Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:C.N. Carol I
Nume elevClasaCadru didactic
Camen MariaI ARistea Mihaela
Ciobanu RaresI ARistea Mihaela
Pirvu OanaI ARistea Mihaela
Vargatu CorinaI ARistea Mihaela
Vlagiu NataliaI ARistea Mihaela
Bazaverde StefanI BVeliscu Liana
Boborelu DanielI BVeliscu Liana
Dorovschi EvaI BVeliscu Liana
Mihailescu AnisiaI BVeliscu Liana
Preda ErikI BVeliscu Liana
Bogdan Karina AndreeaI DSandu Lavinia
Gherganu Sasha AndreiI DSandu Lavinia
Neamtu Teodora HaretinaI DSandu Lavinia
Roinita Andra CristianaI DSandu Lavinia
Munteanu AnastasiaI EStanescu Virginia
Stanusi CatalinaI EStanescu Virginia
Bistriceanu LarisaII ADoran Maria
Glavan BiancaII ADoran Maria
Popescu SaraII ADoran Maria
Radulescu PetruII ADoran Maria
Stoica PatrikII ADoran Maria
Zamfir LucaII ADoran Maria
Anghel NicolasII BBocai Georgeta
Grecu DariusII BBocai Georgeta
Pistol-Caplescu DavidII BBocai Georgeta
Radoi DariaII BBocai Georgeta
Radulescu MihneaII BBocai Georgeta
Staicu AlexiaII BBocai Georgeta
Stanciu AlexandruII BBocai Georgeta
Bizu Razvan GabrielII DNica Isabella Marilena
Bucataru Bogdan AndreiII DNica Isabella Marilena
Grigorie Ana TeodoraII DNica Isabella Marilena
Radu Emma GabrielaII DNica Isabella Marilena
Scarlatescu Ioana RoxanaII DNica Isabella Marilena
Tusaliu Sonia MariaII DNica Isabella Marilena
Voican AlexiaIII ACocosatu Doinita
Pintilie DavidIII CGeorgiana Toma
Truica MayaIII CGeorgiana Toma
Cancu MihaiIII DChilom Eliza
Tascovici CiprianIII DChilom Eliza
Cimpoiasu StefanIV ABistriceanu Denisa
Dalri CristianIV ABistriceanu Denisa
Radulescu AlexandruIV ABistriceanu Denisa
Stoenica DavidIV ABistriceanu Denisa
Tomulescu RaduIV ABistriceanu Denisa
Ganea DariaIV CBarbu Irina
Trandafirescu DavidIV CBarbu Irina
Gheorghe MirunaIV DMicu Carla Cristiana
Noana JustinIV DMicu Carla Cristiana
Catalina MihneaPregatitoare AMirea Valeria
Gavanescu VictorPregatitoare AMirea Valeria
Ghindeanu Darya AndreeaPregatitoare AMirea Valeria
Grigorie Radu StefanPregatitoare AMirea Valeria
Harabor David AlexandruPregatitoare AMirea Valeria
Ilie Patricia MadalinaPregatitoare AMirea Valeria
Mirea Sebastian AlexandruPregatitoare AMirea Valeria
Nicolici Ana MariaPregatitoare AMirea Valeria
Nuta Eduard AndreiPregatitoare AMirea Valeria
Tugui Lena CarinaPregatitoare AMirea Valeria
Anghel Andrada AndreeaPregatitoare BIsbiceanu Victoria
Balanescu Andrei TheodorePregatitoare BIsbiceanu Victoria
Barcau Bogdan ChristianPregatitoare BIsbiceanu Victoria
Bosoteanu Andrei CristianPregatitoare BIsbiceanu Victoria
Cristea Andra Maya GabrielaPregatitoare BIsbiceanu Victoria
Enache Andra IuliaPregatitoare BIsbiceanu Victoria
Firanescu Luca IonutPregatitoare BIsbiceanu Victoria
Garaiman Ianis AndreiPregatitoare BIsbiceanu Victoria
Grecu Ioan LucasPregatitoare BIsbiceanu Victoria
Ilie Ana CristinaPregatitoare BIsbiceanu Victoria
Onea Karina MariaPregatitoare BIsbiceanu Victoria
Petcu Maia ElenaPregatitoare BIsbiceanu Victoria
Popa EvaPregatitoare BIsbiceanu Victoria
Schiopescu Diaconescu Ana SofiaPregatitoare BIsbiceanu Victoria
Stan Rebeca MariaPregatitoare BIsbiceanu Victoria
Voinea Alexandru GabrielPregatitoare BIsbiceanu Victoria
Burtescu Radu CostinPregatitoare CLazarescu Daniela
Cimpoeru Matei DanielPregatitoare CLazarescu Daniela
Guinea Remus AndreiPregatitoare CLazarescu Daniela
Isbiceanu Natalia MariaPregatitoare CLazarescu Daniela
Nelepcu Briana GabrielaPregatitoare CLazarescu Daniela
Preda Netut GabrielPregatitoare CLazarescu Daniela
Canureci AyanPregatitoare DGolea Codruta
Gheorghe MayaPregatitoare DGolea Codruta
Olaru Bogdan Pregatitoare DGolea Codruta
Pirvu PatriciaPregatitoare DGolea Codruta
Zamfir DavidPregatitoare DGolea Codruta

Inapoi la centrele de concurs