Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr. 27
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CODIN ANDRAI AEGHETA ELENA
CONSTANTIN ALESSYAI AEGHETA ELENA
DADARLAT ANA MARIAI AEGHETA ELENA
RUSEN ALEXANDRUI AEGHETA ELENA
SALVAN DARIAI AEGHETA ELENA
STROE MARIA ANDREEAI AEGHETA ELENA
APOSTOL LARISAI DESasu Claudia
NITOI ALINI DESasu Claudia
PARASCHIV MATEII DESasu Claudia
STAN RARESI DESasu Claudia
VASILE IUSTINAI DESasu Claudia
Claru ElenaII CERadulescu Mirela
Mustatea Antonia MariaII CERadulescu Mirela
DUMITRESCU MARIAIII AEIORDACHE MIHAELA
MARIN ILINCAIII AEIORDACHE MIHAELA
branila dragos stefanPregatitoare aEghica florentina
CONSTANTIN NICOLASPregatitoare AEghica florentina
NEGREA TEODORAPregatitoare AEghica florentina
POPA TANIAPregatitoare AEghica florentina
popescu iuliaPregatitoare AEghica florentina
TABACU CARLAPregatitoare AEghica florentina
TACHE TUDORPregatitoare AEghica florentina
TANASIE RARESPregatitoare AEghica florentina
BALAHURA STEFANI DISasu Claudia
CILIBIU TEODORAI DISasu Claudia
NICULESCU ILINCAI DISasu Claudia
CHIRCA ANDREEAI AIIGHETA ELENA
IONICA MARIA BIANCAI AIICozac Cristina
ALECU BIANCAIII AIIIORDACHE MIHAELA
MUSTAFA DENISI AIIGHETA ELENA
PANITA ALEXANDRUI AIIGHETA ELENA
TOADERU ANAI DIISasu Claudia
Rentea TudorII CIIRadulescu Mirela
OPREA LUIZA MARIAIII AIIIORDACHE MIHAELA
constantin alessiaPregatitoare aIIghica florentina
GAMAN FELIXPregatitoare AIIghica florentina
MANEA ALEXANDRUPregatitoare AIIghica florentina
MELEG DARIUSPregatitoare AIIghica florentina
necsulescu stefaniaPregatitoare AIIIghica florentina
PASCU CARLAPregatitoare AIIIghica florentina
SCRIECIU ALESSIAI DIIISasu Claudia
Dobrica DianaII CIIIRadulescu Mirela
Toma DavidII CIIIRadulescu Mirela
OLTEANU MATEIPregatitoare AIIIghica florentina
constantin alexandruPregatitoare aIIIghica florentina
IRIMESCU DAVIDPregatitoare AIIIghica florentina
DOBRIN ALEXANDRAI AMGHETA ELENA
TANASE MATEII AMGHETA ELENA
TRIFAN NATALIAI AMGHETA ELENA
Bratu BiancaI DMSasu Claudia
POPOVICI ILINCAI DMSasu Claudia
TONGHIOIU ALBERTI DMSasu Claudia
Valcu GabrielI DMSasu Claudia
Maican IuliaII CMRadulescu Mirela
Popesu DeliaII CMRadulescu Mirela
ALESTAR MARIAPregatitoare AMghica florentina
MOCANU ALEXANDRUPregatitoare AMghica florentina
PETRESCU MATEIPregatitoare AMghica florentina
PETRESCU MATEIPregatitoare AMghica florentina
SAVU ERMINPregatitoare AMghica florentina

Inapoi la centrele de concurs