Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Azuga
Scoala:Liceul Teoretic Scoala Primara
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
NEAGOE SILVIUI A95LAZAR RALUCA MARIA
LAZAR TUDORI A90LAZAR RALUCA MARIA
PINTILIE CAMELIAI A90LAZAR RALUCA MARIA
GRECU SARAI A85LAZAR RALUCA MARIA
CONSTANTIN ADRIANI A80LAZAR RALUCA MARIA
DRAGU DARIAI A80LAZAR RALUCA MARIA
NICA MELANIAI A80LAZAR RALUCA MARIA
STAN DAVIDI A80LAZAR RALUCA MARIA
ION ANDREIII A90DANESCU MIRELA
MATESCU VLAD ANDREIII A85DANESCU MIRELA
PURCARU LUANAII A85DANESCU MIRELA
ANCU ALEXANDRULUCIANII A75DANESCU MIRELA
MOTOROIU ALEXANDRAII A75DANESCU MIRELA
TALIANU TEODORII A75DANESCU MIRELA
TOMA IANIS ANDREIII A75DANESCU MIRELA
JITARU SARAHII B95GHETEA MARIA
HARAPU ALEXANDRUII B85GHETEA MARIA
PETROIU THEODORII B85GHETEA MARIA
SANDU CRISTIANII B85GHETEA MARIA
STURZU LUCAII B80GHETEA MARIA
FLOREA FILIPIII B95PAUN MARIANA
NEAGOE DANIELIII B90PAUN MARIANA
CZIKA STEFAN MARIANIII B85PAUN MARIANA
MANOLE ANNA MARIAIII B85PAUN MARIANA
RADU BEATRICEIII B85PAUN MARIANA
TUDORACHE ESTERAIII B85PAUN MARIANA
VETELEANU MIHAILA ANAIII B85PAUN MARIANA
BAZAREA DARIAIII B80PAUN MARIANA
BORCEA ANDREIIII B80PAUN MARIANA
VAGNER MARIOIII B80PAUN MARIANA
VASILE DARIUSIII B80PAUN MARIANA
NEAGOE SEBASTIANIII B75PAUN MARIANA
ALDEA DAVID GEORGEIII B70PAUN MARIANA
BALAU IULIA IOANAIII B70PAUN MARIANA
POPA ALEXANDRUIII BParticipantPAUN MARIANA
COMANESCU DENISAIII BParticipantPAUN MARIANA
BADEA MADALINA GEORGIANAIV A100RECHITEAN ELENA TATIANA
MATEI BOGDAN ANDREIIV A100RECHITEAN ELENA TATIANA
MITRU BOGDAN ALEXANDRUIV A100RECHITEAN ELENA TATIANA
NUTA FILIP DANIELIV A100RECHITEAN ELENA TATIANA
MIHALTAN MEEDT ALEXIAIV A97RECHITEAN ELENA TATIANA
POPA VALENTIN ANDREIIV A80RECHITEAN ELENA TATIANA
OPREA GABRIELIV A75RECHITEAN ELENA TATIANA
PITICAS DARIA MARIAIV A75RECHITEAN ELENA TATIANA
HOSU ANDREEA BEATRICEIV A72RECHITEAN ELENA TATIANA
DUMITRU DELIA IOANAIV B100PRIOTEASA OANA CRISTINA
IVASCU SONIA MIHAELAIV B100PRIOTEASA OANA CRISTINA
ALEXANDRU LUCIAN MIHAI VASILEIV B90PRIOTEASA OANA CRISTINA
PAUN DENISA VASILICAIV B85PRIOTEASA OANA CRISTINA
PAUN GABRIELIV B79PRIOTEASA OANA CRISTINA
FRATILA MARIAIV B65PRIOTEASA OANA CRISTINA
MAMDOUH ABDEL RAZEK HANI MAMDOUH GEORGIV B64PRIOTEASA OANA CRISTINA
Toc IzabelaPregatitoare A98PIRVU CLAUDIA ELENA
Constantin RobertaPregatitoare A95PIRVU CLAUDIA ELENA
Milu YannisPregatitoare A95PIRVU CLAUDIA ELENA
Rusiu DeliaPregatitoare A95PIRVU CLAUDIA ELENA
Vacaru IuliaPregatitoare A93PIRVU CLAUDIA ELENA
Pintilie FabianPregatitoare A85PIRVU CLAUDIA ELENA
Vasile AlexandraPregatitoare A84PIRVU CLAUDIA ELENA
Popa AlexiaPregatitoare A66PIRVU CLAUDIA ELENA
APOSTOL DENISPregatitoare AParticipantPIRVU CLAUDIA ELENA
OGLICE CRISTIANA ANDREEAPregatitoare AParticipantPIRVU CLAUDIA ELENA
BARDOT CRISTINA ANDREEA Pregatitoare B100DRAGOMIR DENISA
DAN GABRIELA NATALIA Pregatitoare B100DRAGOMIR DENISA
PASCU MARIA DENISA Pregatitoare B100DRAGOMIR DENISA
SIMIONESCU ALESIA ELENA Pregatitoare B100DRAGOMIR DENISA
IANCU BEATRICE IOANAPregatitoare B95DRAGOMIR DENISA
MATEI STEFANIA MIRUNAPregatitoare B93DRAGOMIR DENISA
ARIMIA MARIA ALEXIA Pregatitoare B92DRAGOMIR DENISA
TALEANU SARA MARIAPregatitoare B90DRAGOMIR DENISA
ISTVAN VANESA MARIA Pregatitoare B89DRAGOMIR DENISA
VOINESCU MATTEO LUCAS STEFAN Pregatitoare B79DRAGOMIR DENISA

Inapoi la centrele de concurs