Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Ilfov
Localitate:Bragadiru
Scoala:Scoala nr 1 Bragadiru
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Dacu VladI AEDumitru Elena
Marinescu AndreiI AEDumitru Elena
Ivanica MirceaI BETincea Vasilica
Voinea DavidI BETincea Vasilica
Cristian Catalin VoicuI CEBurada Monica
Antone MayaII BENicolae Ioana
Costea Tudor FlorinII BENicolae Ioana
Nicolae AlexiaII BENicolae Ioana
Capota VladPregatitoare AEGhita Liliana
Dinu RazvanPregatitoare AEGhita Liliana
Puiu EduardPregatitoare AEGhita Liliana
Savu AnaPregatitoare AEGhita Liliana
Stancu MariaPregatitoare AEGhita Liliana
Radoi RazvanI AIDumitru Elena
Predut CatalinI BITincea Vasilica
Chiricuta IulianIII DIIMarin Daniela
Besoiu AmaliaPregatitoare AIIGhita Liliana
Craiu DavidI BIITincea Vasilica
Dinu MihaiI BIITincea Vasilica
Ionescu DenisII AIIProscan Laura Felicia
Albert BarbulescuII BIINicolae Ioana
Andrei BodorinII BIINicolae Ioana
Dinu Sophia MariaII BIINicolae Ioana
Gheorghe ArianaII BIINicolae Ioana
Predoescu MaiaII CIIDinu Elena
Gheorghe TeodoraIII DIIMarin Daniela
Barbacariu DariaPregatitoare AIIGhita Liliana
Birca LaviniaPregatitoare AIIGhita Liliana
Dana AlexandruPregatitoare AIIGhita Liliana
Loghin MaraPregatitoare AIIGhita Liliana
Neagu ElenaPregatitoare AIIGhita Liliana
Sarman AlexandruPregatitoare AIIGhita Liliana
Singureanu SaraPregatitoare AIIGhita Liliana
Traistaru AdinaPregatitoare AIIGhita Liliana
Vrincianu IngridIII DIIIMarin Daniela
Dinu CosminaIII DIIIMarin Daniela
Enache AlexandraI BMTincea Vasilica
Giurca MaraI BMTincea Vasilica
Pistol TudorI CMBurada Monica
Buse DavidII AMProscan Laura Felicia
Nikolae HermelinII BMNicolae Ioana
Tudor SoareII CMDinu Elena
Barascu CosminPregatitoare AMGhita Liliana
Ene MariaPregatitoare AMGhita Liliana
Mihai DeliaPregatitoare AMGhita Liliana
Staicu EvaPregatitoare AMGhita Liliana

Inapoi la centrele de concurs