Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Teleorman
Localitate:Videle
Scoala:Scoala nr 2
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Clantau Ioana-BrianaI AEAndrei Emilia
Iancu Matei-MihaiI AEAndrei Emilia
Letu Gabriel-VasileI AEAndrei Emilia
Paraschiv Nicol-CarinaI AEAndrei Emilia
Serban Robert-AndreiI AEAndrei Emilia
Tabara Bianca-TeodoraI AEAndrei Emilia
Vacaru Andrei-GabrielI AEAndrei Emilia
Vasile Medeea-ElenaI AEAndrei Emilia
Carstica Ionela I BEPirnac Mariana
Ciocanel MihaelaI BEPirnac Mariana
Craciun CatalinI BEPirnac Mariana
Grosu-Morcov LucaI BEPirnac Mariana
Iuga DianaI BEPirnac Mariana
Iuja AndreiI BEPirnac Mariana
Joitoiu AlexiaI BEPirnac Mariana
Marginica MarioI BEPirnac Mariana
Paraschiv RianaI BEPirnac Mariana
Serban RobertI BEPirnac Mariana
Toma ElenaI BEPirnac Mariana
Vasile AlexandruI BEPirnac Mariana
NASSAR ATTA ATTIA ADAMII AEBASCOVEANU ELENA
PARASCHIV MAXIMILIAN-MARIOII AEBASCOVEANU ELENA
Badea DorianII BEVintila Florina
Badea LucaII BEVintila Florina
Brebenel BiancaII BEVintila Florina
Curca RuxandraII BEVintila Florina
Dogaru SaraII BEVintila Florina
Mocanu DariaII BEVintila Florina
Verziu RalucaII BEVintila Florina
Voinea AndreeaII BEVintila Florina
Dumitru Carina MariaIII AEMiu Simona
Edu Radu StefanIII AEMiu Simona
Enache Sara MariaIII AEMiu Simona
Manole AlexiaIII AEMiu Simona
Militaru Melissa MariaIII AEMiu Simona
Olteanu Daria AlexandraIII AEMiu Simona
Popescu Alexandru DavidIII AEMiu Simona
Voiculet Maria DianaIII AEMiu Simona
MANOLACHE CATALIN MARIANIII BEBascoveanu Marin
MILITARU CORINA PATRICIAIII BEBascoveanu Marin
PISTOL EMILIA CARMEN ADELINAIII BEBascoveanu Marin
PREDEL VALENTINA ALEXANDRAIII BEBascoveanu Marin
TUCA ALEXANDRU IONUTIII BEBascoveanu Marin
Iliuta MariusPregatitoare BEEnus Nicoleta Ionela
Cercel Larisa-GabrielaI AIAndrei Emilia
Voivozeanu Iuliana Andreea DanielaIII AIMiu Simona
Niculae-Ilie Alexandra-AnamariaI AIIAndrei Emilia
Trotus HoriaIII AIIMiu Simona
Floroiu LaviniaPregatitoare BIIEnus Nicoleta Ionela
Ciupageanu Ciprian-AndreiI AIIAndrei Emilia
BORNEA LARISA-IOANAII AIIBASCOVEANU ELENA
COSTACHE DENISA-ANDREEAII AIIBASCOVEANU ELENA
CRACIUN DARIUS-IULIANII AIIBASCOVEANU ELENA
VASILESCU ANDREEA-GINAII AIIBASCOVEANU ELENA
BADANOIU SEBASTIAN CATALINIII BIIBascoveanu Marin
PUIAN ANDREEAIII BIIBascoveanu Marin
VIZITIU CRISTINA NICOLETAIII BIIBascoveanu Marin
Ticu GeorgeIII AIIIMiu Simona
Cercel Roberta-AnamariaI AIIIAndrei Emilia
Paduraru Iarina CristianaIII AIIIMiu Simona
Iordache RebecaPregatitoare BIIIEnus Nicoleta Ionela
Vasile Silviu-AlbertI AMAndrei Emilia
Petre IonutI BMPirnac Mariana
PURCEA GINEL-VIORELII AMBASCOVEANU ELENA
Ciocanel AnaII BMVintila Florina
Gogan BogdanII BMVintila Florina
Toma StefanIII AMMiu Simona
OPREA FLORIN COSMINIII BMBascoveanu Marin

Inapoi la centrele de concurs