Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Ilfov
Localitate:Magurele
Scoala:Liceul Teoretic Horia Hulubei
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Chiribau MariaII BETudor Veronica
David SilviuII BETudor Veronica
Florea GiuliaII BETudor Veronica
Giuhat CristinaII BETudor Veronica
Manole DragosII BETudor Veronica
Nete AlexandraII BETudor Veronica
Tataru Maria II BETudor Veronica
Troaca Daria II BETudor Veronica
Zaharia DavidII BETudor Veronica
Zorila SofiaII BETudor Veronica
Enculescu IoanaIV CEFlorea Olivia Elena
DASCALU CHRISTIANPregatitoare AESTOIAN MONICA
DUMITRACHE ATONIOPregatitoare AESTOIAN MONICA
IONITA ANABELAPregatitoare AESTOIAN MONICA
JIPA STEFANPregatitoare AESTOIAN MONICA
PETRE LUCAPregatitoare AESTOIAN MONICA
TANASA IZABELAPregatitoare AESTOIAN MONICA
Barsan VictorPregatitoare BECraioveanu Monica
Schinteie MateiPregatitoare BECraioveanu Monica
Mihai Sebastian Pregatitoare CEGeorgescu Alexandra
Albei DavidPregatitoare DETudor Veronica
Anastasiu DenisPregatitoare DETudor Veronica
Costache AnastasiaPregatitoare DETudor Veronica
Duma StefanPregatitoare DETudor Veronica
Enache AlessiaPregatitoare DETudor Veronica
Iordache RobertPregatitoare DETudor Veronica
Lazar BogdanPregatitoare DETudor Veronica
Leca IlincaPregatitoare DETudor Veronica
Necula AntoniaPregatitoare DETudor Veronica
Negru CristianPregatitoare DETudor Veronica
Posteuca AlexandruPregatitoare DETudor Veronica
Sfetcu SaraPregatitoare DETudor Veronica
Simion AlesiaPregatitoare DETudor Veronica
Tudor BiancaPregatitoare DETudor Veronica
DANU SERBANPregatitoare AISTOIAN MONICA
Dragan AlinaI AIIMIHAI LENUTA
DANU ELIZA MARIAII AIICHIREA DOINA
GHITA EMAII AIICHIREA DOINA
BALAN MARAPregatitoare AIISTOIAN MONICA
CEAUSESCU STEFANPregatitoare AIISTOIAN MONICA
COMAN CARINAPregatitoare AIISTOIAN MONICA
DINCA NICOLASPregatitoare AIISTOIAN MONICA
DOROBANTU DARIUSPregatitoare AIISTOIAN MONICA
IANCU MIHAIPregatitoare AIISTOIAN MONICA
NICULESCU PAVELPregatitoare AIISTOIAN MONICA
NIDELCU CLARAPregatitoare AIISTOIAN MONICA
NITTU CRISTINAPregatitoare AIISTOIAN MONICA
TACHE ANTONIAPregatitoare AIISTOIAN MONICA
Ciuca CristianPregatitoare BIICraioveanu Monica
Dumitru StefanPregatitoare BIICraioveanu Monica
Firu TeodoraPregatitoare BIICraioveanu Monica
Ghita MiaPregatitoare BIICraioveanu Monica
Tiganus Vlad Pregatitoare BIICraioveanu Monica
Barbulescu Ionut EduardPregatitoare CIIGeorgescu Alexandra
Nita David IonutPregatitoare CIIGeorgescu Alexandra
Trifu Maria DenisaIV CIIIFlorea Olivia Elena
LUPU MARIAPregatitoare AIIISTOIAN MONICA
RADU MIHAIPregatitoare AIIISTOIAN MONICA
CARUTASU VLADPregatitoare AIIISTOIAN MONICA
Boldan EllaI AMMIHAI LENUTA
Dicu GiuliaI AMMIHAI LENUTA
Ginghina AlexandraI AMMIHAI LENUTA
Mitu CodrinI AMMIHAI LENUTA
Simion MirunaI AMMIHAI LENUTA
Ticu DenisaI AMMIHAI LENUTA
Tudor MariaI AMMIHAI LENUTA
CARUTASU MARIA EMILIAII AMCHIREA DOINA
GHEORGHE LUCA ALEXANDRUII AMCHIREA DOINA
PANAIT AYANA IULIAII AMCHIREA DOINA
VOICU ANDREIII AMCHIREA DOINA
Georgescu TeodoraII BMTudor Veronica
BISU EVAPregatitoare AMSTOIAN MONICA
Grigoras EduardPregatitoare BMCraioveanu Monica
Ionescu RaisaPregatitoare BMCraioveanu Monica
Capraru Karina MariaPregatitoare CMGeorgescu Alexandra
Enache Alexia AndreeaPregatitoare CMGeorgescu Alexandra
Iordache Andreas CristianPregatitoare CMGeorgescu Alexandra
Plop TeodoraPregatitoare CMGeorgescu Alexandra

Inapoi la centrele de concurs