Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Roznov
Scoala:Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu
Nume elevClasaCadru didactic
Anghel Maia-AlexandraI AMonica Jbanca
Auratei AndreeaI AMonica Jbanca
Bogus Stefania-IazminaI AMonica Jbanca
Ilarie AlessiaI AMonica Jbanca
Miron Stefan-IoanI AMonica Jbanca
Serban Denis-AlexandruI AMonica Jbanca
Tuduran GabrielaI AMonica Jbanca
Cordoneanu Luca-StefanI BMinodora Adascalitei
Cordoneanu Teodora-ElenaI BMinodora Adascalitei
Fermus EcaterinaI BMinodora Adascalitei
Luca Roxana-ElenaI BMinodora Adascalitei
Baghiu AlessiaII AAna-Simona Ilie
Basma MihneaII AAna-Simona Ilie
Beldiman StefanII AAna-Simona Ilie
Bran RaresII AAna-Simona Ilie
Cimpeanu RaresII AAna-Simona Ilie
Cumpat EduardII AAna-Simona Ilie
Custura SofiaII AAna-Simona Ilie
Mihai DanielII AAna-Simona Ilie
Zabulic IoanaII AAna-Simona Ilie
Apreutesei AlexiaII BElena Dumitrascu
Maftei Constantino-ValentinoII BElena Dumitrascu
Paval Eliza-IoanaII BElena Dumitrascu
Popa MateiII BElena Dumitrascu
Corchez Daria-MariaIII ARodica Cretu
Dumitrascu IoanIII ARodica Cretu
Leat AndreiIII ARodica Cretu
Mihaila Maria-AlexandraIII ARodica Cretu
Mocanu Razvan-ConstantinIII ARodica Cretu
Simion Stefania-AndradaIII ARodica Cretu
Tupu Stefana-DianaIII ARodica Cretu
Aghirasimoaei Maria-EleonoraIII BVerona Bogus
Anastasoaiei Stefan-IustinianIII BVerona Bogus
Vacaru Ioana-SoranaIV BAlina-Camelia Vasile
Vasile AnaIV BAlina-Camelia Vasile
Balasa DariusPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu
Blindu LucaPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu
Caleap SophiaPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu
Cicosel DeliaPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu
Horciu VanessaPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu
Munteanu DanielPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu
Pancu AlesiaPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu
Pavilescu SanzianaPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu
Turcanu IlincaPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu

Inapoi la centrele de concurs