Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Rodna
Scoala:Scoala Gimnaziala Florian Porcius
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Bodriheic Darius AlexandruIII A100Bodriheic Ana Emilia
Bodriheic DorianaIII A100Bodriheic Ana Emilia
Bodriheic EmilianaIII A100Bodriheic Ana Emilia
Bureaca Emilian OctavianIII A100Bodriheic Ana Emilia
Minastire Andreea MariaIII A100Bodriheic Ana Emilia
Popescu Mario EduardIII A100Bodriheic Ana Emilia
Tiolan Simona AntonelaIII A100Bodriheic Ana Emilia
Vargotchi Razvan DanielIII A100Bodriheic Ana Emilia
Rontea Tania AndradaIII A90Bodriheic Ana Emilia
Slavoaca Silviu VictorutIII A90Bodriheic Ana Emilia
Tersanski KevinIII A85Bodriheic Ana Emilia
Bindiu Diana CristinaIII A81Bodriheic Ana Emilia
Domide Octavian MihaitaIII A80Bodriheic Ana Emilia
Sabo Noemi ClaudiaIII A80Bodriheic Ana Emilia
Cardan Alexandru MihaiIII A75Bodriheic Ana Emilia
Cardan Mihail AdrianIII A75Bodriheic Ana Emilia
Flamand Ionel AurelPregatitoare A100Slavoaca Cornelia
Grapini SimionPregatitoare A100Slavoaca Cornelia
Lipan IonutPregatitoare A100Slavoaca Cornelia
Slavoaca SamuelPregatitoare A100Slavoaca Cornelia
Sucigan AchilinaPregatitoare A100Slavoaca Cornelia
Constantin CristianaPregatitoare A95Slavoaca Cornelia
Partene PaulPregatitoare A90Slavoaca Cornelia
Tibac EsteraPregatitoare A90Slavoaca Cornelia
Darius DumitruPregatitoare A85Slavoaca Cornelia
Nasaudean RutPregatitoare A85Slavoaca Cornelia
Vargotchi RowaPregatitoare A85Slavoaca Cornelia
Pioras VasilePregatitoare A80Slavoaca Cornelia
Buta AlexandraPregatitoare A70Slavoaca Cornelia
Szabo PaulaPregatitoare A70Slavoaca Cornelia
Tersanszki DariusPregatitoare A70Slavoaca Cornelia
Cardan MarianPregatitoare B100Maricut Marioara
Daraban LarisaPregatitoare B100Maricut Marioara
Forogau AlexandruPregatitoare B100Maricut Marioara
Grapini DaianaPregatitoare B100Maricut Marioara
Grapini TitusPregatitoare B100Maricut Marioara
Ionas ClaudiuPregatitoare B100Maricut Marioara
Lipan SimionPregatitoare B100Maricut Marioara
Niculai Petru RaulPregatitoare B100Maricut Marioara
Partene DenisPregatitoare B100Maricut Marioara
Porcius DariusPregatitoare B100Maricut Marioara
Rebrean Daniela AnaPregatitoare B100Maricut Marioara
Frunza Octavio CezarPregatitoare B95Maricut Marioara
Muresan FlorinPregatitoare B95Maricut Marioara
Saplacan PatrikPregatitoare B95Maricut Marioara
Hazbei CristinaPregatitoare B90Maricut Marioara
Ihnatiuc LaviniaPregatitoare B90Maricut Marioara
Muresan SilviuPregatitoare B80Maricut Marioara
Steopan GeorgePregatitoare B80Maricut Marioara
Scripet FlorinaPregatitoare B75Maricut Marioara
Debreteni DanielPregatitoare C100Pap Zoltan
Domide SilviuPregatitoare C100Pap Zoltan
Fridman AndreiPregatitoare C100Pap Zoltan
Fridman DariaPregatitoare C100Pap Zoltan
Muresan AndreeaPregatitoare C100Pap Zoltan
Muresan RobertPregatitoare C100Pap Zoltan
Neamt LarisaPregatitoare C100Pap Zoltan
Pelian AndreaPregatitoare C100Pap Zoltan
Porcius CosminPregatitoare C100Pap Zoltan
Sangeorzan BeniaminPregatitoare C100Pap Zoltan

Inapoi la centrele de concurs