Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 28
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CHETROSU MARIAI EEGITA MIRELA
ENCIU IUSTINI EEGITA MIRELA
SAVIN MIHAII EEGITA MIRELA
STOICOVICI ANAI EEGITA MIRELA
CONSTANTIN BRIANAII BEBERDILA ANICA
CONSTANTINESCU DAVIDII BEBERDILA ANICA
HRISTACHI ADELINAII BEBERDILA ANICA
IVANOV MIHAIII BEBERDILA ANICA
MAXIM ROBERTII CEOLARIU LILIANA
CONDRACHE ALESSIAII DEGAVRILA ELENA-DORELA
POPA ANDREI-DANIELII DEGAVRILA ELENA-DORELA
Rosu Sonia MariaIV AECristofan Diana
CONDURACHI ANISIAIV BEBARBATESCU NINETA
ISAC MIHAIIV DEMARINESCU ANA-MARIA
PASCANU CATALINAIV DEMARINESCU ANA-MARIA
TOMA ERIKAIV DEMARINESCU ANA-MARIA
ANDREI ANCAPregatitoare DECARP MIRELA
APOSTOL DAVIDPregatitoare DECARP MIRELA
BADUCA IOANAPregatitoare DECARP MIRELA
BARBATESCU RADUPregatitoare DECARP MIRELA
BERDILA TEODORAPregatitoare DECARP MIRELA
COBANEL ANAPregatitoare DECARP MIRELA
DANAILA RAISAI EIGITA MIRELA
IORDACHE MATEII EIGITA MIRELA
CATOIU STEFAN-ANDREIII CIOLARIU LILIANA
BERARU ANA RUXANDRAII BIIBERDILA ANICA
VISAN IOANAII BIIBERDILA ANICA
CONSTANTINIDIS ATHENAIV DIIMARINESCU ANA-MARIA
ANGHEL DAVIDI EIIGITA MIRELA
ALEXANDRU DARIAIV BIIBARBATESCU NINETA
ANGHEL LUCAIV DIIMARINESCU ANA-MARIA
VOINEA DAVIDPregatitoare DIICARP MIRELA
PARASCHIV MIHAIII BIIBERDILA ANICA
TIRIM MARIAII BIIBERDILA ANICA
VASILICA ALEXII BIIBERDILA ANICA
Craciun CristianIV AIICristofan Diana
Pricope AlexiaIV AIICristofan Diana
Sorica IlincaIV AIICristofan Diana
IACOB LAURIANIV BIIBARBATESCU NINETA
MINZAT IOANAIV BIIBARBATESCU NINETA
STAN CARLAIV BIIBARBATESCU NINETA
MANOLE VLADIV DIIMARINESCU ANA-MARIA
GRINBERG SOFIAPregatitoare DIICARP MIRELA
CANA ANDREEAI EIIIGITA MIRELA
Feodor CosminIV AIIICristofan Diana
MIHAI TUDORIV BIIIBARBATESCU NINETA
PLESNECUTE TONIAIV BIIIBARBATESCU NINETA
SEVASTRE MIHAIIV BIIIBARBATESCU NINETA
STRUNGA RUXANDRAIV BIIIBARBATESCU NINETA
RADU ANDREIII CIIIOLARIU LILIANA
Cacenschi VladIV AIIICristofan Diana
PUSCA EMMAPregatitoare DIIICARP MIRELA
Patriche CiprianIV DIIIMARINESCU ANA-MARIA
DAVID ELIZAPregatitoare DIIICARP MIRELA
GALATANU MIRUNAPregatitoare DIIICARP MIRELA
DONOSA ALEXANDRAII BMBERDILA ANICA
MANEA STEFANII BMBERDILA ANICA
OANCEA ANDREEAII BMBERDILA ANICA
PETREA BETRICEII BMBERDILA ANICA
CRISTODORESCU IRINAII DMGAVRILA ELENA-DORELA
Florescu Radu AndreiIV AMCristofan Diana
SIMAN GABRIELAIV DMMARINESCU ANA-MARIA
PURICE STEFANPregatitoare DMCARP MIRELA

Inapoi la centrele de concurs