Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra Neamt
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 2
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
AILENEI SOFIAI BEAndrei Stela
BALTAG CARINAI BEAndrei Stela
DORNEANU MADALINAI BEAndrei Stela
PRUTEANU MAYAI BEAndrei Stela
STAN RARES STEFANI BEAndrei Stela
TARALUNGA GRETAI BEAndrei Stela
TATULEA BOGDANI BEAndrei Stela
URZICA DENISI BEAndrei Stela
CALIN LAVINIAI CECeai Alina Marcela
FRASINEL TEODORAI CECeai Alina Marcela
IACOBOAEA ANASTASIAI CECeai Alina Marcela
LEONTE DENISI CECeai Alina Marcela
PASCARU RIANAI CECeai Alina Marcela
SAVA DAVID RAZVANI CECeai Alina Marcela
TUREATCA MIHAII DECroitoriu Dumitru Gianina
MORTE MAIA ANDREEAI EEMihai Senina
ALDEA NARCISII AEAtomei Gabriela Ramona
APALAGHIEI STEFANII AEAtomei Gabriela Ramona
LUPU IOANAII AEAtomei Gabriela Ramona
OLARU IONUT BOGDANII AEAtomei Gabriela Ramona
ONTANU ALBERTII AEAtomei Gabriela Ramona
BACIU ROBERTII BEBlanariu Daniela
BOZGA TEODORII BEBlanariu Daniela
MONDAN DAVID ANDREIII BEBlanariu Daniela
PASTRAV ANDREI COSTINII BEBlanariu Daniela
TODIREANU RAZVAN DAVIDII BEBlanariu Daniela
ALBU ANDREI CEZARII CEStanciu Maria Nicoleta
BLIDESCU ELIZAII DEChindea Anuta
COCIORBA MARAII DEChindea Anuta
CONSTANTIN ROBERTII DEChindea Anuta
CRETU DAVIDII DEChindea Anuta
DUMITRASCU ELENAII DEChindea Anuta
DUMITRASCU ELENA KARLAII DEChindea Anuta
HANGANU TEODORAII DEChindea Anuta
NOHAI MARAII DEChindea Anuta
PILAN GEORGEII DEChindea Anuta
ROMILA ANASTASIAII DEChindea Anuta
STAFIE ALEXANDRAII DEChindea Anuta
UNGUREANU ANDREIII DEChindea Anuta
BORDEIU ALESSIAII EESova Maria
BUTNAR TEONAII EESova Maria
NEAGU VICTORII EESova Maria
OLARIU RARESII EESova Maria
ALBU MATEIIII AEPostolica Steluta
ALUPULUI BOGDANIII AEPostolica Steluta
APETREI CLARAIII AEPostolica Steluta
ASOFRONIEI MARIA ANASTASIAIII AEPostolica Steluta
BALTAG MARIAIII AEPostolica Steluta
BERARIU CASANDRAIII AEPostolica Steluta
BOURCEANU RARES CONSTANTINIII AEPostolica Steluta
BUGA MATEIIII AEPostolica Steluta
CAZAN GIORGIA AURORAIII AEPostolica Steluta
CORLADE THEA LAVINIAIII AEPostolica Steluta
GALEATA MATEIIII AEPostolica Steluta
GUSA MIHALCEA RARESIII AEPostolica Steluta
HARABAGIU LEPORDA VICTORIII AEPostolica Steluta
HORHOGEA RIANA MARIAIII AEPostolica Steluta
SAVA STEFANIII AEPostolica Steluta
TARANTUS GIORGIAIII AEPostolica Steluta
TATULEA ALEXANDRAIII AEPostolica Steluta
VOLOSENIUC ALEXANDRUIII AEPostolica Steluta
