Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Salaj
Localitate:Zalau
Scoala:Scoala Gimnaziala M.Eminescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BRISC MARIAI F100Horvath Rodica
CRISAN MAIAI F100Horvath Rodica
IACOB MARIA TEODORAI F100Horvath Rodica
MARIAN SOFIAI F100Horvath Rodica
ONACA TUDOR IULIANI F100Horvath Rodica
BOGDAN GEORGEI F98Horvath Rodica
DOMOCOS ALEXI F98Horvath Rodica
DUCA DIANAI F98Horvath Rodica
FEIER DRAGOSI F98Horvath Rodica
LAPADAT MARIA DIANAI F98Horvath Rodica
LAPUSTE DIANA MARIAI F98Horvath Rodica
POP DAMARISI F98Horvath Rodica
SABOU TUDORI F98Horvath Rodica
UNGUR ANISIAI F98Horvath Rodica
ALEXA CARLAI F96Horvath Rodica
CRECAN STEFANI F96Horvath Rodica
LAZAR RARESI F96Horvath Rodica
MOIGRADAN EMIMAI F96Horvath Rodica
MURESAN ALEXIAI F96Horvath Rodica
VESCAN LUCAI F96Horvath Rodica
DOROTEAN ANDREII F94Horvath Rodica
LUCACIU LUCA VLADI F93Horvath Rodica
DIRJAN CRISTIANI F92Horvath Rodica
BURDEA ADNANAI F91Horvath Rodica
EMBER STEFANI F91Horvath Rodica
TIRLEA RAZVANI F90Horvath Rodica
BOGDAN DIANAI F88Horvath Rodica
MICLE BOGDANI F87Horvath Rodica
SABOU CAMELIAI F87Horvath Rodica
BABOS CATINCAI F81Horvath Rodica
BARBUR TUDORI G100Bodis Magdalena
GAVRILUT ANDREII G100Bodis Magdalena
HATEGAN ALEXANDRAI G100Bodis Magdalena
IRIMIEA MARIAI G100Bodis Magdalena
SABAU TUDORI G100Bodis Magdalena
SERBAN MAIAI G100Bodis Magdalena
TEGZES CAMILI G100Bodis Magdalena
BOLGAR PATRICIAI G99Bodis Magdalena
PRUNEA BIANCAI G99Bodis Magdalena
BUCIUMAN LUCAI G98Bodis Magdalena
LEUCA ANAI G96Bodis Magdalena
MAIOR FERENCI G95Bodis Magdalena
FARCAS DAVID I G93Bodis Magdalena
VARGA SARAI G93Bodis Magdalena
TALOS ANTONIAI G90Bodis Magdalena
HOSSU ILINCAI G85Bodis Magdalena
MARCUS SOFIAI G85Bodis Magdalena
SZEREDAI MARIOI G85Bodis Magdalena
BARTH ALEXANDRA I G81Bodis Magdalena
ARDELEAN ALEXIAI G79Bodis Magdalena
TURCU IRINAI G78Bodis Magdalena
GIURGIU MARIAI G76Bodis Magdalena
VLAIC NATALIAI G75Bodis Magdalena
DUMA IOANI G70Bodis Magdalena
PASTOR DARIA I G70Bodis Magdalena
INDRIES MEDEEAI G68Bodis Magdalena
MOSINCAT DARIAI G68Bodis Magdalena
CIGARAN MATEI EDUARD II A100Ardelean Laura
CIMPOIES SARA DANIELA II A100Ardelean Laura
MITRASCA MARC PATRIC II A100Ardelean Laura
PATAKI DENES OVIDIUII A100Ardelean Laura
VERES STEFAN ANDREIII A98Ardelean Laura
PARJEA DAN CATALINII A95Ardelean Laura
MOCAN IOANA TEODORA II A93Ardelean Laura
LEMENI MARA RUXANDRA II A90Ardelean Laura
CRECAN MARIA TEOFANA II A85Ardelean Laura
