Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dambovita
Localitate:Targoviste
Scoala:Scoala Matei Basarab
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CASANDROIU RADUI AECORHANEANU ANGELA
EIUB MARIAI AECORHANEANU ANGELA
ILINCA DENISI AECORHANEANU ANGELA
NICOARA BOGDANI AECORHANEANU ANGELA
OPREA STEFANIAI AECORHANEANU ANGELA
PANAIT TUDORI AECORHANEANU ANGELA
SANDU ANNE MARIEI AECORHANEANU ANGELA
SANDU STEFANI AECORHANEANU ANGELA
MARIA ANDREEA ELIZAI CEDUMITRACHE ROXANA
STANCU ANDREEA FLORENTINAI CEDUMITRACHE ROXANA
BADEA STEFAN RARESII AENEACSU CATALINA
BUTUCARU MIRUNA ANDREEA II AENEACSU CATALINA
COSTACHE ALEXANDRUII AENEACSU CATALINA
CRISTEA ALBERT FLORINII AENEACSU CATALINA
MATACHE LUCAII AENEACSU CATALINA
SANDU ANDRA IOANAII AENEACSU CATALINA
SPULBAR FLORIN CLAUDIUII AENEACSU CATALINA
STANESCU ANDREEA IOANAII AENEACSU CATALINA
STOICA ALEXIA MARIAII AENEACSU CATALINA
SURUGIU ALBERT MIHAIII AENEACSU CATALINA
TUDOR MARIA ALEXANDRAII AENEACSU CATALINA
TURNESCU MARIA ALEXANDRAII AENEACSU CATALINA
BUCUR ANDREIII BETUDOR LUMINITA
MIRITOIU BOGDANII BETUDOR LUMINITA
PERIJOC RAISAIII AEION CRISTINA
STANCESCU DAIANAIII AEION CRISTINA
BRATU MARGARITAIV AEBADEA CLARA
COJOCARU BIANCAIV AEBADEA CLARA
DANAILA CALINIV AEBADEA CLARA
DUMITRESCU DAVIDIV AEBADEA CLARA
DUMITRU MARAIV AEBADEA CLARA
HAMZA MARIAIV AEBADEA CLARA
ION RARESIV AEBADEA CLARA
MANEA GEORGIANIV AEBADEA CLARA
NEACSU DARIAIV AEBADEA CLARA
NEACSU STEFANIAIV AEBADEA CLARA
PIRNECI TIBERIUIV AEBADEA CLARA
SANDU DIANAIV AEBADEA CLARA
SICOE SEBASTINIV AEBADEA CLARA
VISAN SARAIV AEBADEA CLARA
WAGENPFIEL ANDREIIV AEBADEA CLARA
BUTUCEA TEODORA ELENAPregatitoare AESTANCESCU ELENA
POPA ANTONIA ELENAPregatitoare AESTANCESCU ELENA
PUCHIANU DARIA FLORENTINAPregatitoare AESTANCESCU ELENA
SALISTEANU DRAGOS ANDREIPregatitoare AESTANCESCU ELENA
BADEA FLAVIUSII AIINEACSU CATALINA
NEDELCU DRAGOS GEORGEPregatitoare AIISTANCESCU ELENA
COZMA DELIAI AIICORHANEANU ANGELA
CRISTESCU ANDREII AIICORHANEANU ANGELA
GAGIU RARESI AIICORHANEANU ANGELA
TUDOR SOFIAI AIICORHANEANU ANGELA
TUDORACHE MATEII AIICORHANEANU ANGELA
SOTIR STEFAN ANDREIII AIINEACSU CATALINA
STOICAN ANDREIII BIITUDOR LUMINITA
OLARU IONUTII CIITUDOR IULIANA
CIRSTIAN ALEXIA STEFANIAPregatitoare AIISTANCESCU ELENA
GHEORGHESCU IONICA BOGDANPregatitoare AIISTANCESCU ELENA
IANCU MELISA GEORGIANAPregatitoare AIISTANCESCU ELENA
LUPOIU DENISPregatitoare AIISTANCESCU ELENA
STEFANA FABIAN ANDREIPregatitoare AIISTANCESCU ELENA
ENE MATEI CONSTANTINII CIIITUDOR IULIANA
SUGEAC MARIA SARAPregatitoare AIIISTANCESCU ELENA
IANCU ANDREI IONI CIIIDUMITRACHE ROXANA
ICHIM MARIA TEODORAI CIIIDUMITRACHE ROXANA
BAYRAK SAMIRAII AIIINEACSU CATALINA
ANDREI ALESIA MARIAI CIIIDUMITRACHE ROXANA
NICA BOGDAN TEODORII AIIINEACSU CATALINA
STANCA VICENTIU DANIELII AIIINEACSU CATALINA
CAZACU LUCA ANDREIPregatitoare AIIISTANCESCU ELENA
CIUCA NATALIAI AMCORHANEANU ANGELA
CRUCERU MATEII AMCORHANEANU ANGELA
DOBRE KARINAI AMCORHANEANU ANGELA
LUNGEANU SARAI AMCORHANEANU ANGELA
MATUSA DENISI AMCORHANEANU ANGELA
NITU KARINAI AMCORHANEANU ANGELA
SEITAN ANDREII AMCORHANEANU ANGELA
TECSAN MARIAI AMCORHANEANU ANGELA
TUDOSE CARINAI AMCORHANEANU ANGELA
VASILE ANDRADAI AMCORHANEANU ANGELA
GILCA MAIA SOPHIA I CMDUMITRACHE ROXANA
LUNGU DARIUSII AMNEACSU CATALINA
IOANA ANA MARIAII BMTUDOR LUMINITA
DRAGOMIR TOMAIII AMION CRISTINA
CIOCAN DAIANAIV AMBADEA CLARA
EFTIMIE ALEXANDRAIV AMBADEA CLARA
MOCANU BETRISAIV AMBADEA CLARA
KARA MARIA ALEXIAPregatitoare AMSTANCESCU ELENA
NICULIN SOFIA NICOLETAPregatitoare AMSTANCESCU ELENA
PARNIA MARIA IOANAPregatitoare AMSTANCESCU ELENA

Inapoi la centrele de concurs