Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Corabia
Scoala:Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Bescuca AlexandruII AEPufulete Jenica
Birtan DenisaII AEPufulete Jenica
Ciocirlan AndraII AEPufulete Jenica
Pop VladII AEPufulete Jenica
Raducanu GabrielaII AEPufulete Jenica
Rusanescu AmaliaII AEPufulete Jenica
Sanda CosminaII AEPufulete Jenica
Sapca IoanaII AEPufulete Jenica
Tutuianu RazvanII AEPufulete Jenica
Vadastreanu SebastianII AEPufulete Jenica
Anghel AmiII BEDatcu Adela
Cococi MihaiII BEDatcu Adela
Datcu AndreiII BEDatcu Adela
Datcu CatalinII BEDatcu Adela
Lia GabrielII BEDatcu Adela
Ciobanica AlexandruIII BEVelea Mariana
Ivan LorenaIII BEVelea Mariana
Jianu DariaIII BEVelea Mariana
Musat HoriaIII BEVelea Mariana
Serbanica AliciaIII BEVelea Mariana
Staicu RazvanIII BEVelea Mariana
Stanica EmmaIII BEVelea Mariana
Torba RaresIII BEVelea Mariana
Vasile SergiuIII BEVelea Mariana
Vladu DariusIII BEVelea Mariana
Paun AndreiIV BEBarbulescu Aurelia
Raicea KarinaIV BEBarbulescu Aurelia
Slavoiu Adrian IV BEBarbulescu Aurelia
Micu EduardPregatitoare AECiobanu Rodica
Stanciu AlexandruPregatitoare AECiobanu Rodica
Achimescu KarinaPregatitoare BECiucu Veronica
Bedir AmirPregatitoare BECiucu Veronica
Bratasanu AlexandruPregatitoare BECiucu Veronica
Cristuinea AdelaPregatitoare BECiucu Veronica
Datcu DavidPregatitoare BECiucu Veronica
Ivan AlexandruPregatitoare BECiucu Veronica
Lupu DariaPregatitoare BECiucu Veronica
Moraru CatalinPregatitoare BECiucu Veronica
Nicola IlincaPregatitoare BECiucu Veronica
Dulea MarioII AIPufulete Jenica
Gune AndraIII BIVelea Mariana
Andrei RazvanII AIIPufulete Jenica
Luca AlessandraII AIIPufulete Jenica
Filip TraianII BIIDatcu Adela
Mirea IrinaII BIIDatcu Adela
Bescuca TheodoraIII BIIVelea Mariana
Constantin Briceag AlexandruIII BIIVelea Mariana
Gherghita MaraIII BIIVelea Mariana
Raicea AlexiaIII BIIVelea Mariana
Datcu MariusIV BIIBarbulescu Aurelia
Cocolos AlexandraPregatitoare AIICiobanu Rodica
Duinea StefanPregatitoare AIICiobanu Rodica
Romagnoli HenrikPregatitoare AIICiobanu Rodica
Popa IoanaPregatitoare BIICiucu Veronica
Crisu CatalinaII AMPufulete Jenica
Barbalatescu TeodoraII BMDatcu Adela
Crusoveanu SarahII BMDatcu Adela
Diaconu BogdanII BMDatcu Adela
Leta AndreeaII BMDatcu Adela
Mitroi CosminaII BMDatcu Adela
Rosu IoanaII BMDatcu Adela
Ruta CristinaII BMDatcu Adela
Tucu NicolaII BMDatcu Adela
Tudor AmaliaII BMDatcu Adela
Cristea AlexandruIII BMVelea Mariana
Dimulescu BeatriceIII BMVelea Mariana
Efrimov IoanaIII BMVelea Mariana
Mandres RubenIII BMVelea Mariana
Patru JadeIII BMVelea Mariana
Stoian AdrianIII BMVelea Mariana
Birtan FlorinIV BMBarbulescu Aurelia
Pirvan AlexandruIV BMBarbulescu Aurelia
Streche OliviaPregatitoare AMCiobanu Rodica

Inapoi la centrele de concurs