Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Baia Mare
Scoala:Colegiul de Arte
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ANDRECA ANDREII AEPETRENCIU VALENTINA
DANCIU IRISI AEPETRENCIU VALENTINA
VELKER IRISI AEPETRENCIU VALENTINA
TIRA ANASTASIAI CEHAGAU LIANA
CONTIU ALEXANDRAII AEPOP ILEANA
CHIRA MARIAIII AEWALTER CRISTINA
DRAGOS VICTORIII AEWALTER CRISTINA
DUMITRAS VICTORIII AEWALTER CRISTINA
DZEABENIUC VLADIMIRIII AEWALTER CRISTINA
FARCAS CARINAIII AEWALTER CRISTINA
BALAN SARAIII BEBILA ANCUTA
COSMA DENISIII BEBILA ANCUTA
PETREAN ANDREIIII BEBILA ANCUTA
PUSCAS IANISIII BEBILA ANCUTA
FERENT MAIAIV AEBOSOVSCHI MARIA
MURESAN ANDREEAIV AEBOSOVSCHI MARIA
BODEA MARIAPregatitoare AECOVIZA CARMEN
BUCUR ILARIAPregatitoare AECOVIZA CARMEN
HAGAU MAYAPregatitoare AECOVIZA CARMEN
POP MAYAPregatitoare AECOVIZA CARMEN
ROMAN RALUCAPregatitoare AECOVIZA CARMEN
TAUF TUDOR Pregatitoare AECOVIZA CARMEN
DUMITRU GRUIAPregatitoare BEPALFI MIRELA
FAT TEODORAPregatitoare BEPALFI MIRELA
GATA SAMUELPregatitoare BEPALFI MIRELA
LESAN ANASTASIAPregatitoare BEPALFI MIRELA
MURESAN FILIPPregatitoare BEPALFI MIRELA
RAT STEFANPregatitoare BEPALFI MIRELA
TIMIS PETRUT MAIAPregatitoare BEPALFI MIRELA
SABAU LUCAI BICHIOREAN MARIA
COZMUTA ALEXIAI CIHAGAU LIANA
BARCSY MIRUNAIII AIWALTER CRISTINA
PODINA GABRIELIII AIWALTER CRISTINA
BENCZE GEORGIANAPregatitoare AICOVIZA CARMEN
POCOL PATRIKPregatitoare AICOVIZA CARMEN
POP CAMELIAI BIICHIOREAN MARIA
POP IOANAI CIIHAGAU LIANA
ROGOZ RAZVAN I CIIHAGAU LIANA
HENDRIC EDUARDPregatitoare AIICOVIZA CARMEN
TALOS MARA Pregatitoare BIIPALFI MIRELA
TILCA MIHNEAPregatitoare BIIPALFI MIRELA
MURESAN TUDORI AIIPETRENCIU VALENTINA
BARBUL ADRIANI CIIHAGAU LIANA
DIRLE ALEESIAI CIIHAGAU LIANA
POP MARIAIII AIIWALTER CRISTINA
CODREAN ANDREIPregatitoare BIIPALFI MIRELA
HOCHIA MAYAI BIIICHIOREAN MARIA
VANCI ALESSANDRAIII BIIIBILA ANCUTA
LESAN TEODORAII AIIIPOP ILEANA
DENES ANAKIN Pregatitoare AIIICOVIZA CARMEN
ILE DAIANA Pregatitoare AIIICOVIZA CARMEN
SOMESAN MARTAPregatitoare AIIICOVIZA CARMEN
ROMAN ROXANAI CIIIHAGAU LIANA
CAMPAN OANAPregatitoare BIIIPALFI MIRELA
HANAK GABORPregatitoare BIIIPALFI MIRELA
IONESCU TEODORAPregatitoare BIIIPALFI MIRELA
TAMAS EUGENI AIIIPETRENCIU VALENTINA
TEUDAN DARIAI AIIIPETRENCIU VALENTINA
FLORIAN TUDOR I BIIICHIOREAN MARIA
JURGE IULIAIII AIIIWALTER CRISTINA
NEDELEA EMMAIII AIIIWALTER CRISTINA
POPA IOANAI BMCHIOREAN MARIA
BIRDA IRINAII AMPOP ILEANA
BOGDAN MATEIIII BMBILA ANCUTA

Inapoi la centrele de concurs