ZAHARIA CLARAIII AEPostolica Steluta
BORDEI CRISTIANIII BEDumitrascu Adriana Iuliana
MATACHE MEDEEAIII BEDumitrascu Adriana Iuliana
SANDESCU BIANCAIII BEDumitrascu Adriana Iuliana
TODIRAS EMAIII BEDumitrascu Adriana Iuliana
ANDRIESCU RAMON IONUTIII CEConstantin Margareta
CHIRIAC CASANDRA MARIAIII CEConstantin Margareta
MACOVEI ADRIANIII CEConstantin Margareta
NASTASA MICHELLE DESIREIII CEConstantin Margareta
AILENEI ILINCAIII DEVasiloaei Elena
BARDAN DARIUSIII DEVasiloaei Elena
GOGOANA DAVIDIII DEVasiloaei Elena
IAVORSCHI LOREDANAIII DEVasiloaei Elena
LUPEI MATEIIII DEVasiloaei Elena
ANDONE BIANCA MARIAIII EEPanaite Oana
CIBOTARIU DENIS STEFANIII EEPanaite Oana
DITU EMILIAN CATALINIII EEPanaite Oana
STANCIU EMILIANIII EEPanaite Oana
ANTOHE CRISTIANAIV AELuca Mary Claudia
APALAGHIEI IOANIV AELuca Mary Claudia
CIURCAN ILINCAIV AELuca Mary Claudia
ENACHESCU ANDREIIV AELuca Mary Claudia
NITA CALINIV AELuca Mary Claudia
POPP MARCIV AELuca Mary Claudia
UNGUREANU BIANCAIV BEFilip Mioara Vasilica
VELESCU CRISTIANIV BEFilip Mioara Vasilica
BLAJ CLAUDIOIV CEVaideanu Maria
IVAN DENISAIV CEVaideanu Maria
MURARU BIANCAIV CEVaideanu Maria
PLOSNITA DIANAIV CEVaideanu Maria
SECARA ALINIV CEVaideanu Maria
BOBOC RARES IOANIV DEJipa Popa Maria
ANDREI TEODORAPregatitoare CEAxinia Elena
BARNA MARIAPregatitoare CEAxinia Elena
CHELARIU MARIAPregatitoare CEAxinia Elena
CORDUNEANU ANA MARIAPregatitoare CEAxinia Elena
CRETU LUCAPregatitoare CEAxinia Elena
CRICOPOL ILINCAPregatitoare CEAxinia Elena
DOBRIN COSTINPregatitoare CEAxinia Elena
FESTILA AURA MARIAPregatitoare CEAxinia Elena
MIRON ALEXPregatitoare CEAxinia Elena
OICA ANA MIAPregatitoare CEAxinia Elena
SAVA TUDORPregatitoare CEAxinia Elena
IACOB EDWARD ANDREIPregatitoare EESavin Maria
UDUDEC RAZVAN IONUTPregatitoare EESavin Maria
BARASCU DELIAI CICeai Alina Marcela
BRUMA BIANCAI CICeai Alina Marcela
GRIGORAS LARISAI CICeai Alina Marcela
DOCHITA TEODORAI CICeai Alina Marcela
CRETU TIMOTEII DICroitoriu Dumitru Gianina
GRADINARU MATEII DICroitoriu Dumitru Gianina
APOPEI ANA ALEXIAIII AIPostolica Steluta
ARAVEICEI ALEXANDRUIII AIPostolica Steluta
BABOI ROBERTIII AIPostolica Steluta
CEPOI CRINA TEONAIII AIPostolica Steluta
IFTIMIA ILINCAIII AIPostolica Steluta
ORCHIANU DAVIDIII AIPostolica Steluta
STEFANESCU TAINAIII AIPostolica Steluta
TURTICA ANTONIAIII AIPostolica Steluta
VARNAIOTE RAZVANIII DIVasiloaei Elena
FLORESCU TEODORAPregatitoare EISavin Maria
