Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Corabia
Scoala:Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Duinea StefanI AECiobanu Rodica
Micu EduardI AECiobanu Rodica
Romagnoli HenrikI AECiobanu Rodica
Stanciu AlexandruI AECiobanu Rodica
Bedir AmirI BECiucu Veronica
Bratasanu AlexandruI BECiucu Veronica
Craciun DavidI BECiucu Veronica
Datcu DavidI BECiucu Veronica
Ivan AlexandruI BECiucu Veronica
Moraru CatalinI BECiucu Veronica
Nicola IlincaI BECiucu Veronica
Popa AdiI BECiucu Veronica
Bratasanu AndreiII AERuscu Eleonora
Ispas GabrielII AERuscu Eleonora
Prodan StefanII AERuscu Eleonora
Smarandache AndreiII AERuscu Eleonora
Ungureanu RazvanII AERuscu Eleonora
Bescuca AlexandruIII AEPufulete Jenica
Birtan DenisaIII AEPufulete Jenica
Ciocirlan AndraIII AEPufulete Jenica
Diaconescu RobertIII AEPufulete Jenica
Matei CiprianIII AEPufulete Jenica
Raducanu GabrielaIII AEPufulete Jenica
Sanda CosminaIII AEPufulete Jenica
Sapca IoanaIII AEPufulete Jenica
Tutuianu RazvanIII AEPufulete Jenica
Vadastreanu SebastianIII AEPufulete Jenica
Anghel AmiIII BEDatcu Adela Carmen
Barbalatescu TeodoraIII BEDatcu Adela Carmen
Bucuresteanu ElizaIII BEDatcu Adela Carmen
Capataru StefanIII BEDatcu Adela Carmen
Cococi MihaiIII BEDatcu Adela Carmen
Datcu AndreiIII BEDatcu Adela Carmen
Datcu CatalinIII BEDatcu Adela Carmen
Filip TraianIII BEDatcu Adela Carmen
Lia GabrielIII BEDatcu Adela Carmen
Mirea IrinaIII BEDatcu Adela Carmen
Mitroi CosminaIII BEDatcu Adela Carmen
Rosu IoanaIII BEDatcu Adela Carmen
Ruta CristinaIII BEDatcu Adela Carmen
Vicica MaraIII BEDatcu Adela Carmen
Ciobanica AlexandruIV BEVelea Mariana
Jianu DariaIV BEVelea Mariana
Musat HoriaIV BEVelea Mariana
Serbanica AliciaIV BEVelea Mariana
Staicu RazvanIV BEVelea Mariana
Stanica EmmaIV BEVelea Mariana
Torba RaresIV BEVelea Mariana
Vasile SergiuIV BEVelea Mariana
Vladu DariusIV BEVelea Mariana
Raducea GeorgeI AICiobanu Rodica
Efrimov IoanaIV BIVelea Mariana
Cocolos AlexandraI AIICiobanu Rodica
Streche OliviaI AIICiobanu Rodica
Luca AlessandraIII AIIPufulete Jenica
Diaconu BogdanIII BIIDatcu Adela Carmen
Marinas MihaelaIII BIIDatcu Adela Carmen
Bescuca Theodora IV BIIVelea Mariana
Gherghita MaraIV BIIVelea Mariana
Popa IoanaI BIICiucu Veronica
Ciucu ArianaIV BIIVelea Mariana
Dimulescu BeatriceIV BIIVelea Mariana
Gune GabrielaIV BIIVelea Mariana
Pisla AndreiIV BIIVelea Mariana
Stoian AdrianIV BIIVelea Mariana
Patru JadeIV BIIIVelea Mariana
Raicea AlexiaIV BIIIVelea Mariana
Ivan LorenaIV BIIIVelea Mariana
Rusanescu AmaliaIII AIIIPufulete Jenica
Barbu DanielIII BIIIDatcu Adela Carmen
Lacatus Andrei III BIIIDatcu Adela Carmen
Constantin Briceag AlexandruIV BIIIVelea Mariana
Achimescu KarinaI BMCiucu Veronica
Caldararu GabrielII AMRuscu Eleonora
Predica DenisII AMRuscu Eleonora
Subasu LorenaII AMRuscu Eleonora
Leta AndreeaIII BMDatcu Adela Carmen

Inapoi la centrele de concurs