Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Liceul Teoretic Mircea Eliade
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
GRADINARU MIRUNA-MARIAI A80Tudorache Alexandrina
NEDELCU ALESSIA-MARIAI A73Tudorache Alexandrina
MOGOS ILARIAI A70Tudorache Alexandrina
ROSCA RAZVAN-ANDREII A60Tudorache Alexandrina
IGNAT DARIA-BIANCAI AParticipantTudorache Alexandrina
IOANITESCU DAVID ANDREII AParticipantTudorache Alexandrina
SANDU FLAVIUS I AParticipantTudorache Alexandrina
GHELASE ELENAI AParticipantTudorache Alexandrina
BUNGA ANDREI-ROBERTI AParticipantTudorache Alexandrina
BRATU ALBERT-NICOLASI AParticipantTudorache Alexandrina
DONICI MIRCEAI B90Capris Mariana
VIERU RALUCAI B90Capris Mariana
MARIN DARIAI B85Capris Mariana
STAN EDUARDI B83Capris Mariana
CHIRILOIU GEORGEI B76Capris Mariana
BELDIE AURAI B70Capris Mariana
DONICI ANDREEAI B65Capris Mariana
VARLANUTA BIANCAI B63Capris Mariana
TABACARU GABRIELAI BParticipantCapris Mariana
CATEA SORINI BParticipantCapris Mariana
GHEORGHITA REBECAII A100Dumitru Cornelia
LEONTE DARIUSII A100Dumitru Cornelia
TAMAZLACARIU ALINAII A100Dumitru Cornelia
ATANASIU EMILIANII A95Dumitru Cornelia
DONOSE LAVINIAII A95Dumitru Cornelia
CARAPCENCU SAMIRAII A90Dumitru Cornelia
STAN LOREDANAII A90Dumitru Cornelia
URSU MELANIAII A90Dumitru Cornelia
DRAGAN EDUARD-NICOLAEII A85Dumitru Cornelia
POPOIU MATEIII A85Dumitru Cornelia
MANZA STEFANII A80Dumitru Cornelia
POPA CRISTIANII A80Dumitru Cornelia
RADULESCU DIANAII A80Dumitru Cornelia
BUCUR FLORIN - CONSTANTINII A70Dumitru CORNELIA
GOLEANU MAXIMILIANII A70Dumitru CORNELIA
HURDUC RAZVAN - MARIANII A70Dumitru CORNELIA
BUNU HORIA-STEFANII B100Petcu Nicoleta
CALOIANU TUDORII B100Petcu Nicoleta
ENACHE ALINII B100Petcu Nicoleta
FERENCZ FRANCESCA-RAMONAII B100Petcu Nicoleta
DRAGOMIR BOGDANII B85Petcu Nicoleta
FEIZULAH YILDIZ OCTAVIANII B85Petcu NICOLETA
NECHITA CARLAII B85Petcu Nicoleta
COCU RAULII B80Petcu Nicoleta
COMANESCU MARIA-MADALINAII B80Petcu NICOLETA
DARIE ANDREEA RALUCAII B80Petcu NICOLETA
DOMINTEANU MARIA - DARIAII B80Petcu NICOLETA
GAVANESCU MIRUNA IONELAII B80Petcu NICOLETA
NEAGU NICOLAS-GABRIELII B80Petcu Nicoleta
PALADE TEODORA-MARIAII B80Petcu Nicoleta
STATE GIULIAII B80Petcu Nicoleta
OLARU CRISTIAN CATALINII B75Petcu NICOLETA
PAVLOV ALEXANDRAII B75Petcu Nicoleta
ANTON ANDREEAII B70Petcu Nicoleta
BRANDIU DAVID-ROBERTII C100Coman Alexi-Daniela
IORDACHE DARIA-TEODORAII C100Coman Alexi-Daniela
BALAN ANGELO-ANDREIII C95Coman Alexi-Daniela
