Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 29
Nume elevClasaCadru didactic
Bobe EduardI AAvram Mihaela
Coman CosminI AAvram Mihaela
Duman MelissaI AAvram Mihaela
Hamza DariaI AAvram Mihaela
Cojocea Paul I CCiolacu Mihaela
Cristea DavidI CCiolacu Mihaela
Gavrila RaresI CCiolacu Mihaela
Mocanu RobertI CCiolacu Mihaela
Patrascu TeodoraI CCiolacu Mihaela
Radu TudorI CCiolacu Mihaela
Enache MariaI ETonita Mirela
Hammereschmidt MariaI ETonita Mirela
Stanga AlexandraI ETonita Mirela
Leopa DenisaII ACaramalau Cecilia
Pandele MihaiII ACaramalau Cecilia
Poterasu Mihai II ACaramalau Cecilia
Bejan DariaII BDragoi Lorena
Chitac LucaII BDragoi Lorena
Cioancas LaviniaII BDragoi Lorena
Rusu AlexandraII CParaschiv Florentina
Rusu MariaII CParaschiv Florentina
Sandu DeliaII CParaschiv Florentina
Baroiu ClaraII DMalaescu Nicoleta
Boghean SebastianII DMalaescu Nicoleta
Chiriac IoanaII DMalaescu Nicoleta
Ciulei Ana MariaII DMalaescu Nicoleta
Crijinovschi TudorII DMalaescu Nicoleta
Dicu MariaII DMalaescu Nicoleta
Ianos LucaII DMalaescu Nicoleta
Lovin AncaII DMalaescu Nicoleta
Ramba MariaII DMalaescu Nicoleta
Boghici Bogdan III ADima Sorina
Postolache AnisiaIII ADima Sorina
Blaga IrinaIII BCocu Titina
Bosneaga StefanIII BCocu Titina
Gervescu AlexandruIII BCocu Titina
Stanescu HoriaIII BCocu Titina
Danu DenisIII CDimofte Cristina
Molnar AntonioIII CDimofte Cristina
Ungureanu AndreiIII CDimofte Cristina
Albota CarolinaIII DCostin Victoria
Miron AlexiaIII DCostin Victoria
Gisca Cristian III EDumitrescu Veronica
Chitac LeeaIV CRotaru Ileana
Stoianof AmiraIV CRotaru Ileana
Bogzoiu Alex NicolasIV DGheorghiu Nicoleta
Caprita IoanaIV EBuduleanu Alina
Grecu DariaIV EBuduleanu Alina
Ionescu OanaIV EBuduleanu Alina
Movila BiancaIV EBuduleanu Alina
Nistor SergiuIV EBuduleanu Alina
Dumbrava Mara Pregatitoare ABoza Ghinita
Fanaca IuliaPregatitoare ABoza Ghinita
Han Gabriela Pregatitoare ABoza Ghinita
Bivol SarahPregatitoare BLungeanu Gherghina
Brasoveanu TheodoraPregatitoare BLungeanu Gherghina
Gheorghita AyanaPregatitoare BLungeanu Gherghina
Ispas AlyssaPregatitoare BLungeanu Gherghina
Lepadatu MihaiPregatitoare BLungeanu Gherghina
Petrea IrisPregatitoare BLungeanu Gherghina
Rotaru AlexandraPregatitoare BLungeanu Gherghina
Nistor PetrePregatitoare CStoica Aurelia
Vascu Lavinia Pregatitoare CStoica Aurelia

Inapoi la centrele de concurs