FARAON ANDRA BIANCAI BIIAndrei Stela
MIHAILESCU SARAI BIIAndrei Stela
TIMOFTE DAVIDI CIICeai Alina Marcela
ALBU MIHAI RARESI DIICroitoriu Dumitru Gianina
DANDU DAVID MATEIPregatitoare EIISavin Maria
DUTU STEFANIII AIIPostolica Steluta
LUNGU AILENEI MARIA MAGDALENAIII AIIPostolica Steluta
GLODEANU TUDOR GABRIELIII CIIConstantin Margareta
MEZEI SARA MEDEEAIII CIIConstantin Margareta
BERBECE RALUCAIV BIIFilip Mioara Vasilica
RADU RARES MIHAIPregatitoare AIIResmerita Rozina
RESMERITA DAVID STEFANPregatitoare AIIResmerita Rozina
APREUTESEI IOANA TEODORAPregatitoare EIISavin Maria
TOMA IUSTIN CASIANPregatitoare EIISavin Maria
HILOHI TEODORI AIIPascaru Oana
MACOVEI DELIAI BIIAndrei Stela
VICOL IRINAI BIIAndrei Stela
APSELEAM BIANCAI CIICeai Alina Marcela
MALINESCU ANDREII EIIMihai Senina
BURUIANA LUCAII AIIAtomei Gabriela Ramona
DROB LUCA ROBERTII AIIAtomei Gabriela Ramona
LEOREANU DAVIDII AIIAtomei Gabriela Ramona
ADASCALITI MARIA EMILIAII CIIStanciu Maria Nicoleta
IRIMIA OCTAVIAN MIHAIII CIIStanciu Maria Nicoleta
MANOLE DARIUS STEFANII CIIStanciu Maria Nicoleta
DIACONU SOFIAII DIIChindea Anuta
GHIOC CRISTINAII DIIChindea Anuta
LUCHIAN MARIAII DIIChindea Anuta
MAFTEI IANISII DIIChindea Anuta
SEVERIN DIMITRIEII DIIChindea Anuta
TODERITA TUDORII DIIChindea Anuta
TUREATCA BOGDANII DIIChindea Anuta
ANGHEL EMAII EIISova Maria
COSTAN ALBERTII EIISova Maria
NISTOR MATEIII EIISova Maria
VISAN DAVIDIV BIIFilip Mioara Vasilica
NISTOR DENISAIV CIIVaideanu Maria
ONIEA ECATERINAIV CIIVaideanu Maria
POPESCU ELIZAIV CIIVaideanu Maria
ONU IOANA DARIAPregatitoare AIIResmerita Rozina
BAROI MARIAPregatitoare CIIAxinia Elena
BLAGESCU GIULIAPregatitoare CIIAxinia Elena
CAUS SARAPregatitoare CIIAxinia Elena
BURDUJA MATEI STEFANPregatitoare EIISavin Maria
SAVESCU MARIO RAZVANPregatitoare EIISavin Maria
URSU FRANCESCAI AIIIPascaru Oana
SPATAREANU MARIAI EIIIMihai Senina
GHEORGHIU CRISTIANIII AIIIPostolica Steluta
BROTNEI ANCA MARIAIII CIIIConstantin Margareta
COZMA KARINA MARIAIII CIIIConstantin Margareta
HUMA ALEXANDRA GABRIELAIII CIIIConstantin Margareta
GRIGORCEA IANIS LUCAI DIIICroitoriu Dumitru Gianina
DORNEANU VLAD ANDREIPregatitoare AIIIResmerita Rozina
BARLADEANU CEZAR FLORINPregatitoare EIIISavin Maria
BUZU ALEXANDRU MIHNEAI EIIIMihai Senina
PANTIRU TEOFANAIII DIIIVasiloaei Elena
DRAGAN TUDORIII EIIIPanaite Oana
TUTUIANU DENISI CIIICeai Alina Marcela
APREUTESEI ALEXIA MARIAI DIIICroitoriu Dumitru Gianina
