Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:Liceul cu Program Sportiv
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Banica IustinI CEvarzaru geanina
Stancu BogdanI CEvarzaru geanina
Bodescu Andreea MariaIII AEVladu Mariana
Curelaru Ana- MariaIII AEVladu Mariana
Popa Lidia StefaniaIII AEVladu Mariana
Tudorache AndreasIII AEVladu Mariana
Voica Maria TeodoraIII AEVladu Mariana
Ivan Bianca MariaIV AEVoica Mariana
Pruna MirunaPregatitoare AELaufer Cristina
Macesanu MirunaPregatitoare BEMatescu Simona
Popescu YanisPregatitoare BEMatescu Simona
Udrea NicolasPregatitoare BEMatescu Simona
Ungureanu MirunaPregatitoare BEMatescu Simona
Pacioianu TeodoraIV AIVoica Mariana
Balutoiu Ra luca MariaIII AIVladu Mariana
Delurintu VictorIII AIVladu Mariana
Jianu CridtianaIII AIVladu Mariana
Nicolae Theodor AndreiIII AIVladu Mariana
Popa RazvanIII AIVladu Mariana
Ene LucaIV AIVoica Mariana
Popa Marian EduartIV AIVoica Mariana
Puenea Teodor ValentinIV AIVoica Mariana
Tuca Alexandru IoanIV AIVoica Mariana
Gherman StefanI CIIvarzaru geanina
Pirvan Andrei MarioIV AIIVoica Mariana
Carzon IrisPregatitoare AIILaufer Cristina
Catana CostinPregatitoare BIIMatescu Simona
Martinescu NicusorPregatitoare BIIMatescu Simona
Perpelea DavidPregatitoare BIIMatescu Simona
Serban LucaPregatitoare BIIMatescu Simona
Stefan DenisPregatitoare BIIMatescu Simona
Barascu Alberto MihaiIV AIIVoica Mariana
Dabugeanu AlexiaPregatitoare AIILaufer Cristina
Ion SofiaPregatitoare AIILaufer Cristina
Sirbu AlexandruPregatitoare AIILaufer Cristina
Spelbusi ClaraIV AIIIVoica Mariana
Mihai Andreea DariaIV AIIIVoica Mariana
Taman SaraPregatitoare AIIILaufer Cristina
Iliescu SoniaI CMvarzaru geanina
Rosu DenisI CMvarzaru geanina
Dita Ianis AdrianIII AMVladu Mariana
Sanda AndraIII AMVladu Mariana
Dinca StefanPregatitoare BMMatescu Simona

Inapoi la centrele de concurs