Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Dambovita
Localitate:Pucioasa
Scoala:Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
MANTA SARAI B100DUTA RODICA
MORARU IVONA ELENAI B100DUTA RODICA
BANU IRIS ALEXIAI B95DUTA RODICA
FLOREA RAZVAN GABRIELI B95DUTA RODICA
MANESCU RADUI B85DUTA RODICA
Ilioiu BeatriceI C100Avanu Roxana Militaru Ileana
Militaru Alesia I C100Avanu Roxana Militaru Ileana
Popescu Sara I C100Avanu Roxana Militaru Ileana
Rogojina AdrianI C100Avanu Roxana Militaru Ileana
Stroe MateiI C100Avanu Roxana Militaru Ileana
Sima RaduI C95Avanu Roxana Militaru Ileana
Ilie Darius I C90Avanu Roxana Militaru Ileana
Militaru DavidI C87Avanu Roxana Militaru Ileana
Bultoc StefanI C83Avanu Roxana Militaru Ileana
Contanu MihneaI C82Avanu Roxana Militaru Ileana
Craciunoiu SebastianI C75Avanu Roxana Militaru Ileana
Boboaca EduardI C72Avanu Roxana Militaru Ileana
TUDOR ALEXANDRUI C72Avanu Roxana Militaru Ileana
ARSENE STEFANIAI C70Avanu Roxana Militaru Ileana
Coman DavidI C70Avanu Roxana Militaru Ileana
Ana Thea MariaIII B100Necula Simona
Ghita Vlad IoanIII B100Necula Simona
Neaga Maria AlexiaIII B100Necula Simona
Petrescu Vlad MihaiIII B99Necula Simona
Stan Karina AndreeaIII B98Necula Simona
Dragan Natalia MariaIII B94Necula Simona
Ursaiche Teodor IoanIII B90Necula Simona
Vasile SaraIII B89Necula Simona
Gogioiu Maria IoanaIII B88Necula Simona
Dutulescu CristianaIII B82Necula Simona
Iordache Rares StefanIII B82Necula Simona
Ciocoiu BiancaIII B80Necula Simona
ARGHIR ALEXANDRUIV A100POPA MARIA
DINU GEORGIANIV A100POPA MARIA
NICOLAE ALBERTIV A100POPA MARIA
STOICA TEODORAIV A100POPA MARIA
MIERLOIU RAULIV A98POPA MARIA
VASILESCU MADALINAIV A96POPA MARIA
MATEI ALBERTIV A93POPA MARIA
CSIKOS CRISTINAIV A90POPA MARIA
CRISTESCU MARIAIV C100VLAD RALUCA
SERBANESCU STEFANIV C98VLAD RALUCA
CLIPEA ALESSIAIV C96VLAD RALUCA
POPA ANISIAIV C95VLAD RALUCA
EFTIMIE ELIZA IV C85VLAD RALUCA
BRANDUS MIHAIIV C83VLAD RALUCA
DUMITRACHE LAURENTIUIV C83VLAD RALUCA
IANCU GEORGEIV C83VLAD RALUCA
MIHALCEA STEFAN IV C83VLAD RALUCA
MILEA MIHNEA IV C83VLAD RALUCA
OLTEANU DARIUSIV C83VLAD RALUCA
RADUTA VICTORIV C83VLAD RALUCA
LATEA SORINAIV C80VLAD RALUCA
STANCA ANA MARIAIV C79VLAD RALUCA
SCARTOAJE ANISIAIV C74VLAD RALUCA
ROSOIU REBECA IV C73VLAD RALUCA
ROSOIU REBECA IV C73VLAD RALUCA
Balazs Dan Luca Mihai Pregatitoare D100Mihaela Plesa Olaru Angelica
Cristea Alessandro Valentino Pregatitoare D100Mihaela Plesa Olaru Angelica
Matei Paula ElenaPregatitoare D100Mihaela Plesa Olaru Angelica
Neaga Ionut Theodor Pregatitoare D100Mihaela Plesa Olaru Angelica
Oana David Andrei Pregatitoare D100Mihaela Plesa Olaru Angelica
Rosoiu Daria NicolPregatitoare D100Mihaela Plesa Olaru Angelica
Toma Rares Esteban Pregatitoare D100Mihaela Plesa Olaru Angelica
POPA STEFANIAPregatitoare D97Mihaela Plesa Olaru Angelica
CHIRILA CLARA Pregatitoare D95Mihaela Plesa Olaru Angelica
Ghinoiu Rares Constantin Pregatitoare D95Mihaela Plesa Olaru Angelica
ION DAVID IULIANPregatitoare D95Mihaela Plesa Olaru Angelica
Saulea David Cristian Pregatitoare D95Mihaela Plesa Olaru Angelica
Tilvan Andreea Alexandra Pregatitoare D95Mihaela Plesa Olaru Angelica
Geala Nicolae David Pregatitoare D93Mihaela Plesa Olaru Angelica
Matachie Ianis Pregatitoare D93Mihaela Plesa Olaru Angelica
Mantog Ioana Alexia Pregatitoare D90Mihaela Plesa Olaru Angelica
TUDORACHE TEODORPregatitoare D90Mihaela Plesa Olaru Angelica
Cliseru Daria StefaniaPregatitoare D85Mihaela Plesa Olaru Angelica

Inapoi la centrele de concurs