Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Dambovita
Localitate:Targoviste
Scoala:Scoala prof. Paul Banica
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Dita DariaI A90Voinescu C Rizescu E
FLOREA ALESSIAI A89Voinescu C Rizescu E
DUMITRASCU ALEXANDRAI A65Voinescu C Rizescu E
IORDACHE DAVIDI AParticipantVoinescu C Rizescu E
Sandu RebecaI AParticipantVoinescu C Rizescu E
EANA NICOLASI AParticipantVoinescu C Rizescu E
BOLOVANEANU IANIS STEFANI B98Ungureanu G Firatoiu A
DUMITRU CEZAR ANTONIOI B98Ungureanu G Firatoiu A
CRISTEA ALEXIA MARIAI B88Ungureanu G Firatoiu A
UNGUREANU ALEXIS ANDREASI B85Ungureanu G Firatoiu A
CRUCERU RADU IOANI B82Ungureanu G Firatoiu A
LUNGU SEBASTIAN STEFANI B81Ungureanu G Firatoiu A
MATEESCU ALEXANDRA NICOLETAI B80Ungureanu G Firatoiu A
Lupascu Leonard StefanI B79Ungureanu G Firatoiu A
IANCU GEORGIANA MARIAI B73Ungureanu G Firatoiu A
PREDOIU CLARA GABRIELAI B72Ungureanu G Firatoiu A
MIHAI DARIA IOANAI B70Ungureanu G Firatoiu A
Delureanu TeodorI B69Ungureanu G Firatoiu A
Prodan AlexandruI B69Ungureanu G Firatoiu A
TOADER VALENTIN ANDREII B68Ungureanu G Firatoiu A
IORDACHE EDII B63Ungureanu G Firatoiu A
PISAU IOANA CRISTIANAI BParticipantUngureanu G Firatoiu A
MARASOIU ALEXANDRUI BParticipantUngureanu G Firatoiu A
POPA STEFANI BParticipantUngureanu G Firatoiu A
BUGAN STEFANIAII B70Bobeica A Profiroiu C
TOMA DAVIDII BParticipantBobeica A Profiroiu C
URSE ROBERTII BParticipantBobeica A Profiroiu C
Badea IoanaII BParticipantBobeica A Profiroiu C
RAMBU ALEXANDRAII BParticipantBobeica A Profiroiu C
NEAGU RAULII BParticipantBobeica A Profiroiu C
VEDE ALEXANDRUIII C100Brotac Eugenia Patrascu Laura
IOSIF BIANCAIII C80Brotac Eugenia Patrascu Laura
ION RAZVAN ANDREIIII C65Brotac Eugenia Patrascu Laura
DAVIDESCU LUCAIII CParticipantBrotac Eugenia Patrascu Laura
STANCA VICENTIUIII CParticipantBrotac Eugenia Patrascu Laura
OPRISANU PAULIV B74Stafie Alina Gae Alina
CALINESCU ROBERTA ELENAIV B73Stafie Alina Gae Alina
SANDU CRISTINAIV B62Stafie Alina Gae Alina
IORDACHE COSTINIV BParticipantStafie Alina Gae Alina
BALASA MIRUNAPregatitoare A100Zegheru M Suica R
Voinea-Petrescu DragosPregatitoare A96Zegheru M Suica R
BUGAN IULIAPregatitoare A95Zegheru M Suica R
COTET VICTORPregatitoare A95Zegheru M Suica R
MOICEANU ANDA STEFANIAPregatitoare A95Zegheru M Suica R
Nicolescu DenisaPregatitoare A95Zegheru M Suica R
FLORESCU DAVIDPregatitoare A90Zegheru M Suica R
ANTOFIE EDUARDPregatitoare A88Zegheru M Suica R
ZAPOROJANU LAVINIAPregatitoare A87Zegheru M Suica R
CHISCA VLADPregatitoare A84Zegheru M Suica R
IANCU ANTONIAPregatitoare A82Zegheru M Suica R
RADU ALEXANDRUPregatitoare A82Zegheru M Suica R
SORESCU SOFIAPregatitoare A77Zegheru M Suica R
BANU ANA MARIAPregatitoare A74Zegheru M Suica R
AKDENIZ RESATPregatitoare A73Zegheru M Suica R
Gitej RoxanaPregatitoare A71Costache V Stroe A
PILICA TEODORAPregatitoare A71Zegheru M Suica R
SANDU RAISAPregatitoare A63Zegheru M Suica R
IORGU DARIAPregatitoare A62Zegheru M Suica R
VISAN DAVIDPregatitoare A61Zegheru M Suica R
PROTOPOPESCU NATALIAPregatitoare AParticipantZegheru M Suica R
RADULESCU IONUTPregatitoare AParticipantZegheru M Suica R
GOIAN STEFANPregatitoare AParticipantZegheru M Suica R
CITCIRIGA LUCAPregatitoare AParticipantZegheru M Suica R
ARMEANU IANISPregatitoare AParticipantZegheru M Suica R
TICA DAVIDPregatitoare AParticipantZegheru M Suica R
MERDA ANDRAPregatitoare AParticipantZegheru M Suica R
Ionescu DariaPregatitoare AParticipantZegheru M Suica R
BACAN GABRIELAPregatitoare AParticipantZegheru M Suica R
FILIP DIANAPregatitoare B92Costache V Stroe A
POPA GABRIELPregatitoare B82Costache V Stroe A
PATRASCAN RAISAPregatitoare B76Costache V Stroe A
SELARU ALEXIAPregatitoare B70Costache V Stroe A
BACHNER ALEXANDRA FLORINAPregatitoare B68Costache V Stroe A
BARBU BOGDAN ANDREIPregatitoare B67Costache V Stroe A
SPATARU DANIELPregatitoare BParticipantCostache V Stroe A

Inapoi la centrele de concurs