Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Suceava
Localitate:Suceava
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr.3
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CONDREA IOANAI A100PALAGHIANU DORINA
MIHAILA IUSTINI A100PALAGHIANU DORINA
BLINDU MARIOI A96PALAGHIANU DORINA
NEGRU MARIAI A92PALAGHIANU DORINA
PETROVICI EVELINAI B93TANASA MARIA
HISON MATIASI B80TANASA MARIA
TOPALEA VLADIMIRI B80TANASA MARIA
APARASCHIVEI ROBERTI C100PUIU ECATERINA
BUZDUGAN ILINCAI C100PUIU ECATERINA
CRIHAN STEFANIAI C100PUIU ECATERINA
GRIGOREAN DENISAI C100PUIU ECATERINA
HAVRIS EVELINAI C100PUIU ECATERINA
NITU DAVIDI C100PUIU ECATERINA
OBREJA FILIPI C100PUIU ECATERINA
PARGHIE NICOLAEI C100PUIU ECATERINA
PELCER STEFANI C100PUIU ECATERINA
PETRIUC STEFAN ANDREII C100PUIU ECATERINA
SIDOREAC DARIAI C100PUIU ECATERINA
STANCIU IUSTINI C100PUIU ECATERINA
TANASA STEFANIAI C100PUIU ECATERINA
BOTEZATU KARINAI C99PUIU ECATERINA
SEMACA ALEXANDRUI C99PUIU ECATERINA
MORUZ RARESI E100GROSU BRINDUSA
OLTEAN RARESI E100GROSU BRINDUSA
TURCU RAISAI E100GROSU BRINDUSA
NITA STEFANI E99GROSU BRINDUSA
TOMACHA BIANCAI E99GROSU BRINDUSA
BRADATAN IUSTINI E98GROSU BRINDUSA
DANILA CARLAI E98GROSU BRINDUSA
MOROSANU EVELINAI E98GROSU BRINDUSA
TOMACHA DIANAI E98GROSU BRINDUSA
ITCO ALESIAI E97GROSU BRINDUSA
RAULIUC ILARIAI E97GROSU BRINDUSA
PAVLIUC DAVIDI E95GROSU BRINDUSA
AIFTODOAIE MARAI E93GROSU BRINDUSA
AGHENITEI RUBENI E89GROSU BRINDUSA
HUTAN DARIAI E89GROSU BRINDUSA
PRISTAVU ELENAI E89GROSU BRINDUSA
PETROVICI NICOLEI E87GROSU BRINDUSA
GRIGORE ROBERTI E85GROSU BRINDUSA
CIMBRU DARIUSI E82GROSU BRINDUSA
DURA TIBERIUI E81.5GROSU BRINDUSA
VERCIUC RARESI E78.5GROSU BRINDUSA
PALADE MAYAI E78GROSU BRINDUSA
DAVID BIANCAI E60GROSU BRINDUSA
ORHEAN TEODORI E60GROSU BRINDUSA
HRUSCA ROBERTII A93BLANARU SORINA SC HANTASTI
LUCESCU RAZVANII A91INTORSURA RENATE
PADURARU TABITAII A91BLANARU SORINA SC HANTASTI
FETCU DAVIDII A85INTORSURA RENATE
CIUNTU MIHAIII C95GRIG IULIA
DONIGA ALEXANDRAII D95STEFAN OANA
CIORNEI TEODORII D91STEFAN OANA
cCioban Theodor VasileII E98Culita Gabriela
PALADE ANDREIII E98CULITA GABRIELA
BRUJA VLADII E90CULITA GABRIELA
MARTOLEA ROBERTII E90CULITA GABRIELA
PENESCU ROBERTII E80CULITA GABRIELA
BOLOCAN ANAII E65CULITA GABRIELA
KADERJABEK STEFANII E60CULITA GABRIELA
PLACINTA COSMINIII A100CRASMARIU ADRIANA
POINARU RARES AURELIII A100ZETU VIORICA SC MIRON COSTIN SUCEAVA
GAGILA ALEXIAIII A98CRASMARIU ADRIANA
GRADINARU CONSTANTINIII A98CRASMARIU ADRIANA
LAZAREAN ANDREIIII A98CRASMARIU ADRIANA
PITU ALINIII A98ROTAR NICOLETA LICEUL TEHLOGIC CAJVANA
