Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Caracal
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 2
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
DEACONESCU IOAN-ALBERTI CECIOROIANU SANDA
LICURICI VLADUT-MARIANI CECIOROIANU SANDA
LUPU STEFAN-ALEXANDRUI CECIOROIANU SANDA
BALAN SARA-NICOLEII AEENACHE MARIANA
BARBU DARIA-TEODORAII AEENACHE MARIANA
BELEA DARIA-MARIAII AEENACHE MARIANA
CHIREA AMALIA-MARIAII AEENACHE MARIANA
CINCA VICTOR-GABRIELII AEENACHE MARIANA
DREJOI MYRYAM-MARIAII AEENACHE MARIANA
MILITARU CRISTIAN-RAZVANII AEENACHE MARIANA
RADULESCU ARIANA-HARRIETII AEENACHE MARIANA
RIOSANU MAIA-IOANAII AEENACHE MARIANA
SOARE GABRIELA-IOANAII AEENACHE MARIANA
TOLOS DARIUS-CONSTANTINII AEENACHE MARIANA
VISANESCU TEODORA-CODRUTAII AEENACHE MARIANA
GHITA TEODORAII BEBOJIN LUMINITA
STAN ALEXANDRUII BEBOJIN LUMINITA
GRIGORE DAVIDIII AECRISTUDOR MIHAELA
MORARU ALINA-THEODORAIII AECRISTUDOR MIHAELA
NEDA MARIA-ALEXANDRAIII AECRISTUDOR MIHAELA
RADULESCU-MIERLACIOIU DAVID-STEFANIII AECRISTUDOR MIHAELA
ION DARIA-MIHAELAIII BEBENESCU MARIANA
MITU DRAGOSIII BEBENESCU MARIANA
ONESCU INGRIDIII BEBENESCU MARIANA
PISTOL ROBERTIII BEBENESCU MARIANA
STANCU ROXANAIII BEBENESCU MARIANA
STANICA DAMIANIII BEBENESCU MARIANA
PREDOI IULIA -MARIAIV AEPETROI ELENA
BALOI MARIAPregatitoare BEPRUNA LARISA
POSTELNICU ALINPregatitoare BEPRUNA LARISA
RAICU YANNIS-STEFANIII AICRISTUDOR MIHAELA
JUGARU IONUT-GABRIELIII AICRISTUDOR MIHAELA
PETREA MIHAI-ALEXANDRUIII AICRISTUDOR MIHAELA
BISCOVEANU ANTONIO-RICHARDIV AIPETROI ELENA
STANCU ANDRADA-MADALINA-MARIAIV AIPETROI ELENA
RIGLEA ALECSPregatitoare BIPRUNA LARISA
BELEA BIANCA-MARIAIII AIICRISTUDOR MIHAELA
RADOI RAZVAN-STEFANIII AIICRISTUDOR MIHAELA
MARCU MARIAPregatitoare BIIPRUNA LARISA
ORTAN MIHAI-CRISTIANIII AIICRISTUDOR MIHAELA
BICA ADELAPregatitoare BIIPRUNA LARISA
CEAUSENE ERIKAPregatitoare BIIPRUNA LARISA
HAGIU IANISPregatitoare BIIPRUNA LARISA
DRAGHICI FELICIA-MIRUNAII AIIENACHE MARIANA
FLORICEL CALIN-CONSTANTINII AIIENACHE MARIANA
GIURCA ANA PATRICIAII AIIENACHE MARIANA
MORARU DARIA-ELENAII AIIENACHE MARIANA
PANA ANDREI-STEFANII AIIENACHE MARIANA
FLORICEL PATRICIAII BIIBOJIN LUMINITA
MLADIN ALESSIAII BIIBOJIN LUMINITA
POSTELNICU IRISII BIIBOJIN LUMINITA
DINCA ANTONIA-MIHAELAIII AIICRISTUDOR MIHAELA
RADU ANDREEA-NICOLETAIII AIICRISTUDOR MIHAELA
RIOSANU RARES-MIHAIIII AIICRISTUDOR MIHAELA
VIISOREANU ALEXANDRU-STEFANIII AIICRISTUDOR MIHAELA
RADUCEA NATALIAPregatitoare CIIBULZA DANIELA
MATEI ANDREIIII BIIIBENESCU MARIANA
CHITIMIA MARIA-DANIELAIV AIIIPETROI ELENA
MOHOR DARIA-ALEXIAII AIIIENACHE MARIANA
DULGHERU CRISTINA-BIANCAIII AIIICRISTUDOR MIHAELA
IORDACHE ALEXANDRA-GABRIELAIII AIIICRISTUDOR MIHAELA
MOGA ERIKPregatitoare BIIIPRUNA LARISA
FILIP AMALIAI BMJIANU ANA-MARIA
TUDOR CRISTIANI BMJIANU ANA-MARIA
DUMITRESCU MIHNEA-DAVIDII AMENACHE MARIANA
GORGOTA LUCIAN-STEFANII AMENACHE MARIANA
MUNTEANU LUCAII BMBOJIN LUMINITA
NEACSIU DAVIDII BMBOJIN LUMINITA
FLORICEL ALEXANDRUIII DMTITIRIGA MARIA
GHITA BIANCA-MARIAIV AMPETROI ELENA
BORDENCEA MARIOPregatitoare BMPRUNA LARISA
GILA ARIANNAPregatitoare BMPRUNA LARISA
MUSTATA-STOIAN DENISAPregatitoare BMPRUNA LARISA
NEACSU ARIANAPregatitoare CMBULZA DANIELA

Inapoi la centrele de concurs