Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Dambovita
Localitate:Pucioasa
Scoala:Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Botea Patricia MariaI A92Neaga Mariana
Petre TeodorI A84Neaga Mariana
Milea Stefania I A80Neaga Mariana
Hodoroaga-Teodorescu StefaniaI A77Neaga Mariana
Nistor Filip SebastianI A76Neaga Mariana
Nistor Flavius MarianI A73Neaga Mariana
Duta EricI B100Alina Gealepu
Enescu Sara I B100Alina Gealepu
Manta SofiaI B100Alina Gealepu
Parvulescu MariaI B100Alina Gealepu
Tanase AlexandruI B100Alina Gealepu
Albulet Daria-IoanaI B98Alina Gealepu
Dragan AlexandraI B96Alina Gealepu
Leafu AnisiaI B94Alina Gealepu
Bitan VladI B90Alina Gealepu
Cazacu GiuliaI B87Alina Gealepu
Milea MicaelI B83Alina Gealepu
Anghel StefanI B80Alina Gealepu
Anghelescu Rares I B76Alina Gealepu
GHITA VLAD IOANII B100Necula Simona
NEAGA MARIAII B100Necula Simona
PETRESCU VLAD MIHAIII B100Necula Simona
STAN KARINAII B100Necula Simona
IORDACHE RARESII B90Necula Simona
URSAICHE TEODORII B90Necula Simona
ANA THEA MARIAII B85Necula Simona
MARIA CARMEN CRISTIANAII B80Necula Simona
VASILESCU SARAH IOANAII B80Necula Simona
Dutulescu CristianaII B77Necula Simona
Zamfir RicardoII C100Ungureanu Vasilica
Clipea AlessiaIII C96Iuliana Jianu
Budoiu MateiIV A100Oana Costache
Diaconescu DavidIV A100Oana Costache
Matei StefaniaIV A100Olaru Angelica
Mustatea AndreeaIV A83Oana Costache
Banu Iris AlexiaPregatitoare B100Rodica Duta
Manta Sara MariaPregatitoare B100Rodica Duta
Sofian SaraPregatitoare B85Rodica Duta
Croitoru DragosPregatitoare B81Rodica Duta
Ion KarinaPregatitoare B81Rodica Duta
Nicolescu CarinaPregatitoare B76Rodica Duta
Manescu RaduPregatitoare B75Rodica Duta
Savu MirunaPregatitoare B72Rodica Duta
Leurzeanu ArianaPregatitoare B71Rodica Duta
Popa DaianaPregatitoare B68Rodica Duta

Inapoi la centrele de concurs