Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:Scoala Gimnaziala Eugen Ionescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
PARA DAMIANII AEANDREESCU DELIA
GEORGESCU VLADII BEDIMULESCU VALERIA
JIDOVU MIRUNAII CEVASILE CARMEN
MIRCEA MAYAII CEVASILE CARMEN
MITRACHE ANDREIII CEVASILE CARMEN
RUSU SOFIAII CEVASILE CARMEN
CIOBANU CATALINAIII BECAPATINA ANDREEA
PARASCHIVA OLIVIAIII BECAPATINA ANDREEA
CONSTANTIN ALEXIAIV BECACIU ELENA
FLORESCU BIANCAIV BECACIU ELENA
FLORICA ELIANAIV BECACIU ELENA
FULGA NICOLASIV BECACIU ELENA
POPA ANAIV CEPOPESCU LUMINITA
POPESCU ADRIANAIV CEPOPESCU LUMINITA
UDMA TIBERIUIV CEPOPESCU LUMINITA
BARBIERU GIULIAPregatitoare AEILIE MARIANA
BARBU RAULPregatitoare AEILIE MARIANA
CHEROIU ANAMARIAPregatitoare AEILIE MARIANA
DASOVEANU DRAGOSPregatitoare AEILIE MARIANA
DOBRITOIU ANAPregatitoare AEILIE MARIANA
DUMITRU ANTONIOPregatitoare AEILIE MARIANA
DUTA NATALIAPregatitoare AEILIE MARIANA
ENE VLADPregatitoare AEILIE MARIANA
IOTU ANDREIPregatitoare AEILIE MARIANA
NEGUT CATINCAPregatitoare AEILIE MARIANA
NICA DARIAPregatitoare AEILIE MARIANA
POPESCU DARIAPregatitoare AEILIE MARIANA
POPESCU REBECCAPregatitoare AEILIE MARIANA
RUSU NATALIAPregatitoare AEILIE MARIANA
SARBATOARE LUCAPregatitoare AEILIE MARIANA
TOLU RALUCAPregatitoare AEILIE MARIANA
TRUSCA RAZVANPregatitoare AEILIE MARIANA
TUDOR SERGIU Pregatitoare AEILIE MARIANA
VASILE CARMENPregatitoare AEILIE MARIANA
BARBUIA GABRIELII CIVASILE CARMEN
DUMITRU DAMIANIV BICACIU ELENA
PRIOTEASA DARIAIV BICACIU ELENA
SMARANDACHE DAVIDIV BICACIU ELENA
MITRACHE ANDREI VICTORPregatitoare AIIILIE MARIANA
BURRET THEOII CIIVASILE CARMEN
SIMION LUCASII CIIVASILE CARMEN
STAN AYANAII CIIVASILE CARMEN
COJOCARU ERIKAIII BIICAPATINA ANDREEA
DOROBANTU RAZVANI BIICIMPEANU DANIELA
STEFANESCU IUSTINIANI BIICIMPEANU DANIELA
TURCU BOGDANII AIIANDREESCU DELIA
GHIOCA ANA II CIIVASILE CARMEN
FLUTURE DAVIDIII BIICAPATINA ANDREEA
NEDELEA STEFANIII BIICAPATINA ANDREEA
MAGALA NICOLEIV BIICACIU ELENA
PATRAN ALBERTIV BIICACIU ELENA
CHEROIU ANDREIPregatitoare AIIILIE MARIANA
ZIDARU SEBASTIANPregatitoare AIIILIE MARIANA
CONSTANTINESCU ALEXANDRUII AIIIANDREESCU DELIA
STAVRE ALESSANDRAIV BIIICACIU ELENA
SANDU MIHAIII BIIIDIMULESCU VALERIA
BARBIERU MARIOIII BIIICAPATINA ANDREEA
SAIZU MIHAIII CIIIVASILE CARMEN
MITRANUS ALEXANDRUI BMCIMPEANU DANIELA
CAPATANA ALEXANDRAII AMANDREESCU DELIA
CIONTIC MARIAII AMANDREESCU DELIA
DOBRE HORIAII AMANDREESCU DELIA
VLAD ERIKII AMANDREESCU DELIA
TOMA IONUTII CMVASILE CARMEN
DUMITRU DRAGOSIII BMCAPATINA ANDREEA
SEBESTEAN BIANCAIV BMCACIU ELENA
TOMA ALEXANDRAIV BMCACIU ELENA

Inapoi la centrele de concurs