SABAU CARLA LARISA II A85Ardelean Laura
MIHUT MAIA ELENA II A77Ardelean Laura
DOHAN ANDRA IOANA II A76Ardelean Laura
CIUPE ANA ELISA II A75Ardelean Laura
CHENDE - ROMAN MARIA MIRUNA II A73Ardelean Laura
PODAR ALEXANDRU II A73Ardelean Laura
GHIMAN ANDREI MIRCEA II A70Ardelean Laura
PRODAN OANA MARIA II A70Ardelean Laura
SANDOR GEORGIANA IOANA II A70Ardelean Laura
Criste TudorII B98Bejan Sorina
Stirb OanaII B95Bejan Sorina
Budai IuliaII B93Bejan Sorina
Labo RaresII B91Bejan Sorina
Craciun CorinaII B90Bejan Sorina
Domuta AlexandruII B90Bejan Sorina
Sava ErikII B90Bejan Sorina
Barjac PatriciaII B85Bejan Sorina
Ciorba VladutII B85Bejan Sorina
Toc AnaII B85Bejan Sorina
Gutman ArianaII B80Bejan Sorina
Iepure AndreiII B78Bejan Sorina
Rotar AlexiaII B78Bejan Sorina
Alb TeofanaII B75Bejan Sorina
Toth GiuliaII B75Bejan Sorina
Romitan SebastianII B70Bejan Sorina
Cristea RaulII B68Bejan Sorina
Bolojan PatriciaII B60Bejan Sorina
Ilies RaulII B60Bejan Sorina
Farcas RazvanII BParticipantBejan Sorina
HULUGEAN MARIO IOANII F98Taut Anca
MIHUT MIHAIII F98Taut Anca
SAMSODAN MARIAII F98Taut Anca
SILAGHI MAIA PAULAII F98Taut Anca
BRISC NICOLAE MATEIII F93Taut Anca
CHIBA MATEI DANIELII F83Taut Anca
TERHESIU NICOLETAII F80Taut Anca
MORAR ANDRA MARIAII F75Taut Anca
DURUS EDUARD ADRIANII F68Taut Anca
IUHOS CABA MATEIII F68Taut Anca
CHIBA MARIOII FParticipantTaut Anca
BUCIU BOGDANIII A100Bogdan Aurica
CIMPOIES MARIA IULIAIII A100Bogdan Aurica
CRISAN ALEXANDRAIII A100Bogdan Aurica
LAZEA TUDOR MATEIIII A100Bogdan Aurica
MAGYAR GEORGEIII A100Bogdan Aurica
SZABO LUSIAIII A100Bogdan Aurica
ILIES IRINAIII A93Bogdan Aurica
BARBUR CATINCAIII A92Bogdan Aurica
GOARNA RICHARDIII A89Bogdan Aurica
BARNA ALEXANDRUIII A86Bogdan Aurica
ARDELEAN RAULIII A85Bogdan Aurica
NICULESCU DRAGOSIII A85Bogdan Aurica
PORUMB DAVIDIII A85Bogdan Aurica
SICHET UNGURAS ANDREEAIII A85Bogdan Aurica
VERDES PATRICKIII A63Bogdan Aurica
Goron MarioIII B100Pop Emilia
Ilut DenisaIII B100Pop Emilia
Ghiurutan PatriciaIII B95Pop Emilia
Bartha AlexandraIII B80Pop Emilia
Simea AlexIII B75Pop Emilia
STRAVA NAOMIIII E100Elekes Erika
MOLDOVAN CRISTIANA ELISSAIII E99Elekes Erika
FLONTA OANAIII E97Elekes Erika
SUTEU OANAIII E96Elekes Erika
BREDA CYNTHIA IRINGOIII E95Elekes Erika
POP FLAVIU ANTONIOIII E95Elekes Erika
TRIPON JESSICA MARIAIII E95Elekes Erika
BUT ANDREI IONUTIII F100Culcear Floare
CRISAN NIKITA ALEXANDRAIII F100Culcear Floare
DRAJAN DIANA MARIAIII F100Culcear Floare
LUPU CRISTINAIII F100Culcear Floare