BIRGAUAN ANA MARIAIII A95ROTAR NICOLETA LICEUL TEHLOGIC CAJVANA
DATTOLA ANTONIAIII A94CRASMARIU ADRIANA
ILUAN CRISTIANIII A91ROTAR NICOLETA LICEUL TEHLOGIC CAJVANA
JIREADA IULIANIII A90CRASMARIU ADRIANA
RAICU ANDREIIII A90CRASMARIU ADRIANA
STIRBU IOANAIII A88CRASMARIU ADRIANA
JEDER ANDREIIII A85CRASMARIU ADRIANA
UNGUREANU RAZVANIII A80CRASMARIU ADRIANA
PETRARU RARESIII A75CRASMARIU ADRIANA
BABASCU MARAIII A70CRASMARIU ADRIANA
CUCU ADELINAIII A60CRASMARIU ADRIANA
CURCA COSTAN SABINAIII B100CRACIUN ELENA
PELIN DENISAIII B100CRACIUN ELENA
VIERIU LIAIII B100CRACIUN ELENA
APARASCHIVEI TUDORIII B99CRACIUN ELENA
NEAGU CEZARIII B98CRACIUN ELENA
BODNAR IRINAIII B85CRACIUN ELENA
BOGHIAN STEFANIII B80CRACIUN ELENA
DOMINTE STEFANIII B80CRACIUN ELENA
ORZA RAZVANIII B78CRACIUN ELENA
CLEM MATEIIII B77CRACIUN ELENA
ONICEANU STEFANIII B75CRACIUN ELENA
ONCIULEANU ALEXANDRUIII B70CRACIUN ELENA
BAISAN ALEXANDRAIII B60CRACIUN ELENA
BIRLADEANU ALEXANDRAIII B60CRACIUN ELENA
CODINA IULIAIII B60CRACIUN ELENA
COJOCARIU TUDORIII B60CRACIUN ELENA
GURITA IOANAIII B60CRACIUN ELENA
ALBU MATEIIII D98ZAICESCU MIRELA
BENEDEK DARIAIII D97ZAICESCU MIRELA
FANDACHE NADIAIII D95ZAICESCU MIRELA
PLESCAN BIANCAIII D91ZAICESCU MIRELA
IONICA GIULIAIII D90ZAICESCU MIRELA
COMSA MIRELA ELENAIV A100TABARCEA SILVESTRU
BALAN RUXANDRAIV B100LUPASCU SILVIA
BARILA STEFANAIV B95LUPASCU SILVIA
DIACONESCU ANDREIIV B95LUPASCU SILVIA
MAXIM SABINIV B95LUPASCU SILVIA
POPESCU ANDREIIV B87LUPASCU SILVIA
CANDAY ALEKSIV B80LUPASCU SILVIA
VICOL ANAIV B74LUPASCU SILVIA
SAVA ALEXANDRU STEFANIV B68LUPASCU SILVIA
IFTIME ANAIV B65LUPASCU SILVIA
PSEBILSCHI ANA CLAUDIAIV C99TALPAU RODICA
JUCAN ANA MARIAIV C98TALPAU RODICA
PETROSEL DIANAIV C95TALPAU RODICA
CIOT SOFIAIV C92TALPAU RODICA
ILISOI ANDREIIV C92TALPAU RODICA
LOMICOVSCHI LORAND IOANIV C87TALPAU RODICA
OSTAFI FABIANIV C78TALPAU RODICA
CAILEAN IOANAIV C77TALPAU RODICA
PAIUS TUDORIV C77TALPAU RODICA
MACOVEI BIANCAIV C76TALPAU RODICA
ZVARICI OCTAVIANIV C61TALPAU RODICA
ARGATU ALEXANDRUIV C60TALPAU RODICA
JULEI IASMINAIV C60TALPAU RODICA
BUZIC DELIAPregatitoare B100ANASTASIU FLORENTINA
GRUNICHEVICI SONIAPregatitoare B100ANASTASIU FLORENTINA
HURJUI MEDEEAPregatitoare B100ANASTASIU FLORENTINA
ALBU ANASTASIAPregatitoare B96ANASTASIU FLORENTINA
GROSU IOANAPregatitoare B95ANASTASIU FLORENTINA
PASCAN ALESSIAPregatitoare B91ANASTASIU FLORENTINA
ANCUTA TEOFANPregatitoare B90ANASTASIU FLORENTINA
BALAN DARIAPregatitoare B90ANASTASIU FLORENTINA
HAIDUC SOFIAPregatitoare B90ANASTASIU FLORENTINA

Inapoi la centrele de concurs