Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Eforie Nord
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 1
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Blanzeanu Ioan TudorI A100Gani Nela
Cincu DavidI A100Gani Nela
Cinteanu RebeccaI A100Gani Nela
Culus TheodoraI A100Gani Nela
Deaconu AlessiaI A100Gani Nela
Feodotov AdelinaI A100Gani Nela
Filip AlexandruI A100Gani Nela
Gani EdiI A100Gani Nela
Membet IzelI A100Gani Nela
Meneveli AadenI A100Gani Nela
Miras YasminI A100Gani Nela
Tudose PatrickI A100Gani Nela
Vodita ErikaI A100Gani Nela
Cretu SofiaI A99Gani Nela
Baca Ebru AlisaI A98Gani Nela
Izrul HiraI A98Gani Nela
Kasemi SofiaI A97Gani Nela
Calinescu AdelinaI A96Gani Nela
Preda CristianaI A95Gani Nela
Ciopa AdelinaI A93Gani Nela
Nitu AlexandruI A93Gani Nela
Dobrescu SoniaI A89Gani Nela
Filon RazvanI A75Gani Nela
Horga EduardI B100Jeciu Oana
Beres AlidaI B96Jeciu Oana
Maxim EduardI B96Jeciu Oana
Jora IrinaI B82Jeciu Oana
Lita AlanI B74Jeciu Oana
Stetco AmeliaI B74Jeciu Oana
Done NioletaI B73Jeciu Oana
Apostol IannisII A100Vargoliu Stela
Badalache AndreeaII A100Vargoliu Stela
Cristache RazvanII A100Vargoliu Stela
Ghita RaresII A100Vargoliu Stela
Groza CarlaII A100Vargoliu Stela
Moroianu IrinaII A100Vargoliu Stela
Pituru RobertII A100Vargoliu Stela
Sarcu MihaiII A100Vargoliu Stela
Truta RaresII A100Vargoliu Stela
Vargoliu SaraII A100Vargoliu Stela
Paraschiv IlincaII A92.5Vargoliu Stela
Bejan DanaII A90Vargoliu Stela
Vargoliu LucaII A90Vargoliu Stela
Visovan BiancaII A90Vargoliu Stela
Borsova LucianII A72.5Vargoliu Stela
Nechifor LucianII A72.5Vargoliu Stela
Ciorabai AyanII A70Vargoliu Stela
Rascol SebastianII A70Vargoliu Stela
Popescu EduardII C95Doros Monica
Orbocea MateiIII B100Paun Elisabeta
Frecus IoanaIII B98Paun Elisabeta
Calivet DenizIII B92Paun Elisabeta
Voiculescu TimoteiIII B90Paun Elisabeta
Mitran AlexandruIII B86Paun Elisabeta
Burtea AdrianIII B85Paun Elisabeta
Filimon DariaIII B85Paun Elisabeta
Mihai AndraIII B85Paun Elisabeta
Grigoruta SharonIII B83Paun Elisabeta
Jora VeronicaIII B81Paun Elisabeta
Pinescu AlessiaIII B76Paun Elisabeta
Filip MihaiIV A100Memis Feiza
Necula Alexa MariaIV A95Memis Feiza
Paun CristianIV A68Memis Feiza
Diaconescu VictorIV B100Marinescu Alina
Marinescu MariaIV B100Marinescu Alina
Seitcadil SaraIV B100Marinescu Alina
Badea MariaIV B95Marinescu Alina
Ignat VictorIV B95Marinescu Alina
Pavalachi EricIV B90Marinescu Alina
Niculae MaraIV B75Marinescu Alina
Vasile ChristianIV B73Marinescu Alina
Nastase CristianIV B68Marinescu Alina
Soceanu SaraIV B68Marinescu Alina
Anghel BiancaIV B66Marinescu Alina
Andronachi DavidPregatitoare A100Stanoiev Cleopatra
Dobre ElisaPregatitoare A100Stanoiev Cleopatra
Karakoc ErsunPregatitoare A100Stanoiev Cleopatra
Voiculescu StefanPregatitoare A98Stanoiev Cleopatra
Constantin IlincaPregatitoare A96Stanoiev Cleopatra
Cristea SaraPregatitoare A95Stanoiev Cleopatra
Constantinescu BiancaPregatitoare A94Stanoiev Cleopatra
Branga DariaPregatitoare A90Stanoiev Cleopatra
Giurgea PatrickPregatitoare A90Stanoiev Cleopatra
Murat EmisPregatitoare A90Stanoiev Cleopatra
Cristea DariaPregatitoare A84Stanoiev Cleopatra

Inapoi la centrele de concurs