Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Eforie Nord
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 1
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Andronachi DavidI A100Stanoiev Cleopatra
Constantin IlincaI A100Stanoiev Cleopatra
Dobre ElisaI A100Stanoiev Cleopatra
Dumitrache FlorinI A100Stanoiev Cleopatra
Giurgea PatrickI A100Stanoiev Cleopatra
Murat EnisI A100Stanoiev Cleopatra
Voiculescu StefanI A100Stanoiev Cleopatra
Branga AlexiaI A95Stanoiev Cleopatra
Constantinescu BiancaI A95Stanoiev Cleopatra
Cristea SaraI A95Stanoiev Cleopatra
Branga DariaI A90Stanoiev Cleopatra
Karacoc ErsinI A90Stanoiev Cleopatra
Moldovan AlexandruI A90Stanoiev Cleopatra
Salomiea AndreiI A90Stanoiev Cleopatra
Zaporojan DariaI A90Stanoiev Cleopatra
Buga VladI A85Stanoiev Cleopatra
Maner DavidI A80Stanoiev Cleopatra
Scanteie MarioI A70Stanoiev Cleopatra
Sion AlexandruI A70Stanoiev Cleopatra
Calinescu Adelina GabrielaII A100Gani Nela
Culus TheodoraII A100Gani Nela
Izbul HiraII A100Gani Nela
Meneveli AadenII A100Gani Nela
Tudose PatrikII A100Gani Nela
Apetroaei LucaII A95Gani Nela
Baca AlisaII A95Gani Nela
Blanzeanu TudorII A95Gani Nela
Cinteanu RebeccaII A95Gani Nela
Curt-Sein daliaII A95Gani Nela
Deaconu AlessiaII A95Gani Nela
Feodotov AdelinaII A95Gani Nela
Filip AlexandruII A95Gani Nela
Cincu DavidII A90Gani Nela
Cretu SofiaII A90Gani Nela
Filon RazvanII A90Gani Nela
Mambet IzelII A90Gani Nela
Preda CristianaII A90Gani Nela
Dobrescu SoniaII A85Gani Nela
Hanu ionut AdrianII A85Gani Nela
Kasemi SophieII A85Gani Nela
Oanta WalterII A85Gani Nela
Gani EdiII A75Gani Nela
Miras YasmineII A75Gani Nela
Nitu AlexandruII A75Gani Nela
Vodita ErikaII A75Gani Nela
Rusnaciuc Paul EduardII A70Gani Nela
Beres AlidaII B100Jeciu Oana
Horga EduardII B100Jeciu Oana
Maxim EduardII B100Jeciu Oana
Tanase MarioII B95Jeciu Oana
Stetco AmeliaII B85Jeciu Oana
Jora IrinaII B65Jeciu Oana
Apostol IannisIII A100Vargoliu Stela
Cristache RazvanIII A100Vargoliu Stela
Ghita RaresIII A100Vargoliu Stela
Groza CarlaIII A100Vargoliu Stela
Paraschiv IlincaIII A100Vargoliu Stela
Truta RaresIII A100Vargoliu Stela
Visovan BiancaIII A94Vargoliu Stela
Ciorabai AyanIII A90Vargoliu Stela
Tamas AlexiaIII A81Vargoliu Stela
Barbulescu SabrinaIII B75Istrate Elena
Elama DavidIII B73.5Istrate Elena
Canea TeodorIII B72.5Istrate Elena
Gheorghe GabrielIII B68.5Istrate Elena
Culus AndreiIII C98.5Doros Monica
Popescu Eduard III C98.5Doros Monica
Bulagea MariaIII C83Doros Monica
Murla MelisaIII C75Doros Monica
Constantin EmanuelIII C69Doros Monica
Rizea RoxanaIII C66Doros Monica
Calivet DenizIV B100Paun Elisabeta
Mihai AndraIV B100Paun Elisabeta
Orbocea MateiIV B98Paun Elisabeta
Burtea AdrianIV B95Paun Elisabeta
Olteanu BogdanIV B83Paun Elisabeta
Ablez AyanIV B80Paun Elisabeta
Doros MateiIV B75Paun Elisabeta
Filimon DariaIV B70Paun Elisabeta
Mitran AlexandruIV B70Paun Elisabeta
Pinescu AlessiaIV B70Paun Elisabeta
Tulpan CristinaIV B70Paun Elisabeta
Voiculescu TimoteiIV B65Paun Elisabeta
Gani SaraIV B60Paun Elisabeta
Jora VeronicaIV B60Paun Elisabeta
Mustafa EmreIV B60Paun Elisabeta
Cincu AndreiPregatitoare A100Clement Alina
Dobre AndaPregatitoare A100Clement Alina
Fantana AlesiaPregatitoare A100Clement Alina
Nemes TeodoraPregatitoare A100Clement Alina
Pavalachi JaninePregatitoare A100Clement Alina
Roibu FlaviusPregatitoare A100Clement Alina
Scripcaru DanielPregatitoare A100Clement Alina
Seitcadil MelisaPregatitoare A100Clement Alina
Tiliuta DavidPregatitoare A100Clement Alina
Yigit EbruPregatitoare A100Clement Alina
Ruse DavidPregatitoare A95Clement Alina
Ciocea SaraPregatitoare A90Clement Alina
Mihai-Popovici MariaPregatitoare A86Clement Alina
Moca AlexandraPregatitoare A85Clement Alina
Ismana AndreiPregatitoare A82Clement Alina
Jeciu AlesiaPregatitoare A74Clement Alina
Popa MatiasPregatitoare A64Clement Alina

Inapoi la centrele de concurs