Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Marin Preda
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BALAN RADU-STEFANI AEPOPESCU CIOACA DANIELA
DUMITRU ANA-MARIAI AEPOPESCU CIOACA DANIELA
LACRARU THEODOR-GEORGEI AEPOPESCU CIOACA DANIELA
MINCU MARIAI AEPOPESCU CIOACA DANIELA
PETRE RAZVANI AEPOPESCU CIOACA DANIELA
POPESCU ELIANA-ANDREEAI AEPOPESCU CIOACA DANIELA
TATU DAVID-FLORINI AEPOPESCU CIOACA DANIELA
DINCA ELENA-CATALINAI BERADU OANA
GHERGHIN DARIA-MIHAELAI BERADU OANA
NEGOESCU BIANCA-ELENAI BERADU OANA
SASU MARIA-CRISTINAI BERADU OANA
BARBU MARIAI CEPLETOIU SIMONA
BUTNARU SABINI CEPLETOIU SIMONA
DICU RAZVANI CEPLETOIU SIMONA
VOICU MATEOI CEPLETOIU SIMONA
SERBAN GEORGEII AECHIRCA GABRIELA
DIACONU VICTORII BEIONESCU LIANA
MARIN MIHAIII BEIONESCU LIANA
MITRACHE ALEXANDRUII BEIONESCU LIANA
NASTASE RARESII BEIONESCU LIANA
PETROV DARIAII BEIONESCU LIANA
POPA VLADII BEIONESCU LIANA
RIZESCU ALESSANDROII BEIONESCU LIANA
DORE STEFANIII AEMANEA ILEANA
PANA SERGIUIII AEMANEA ILEANA
PANAITESCU IVONAIII AEMANEA ILEANA
DOBRESCU MARIAIII BEPOPESCU NICOLETA
FILIP IULIAIII BEPOPESCU NICOLETA
PETRESCU MEDAIII BEPOPESCU NICOLETA
TEODORESCU ANA MARIAIII BEPOPESCU NICOLETA
BERECHET AYANAIV AEROSU ADELA
BIZGA-NICOLESCU CARMENIV AEROSU ADELA
DOROBANTU ALEXANDRUIV AEROSU ADELA
LAZAR AMALIAIV AEROSU ADELA
VASILESCU TUDORIV AEROSU ADELA
CHILIMENT ARISPregatitoare CEMALANCIOIU CATALINA
COVACI MARIAPregatitoare CEMALANCIOIU CATALINA
FULGA ALEXIAPregatitoare CEMALANCIOIU CATALINA
MILOIU MARIAPregatitoare CEMALANCIOIU CATALINA
NEACSA REBECCAPregatitoare CEMALANCIOIU CATALINA
OLTEANU RALUCAPregatitoare CEMALANCIOIU CATALINA
PREDA AYANNPregatitoare CEMALANCIOIU CATALINA
CANU STEFANIII AIMANEA ILEANA
MASGACIU DENISIII AIMANEA ILEANA
POPESCU DIMOSIV AIROSU ADELA
BONCESCU ANDRA-MIHAELAI AIIPOPESCU CIOACA DANIELA
ANDREESCU RUXANDRA IOANAI BIIRADU OANA
CARSTEA MATEI GABRIELI BIIRADU OANA
CONSTANTINESCU MAIA-ELENAI BIIRADU OANA
IONESCU ANA-MARIAI BIIRADU OANA
MARINESCU ANA-MARIAI BIIRADU OANA
ENE RUXANDRAIV AIIROSU ADELA
ILIE RAZVANIV AIIROSU ADELA
MARTINESCU MATEEAIV AIIROSU ADELA
IORDAN DIANAIII AIIMANEA ILEANA
MERCEA ANA-MARIAIII AIIMANEA ILEANA
BADARAN ALESIAPregatitoare CIIMALANCIOIU CATALINA
ZAMFIRA SERGIUI BIIRADU OANA
FLENEHES CARMENI CIIPLETOIU SIMONA
JAICA VLADI CIIPLETOIU SIMONA
CRACIUN ALESSIAII BIIIONESCU LIANA
MINCU REBECAII BIIIONESCU LIANA
BONDOC MARIAIV AIIROSU ADELA
PANDELICA ANDREIIV AIIROSU ADELA
PELEASE SARAIV AIIROSU ADELA
SANDULESCU DANIV AIIROSU ADELA
GURITA CRISTINAPregatitoare CIIMALANCIOIU CATALINA
NAIE DARIUSPregatitoare CIIMALANCIOIU CATALINA
UNGUREANU BOGDANI AIIIPOPESCU CIOACA DANIELA
CHIRITA DARIAIII AIIIMANEA ILEANA
GICARU LAVINIAIII AIIIMANEA ILEANA
DORE OCTAVIANI AIIIPOPESCU CIOACA DANIELA
STOIAN SAMIRAI AIIIPOPESCU CIOACA DANIELA
RUSCEA COSMINI AMPOPESCU CIOACA DANIELA
COTOMAN STEFANI CMPLETOIU SIMONA
COSTIN DARIO-ANDREIII AMCHIRCA GABRIELA
NECHITA SARAII AMCHIRCA GABRIELA
NICOLAESCU CATALINAII AMCHIRCA GABRIELA
PANAIT ALEXIAII AMCHIRCA GABRIELA
POPESCU STEFANII AMCHIRCA GABRIELA
DEAC PETRAII BMIONESCU LIANA
GHEORGHE RUXANDRAII BMIONESCU LIANA
GINAVAR ADINAII BMIONESCU LIANA
STEFANICA DARIUSIII AMMANEA ILEANA
CHIRICIOIU ANA-MARIAIV BMSERBAN OLIVIA

Inapoi la centrele de concurs