ASOFIEI IUSTINI DIIICroitoriu Dumitru Gianina
MITROI ANDREII DIIICroitoriu Dumitru Gianina
ROTARIU CRISTIAN ANDREII DIIICroitoriu Dumitru Gianina
TRIFESCU ANA MARIAI DIIICroitoriu Dumitru Gianina
GAVRIL MIRCESCU IUSTINII CIIIStanciu Maria Nicoleta
TODIREL MALINAIV BIIIFilip Mioara Vasilica
NICORESCU REMUS GABRIELPregatitoare AIIIResmerita Rozina
UNGUREANU HORIA STEFANPregatitoare AIIIResmerita Rozina
ANDREI MIHAILPregatitoare EIIISavin Maria
GHEORGHITA VLAD STEFANPregatitoare EIIISavin Maria
LECUSESCU GEORGE VLADPregatitoare EIIISavin Maria
GRIGORAS ARIANAI BMAndrei Stela
MIHAILESCU MIRUNAI BMAndrei Stela
MURARU STEFANI BMAndrei Stela
PETRUT ALESIAI CMCeai Alina Marcela
GALUSCA MATEI ALEXANDRUI DMCroitoriu Dumitru Gianina
LAPUSNEANU DAVIDI DMCroitoriu Dumitru Gianina
OLTEANU SABIN ILIEI DMCroitoriu Dumitru Gianina
GROSU DRAGOSII AMAtomei Gabriela Ramona
MIHAI LAURA OLGUTAII AMAtomei Gabriela Ramona
PETRE MIHNEAII AMAtomei Gabriela Ramona
BOTU ANA AMALIAII BMBlanariu Daniela
VIZUROIU ILINCA MARIAII BMBlanariu Daniela
CRUDU STEFAN ADRIANII CMStanciu Maria Nicoleta
APOPEI TEODORAII DMChindea Anuta
MUNTEANU ANAII DMChindea Anuta
PINTILIE MIHAILII DMChindea Anuta
POPA IOANAII DMChindea Anuta
SAVA EMANUELII DMChindea Anuta
TOMA COSTIN MARIA ARIANAII DMChindea Anuta
URSACHE IOANII DMChindea Anuta
HOTOLEANU DARIAII EMSova Maria
MACOVEI DANIELII EMSova Maria
MARTINAS ECATERINAII EMSova Maria
ROMANIUC MIHAIII EMSova Maria
URSACHE STEFANIAII EMSova Maria
MIRON MAIA PAULAIII BMDumitrascu Adriana Iuliana
TURNEA SARAIII BMDumitrascu Adriana Iuliana
MIHAILA MATEIIII DMVasiloaei Elena
GRIGORAS DENISAIII EMPanaite Oana
HUMA MARIA PARASCHIVAIII EMPanaite Oana
OJICA ANAMARIAIV BMFilip Mioara Vasilica
ROMAN STEFANIAIV BMFilip Mioara Vasilica
VANCEA ALEXANDRUIV BMFilip Mioara Vasilica
AHMET SIMONAIV CMVaideanu Maria
DASCALU MIHAIIV CMVaideanu Maria
PANAINTE LUCAIV CMVaideanu Maria
MATIES STEFAN TEODORPregatitoare AMResmerita Rozina
BLIDESCU LARISAPregatitoare CMAxinia Elena
COJOCARIU ALEXPregatitoare CMAxinia Elena
DRAGAN KARINAPregatitoare CMAxinia Elena
IORDACHESCU IOANAPregatitoare CMAxinia Elena
ISTRATE IOSIFPregatitoare CMAxinia Elena
OLARIU LAVINIAPregatitoare CMAxinia Elena
STROIA CATINCAPregatitoare CMAxinia Elena
BORDEI TUDOR GABRIELPregatitoare EMSavin Maria
SEREA ANA MARIAPregatitoare EMSavin Maria
TATOMIR BIANCA GABRIELAPregatitoare EMSavin Maria

Inapoi la centrele de concurs