HUZUM MARIO-GEORGEII C90Coman Alexi-Daniela
MURARIU SEBASTIAN-MIHAIII C90Coman Alexi-Daniela
CARP ANA-MARIAII C80Coman Alexi-Daniela
SOCOLA DARIA-ANDREEAII C80Coman Alexi-Daniela
PASCU GHEORGHITAII C75Coman Alexi-Daniela
ZAGAN ALINAII C70Coman Alexi-Daniela
CARAMALAU MIHAI III A100Lupu-Neicu Stan
TOFAN COSMINIII A100Lupu-Neicu Stan
DONICI ELENAIII A90Lupu-Neicu Stan
DUMITRAN TEODORA-ALEXANDRAIII B100Brehoi Geta
CROITORU MARIA-ALEXIAIII B95Brehoi Geta
NASTAC ELENAIV A100Scholler Victorita
NADANE STEFANIV A90Scholler Victorita
MANZU ALEXANDRU - ADRIAN IV AParticipantScholler Victorita
CODRUZ CRISTINAIV AParticipantScholler Victorita
MAFTEI LAVINIA-ALEXANDRAIV AParticipantScholler Victorita
IONESCU ADRIANIV AParticipantScholler Victorita
IOSIF CLAUDIUIV AParticipantScholler Victorita
RUGINA DAVIDIV AParticipantScholler Victorita
URSU SEBASTIANIV AParticipantScholler Victorita
OANCA ROBERTIV AParticipantScholler Victorita
GLAVASC BIANCAIV AParticipantScholler Victorita
MITITELU DANIELA-GEANINAIV B100Tanase Anica-Maria
DRAGAN FLORIN-CRISTISNIV B90Tanase Anica-Maria
POPA ALEXANDRA - MARIAIV B78Tanase Anica-Maria
NICORICI MARIA-TEODORAIV B76Tanase Anica-Maria
VLAD CATALINIV B67Tanase Anica-Maria
VESTE SABINA - ELENAIV BParticipantTanase Anica-Maria
VLAGEA CLAUDIU-GABRIELIV BParticipantTanase Anica-Maria
PASCU FILIPIV BParticipantTanase Anica-Maria
ALECU FLAVIUSPregatitoare A100Clisu Maria
CLIPEA CARINAPregatitoare A100Clisu Maria
CRAIU ALEXIAPregatitoare A100Clisu Maria
FRATILA ALINAPregatitoare A100Clisu Maria
LUNGU LAVINIAPregatitoare A100Clisu Maria
MUNTEANU SEBASTIANPregatitoare A100Clisu Maria
STOICA RAISAPregatitoare A100Clisu Maria
TUDOSA NICOLASPregatitoare A100Clisu Maria
GHIZELA ALBERTPregatitoare A98Clisu Maria
PANAITE TEODORPregatitoare A98Clisu Maria
VELICHE DAVIDPregatitoare A95Clisu Maria
BUJOREANU STEFANIAPregatitoare A90Clisu Maria
MALAIRAU EDUARDPregatitoare A90Clisu Maria
URSU AMALIAPregatitoare A83Clisu Maria
GROSU BIANCAPregatitoare AParticipantClisu Maria
BRANDIU DRAGOSPregatitoare B100Jalba Anamaria
DONOIU DAVIDPregatitoare B95Jalba Anamaria
DULCESCU DENISAPregatitoare B95Jalba Anamaria
MOCANU IONUTPregatitoare B95Jalba Anamaria
PIRVU ALEXANDRUPregatitoare B95Jalba Anamaria
GHEORGHITA ELISEIPregatitoare B93Jalba Anamaria
EUSTRATIADIS THEODORAPregatitoare B90Jalba Anamaria
MOISE DAVIDPregatitoare B90Jalba Anamaria
DUMITRU MARIAPregatitoare B85Jalba Anamaria

Inapoi la centrele de concurs