POP MARIETAIII F98Culcear Floare
CHIS DAVIDIII F96Culcear Floare
STRAMBU ROMULUS STEFANIII F96Culcear Floare
AIOANEI MALINA ANDREEAIII F93Culcear Floare
MOIGRADAN ACSAIII F93Culcear Floare
BICA RARESIII F90Culcear Floare
FECHETE IANISIII F88Culcear Floare
MAGUREANU MAYAIII F87Culcear Floare
ACIU ANTONIAIII F85Culcear Floare
COCA LUCAS STEFANIII F84Culcear Floare
MADAREA RAZVANIII F84Culcear Floare
JURCO CRISTINAIII F83Culcear Floare
TURA IOANA ANDREEAIII F82Culcear Floare
ARDELEAN TUDOR STEFANIII F76Culcear Floare
Sabou RalucaIV A98Farcas Cosmina
Duca GeorgeIV A88Farcas Cosmina
Muresan CristianaIV A88Farcas Cosmina
But MateiIV A87Farcas Cosmina
Marian DavidIV A78Farcas Cosmina
Ilies DariusIV A76Farcas Cosmina
Moldovan AntoniaIV A72Farcas Cosmina
PODAR IULIAIV B100Craciunas Corina
Ardai KrisztianIV D100Fazakas Csilla
Boda DanielIV D90Fazakas Csilla
Fazakas EvelinIV D83Fazakas Csilla
Szollosi AlexIV D83Fazakas Csilla
Toth EdeIV D83Fazakas Csilla
Elekes BiankaIV D75Fazakas Csilla
Nagy IstvanIV D75Fazakas Csilla
Raviczki VivienIV D75Fazakas Csilla
Kelemen AkosIV D65Fazakas Csilla
Nagy ZsoltIV D60Fazakas Csilla
Cosma KarolaIV DParticipantFazakas Csilla
Pop SofiaPregatitoare E100Gombos Melinda
Werner MariePregatitoare E100Gombos Melinda
Cheta AlisiaPregatitoare E96Gombos Melinda
Nagy EduardPregatitoare E96Gombos Melinda
Borbe DavidPregatitoare E92Gombos Melinda
Ilies DanielPregatitoare E92Gombos Melinda
Pop AndreeaPregatitoare E92Gombos Melinda
Almas SaraPregatitoare E88Gombos Melinda
Balint SofiaPregatitoare E88Gombos Melinda
Mocan Kim SarahPregatitoare E88Gombos Melinda
Pop RaduPregatitoare E87Gombos Melinda
Sarb FlaviuPregatitoare E87Gombos Melinda
Totos StefaniaPregatitoare E77Gombos Melinda
Pastor DavidPregatitoare E76Gombos Melinda
Rafa MiriamPregatitoare E75Gombos Melinda
Totos AntoniaPregatitoare E72Gombos Melinda
Cerba Roxana - AlessiaPregatitoare F100Cighi Floare
Moldoveanu Bianca - DanielaPregatitoare F100Cighi Floare
Farcas AlexandruPregatitoare F95Cighi Floare
Dabicanu IarinaPregatitoare F91Cighi Floare
Oros MihaiPregatitoare F91Cighi Floare
Craciunas DavidPregatitoare F86Cighi Floare
Muresan Iasmina - MariaPregatitoare F85Cighi Floare
Florean Alex - DariusPregatitoare F84Cighi Floare
Holhos Antonia - RodicaPregatitoare F82Cighi Floare
Tap MiriamPregatitoare F82Cighi Floare
Cigaran Luca - AlexandruPregatitoare F80Cighi Floare
Ciobanu MariaPregatitoare F80Cighi Floare

Inapoi la centrele de concurs