Vasile AndiPregatitoare A IICalciu Daniela Barbu Anca
Radu AlessiaPregatitoare A IIICalciu Daniela Barbu Anca
Nicolae TheodorII AIIIMagirescu Mirela
Popa AndreeaPregatitoare A IIICalciu Daniela Barbu Anca
Dumitru Petre AndiI A MNitu Marieana Neagu Madalina
Ghita RebecaI A MNitu Marieana Neagu Madalina
Metehoiu AndreeaI A MNitu Marieana Neagu Madalina
Petre MarioI A MNitu Marieana Neagu Madalina
Barbu GeorgeI CMNeculae Gabriela
Hera RobertI CMNeculae Gabriela
Ilie IoanaI CMNeculae Gabriela
Neculae AlexandruI CMNeculae Gabriela
Neculae DariusI CMNeculae Gabriela
Manole EricIII AMIonita Tuta
Nita RaducuIII AMIonita Tuta
Radu RebecaPregatitoare A MCalciu Daniela Barbu Anca
Raiciu StefanPregatitoare A MCalciu Daniela Barbu Anca

Inapoi la centrele de concurs