Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Mehedinti
Localitate:Dr Tr Severin
Scoala:Scoala Alice Voinescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
IUTU RAZVAN STEFANII A100POPESCU MIHAELA
MECA ANASTASIA MARAII A100POPESCU MIHAELA
PADUREANU MIRCEA DAMIANII A100POPESCU MIHAELA
ROCHIAN MARA ALEXANDRAII A100POPESCU MIHAELA
STUREK ERIC VLADIMIRII A100POPESCU MIHAELA
TUTURIGA LUCA STEFANII A100POPESCU MIHAELA
CAPITANU IONUT DRAGOSII A95POPESCU MIHAELA
CIULCA-VLADAIA INNES ALEXANDRAII A95POPESCU MIHAELA
CORACI LAURA NICOLEII A95POPESCU MIHAELA
CRAIASU RADU STEFANII A95POPESCU MIHAELA
FALCAN GABRIEL DANIELII A95POPESCU MIHAELA
GHIMPE SARAH MARIAII A95POPESCU MIHAELA
IANAS TRANDAFIR ALEXANDRUII A95POPESCU MIHAELA
POPESCU CARINAII A95POPESCU MIHAELA
ROSIETEANU ALEXIAII A95POPESCU MIHAELA
TIRCOL MARIO CRISTIANII A95POPESCU MIHAELA
HORNOIU BEATRICE DANIELAII A90POPESCU MIHAELA
NEGRESCU GIGI DARIUSII A90POPESCU MIHAELA
LABES ALESSIA GABRIELAII A85POPESCU MIHAELA
PAUNA VICTOR DIMITRIEII A85POPESCU MIHAELA
VERDES ANAII A85POPESCU MIHAELA
CHISALESCU CRISTIAN MIHAIII A80POPESCU MIHAELA
PARASCHIVU ANDREI STEFANII A80POPESCU MIHAELA
FLOREA MIHNEA ANDREIII A70POPESCU MIHAELA
RADU ROSINAII A65POPESCU MIHAELA
MOCANU ANDREIII A60POPESCU MIHAELA
NEGRU IOANA ADRIANAII A60POPESCU MIHAELA
DOBREANU DARIUS SEBASTIANII B100CILIBIA ALINA
HINOVEANU ELENA CAMELIAII B100CILIBIA ALINA
ROBU ANDREI EDUARDII B100CILIBIA ALINA
BACANU CALINII B95CILIBIA ALINA
BANCA VLADII B95CILIBIA ALINA
TUDORICA TEODORAII B75CILIBIA ALINA
FANEA THEODORII B65CILIBIA ALINA
AMZA IRINA GABRIELAII BParticipantCILIBIA ALINA
DAESCU GABRIEL FLORINIII B95CIOABA MIOARA
CRACANETE ALEXANDRA GABRIELAIII B82CIOABA MIOARA
NITU IRAIDA ELENAIII B74CIOABA MIOARA
MIHOLCA LUCAIII B70CIOABA MIOARA
ANGHEL LUCIANA FLORENTINAIV C100SAVOIU EMILIA ORTENSIA
BARBUCEANU ANDREEA MIRUNAIV C100SAVOIU EMILIA ORTENSIA
CARAUSAN GHEORGHE NICOLAUSIV C100SAVOIU EMILIA ORTENSIA
CORACI DENISA ANDREEAIV C100SAVOIU EMILIA ORTENSIA
OGLINDOIU RARES ANTONIOIV C97SAVOIU EMILIA ORTENSIA
PICIORUS ALEXANDRA MARIAIV C97SAVOIU EMILIA ORTENSIA
DRAGOTOIU MIHAI SEBASTIANIV C96SAVOIU EMILIA ORTENSIA
FANEA CHRISTIANIV C95SAVOIU EMILIA ORTENSIA
ROSCA ALEXANDRU VLADIMIRIV C60SAVOIU EMILIA ORTENSIA

Inapoi la centrele de concurs